Перейти до змісту

Встановлення антен, прокладка кабелів, вибір головок і т.д.


Рекомендовані повідомлення

В цьому топіку обговорювати все що стосується встановлення антен для супутникового або ефірного телебачення, що стосується прокладки кабеля, вибору головок для супутникових антен, підключення кількох телевізорів тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочу встановити антену на дачу. Схиляюся до звичайної ефірної антени (метрові та дециметрові канали). Яку антену краще вибрати? Кабель? Наскільки важко встановити, настроїти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там настроювати? Повернув антену в напрямку телевишки, а далі телевізор сам все зробить.

Тай кабель стандартний підійде, якщо на дачі немає потужних електро-магнітних випромінювачів які давали б серйозні поміхи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбай антену із підсилювачем та коаксіальний кабель, який ти прикрутиш на плату підсилювача(що на антені) та до антенного штекера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В кого стоЇть антена у панельному будинку,поділіться опитом.Є варіанти анкерні болти,насквозь бурлить не хочеться(вагонку,пенопласт розбирати).Ставити хочу в панель балкона,яку антену ще не знаю вообщем на НТВ.Вітерець буде її трепать деколи полюбє.Поверх другий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На *панель*тільки *шпільками* 10мм наскрізь сверлити потрібно.На цеглу можна анкерами металевими 10/100 під ключ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пошуку вже написав але мож тут хто відгукнеться дуже треба

Візьму на прокат драбину на суткі для встановлення сп.тарілки.Потрібна така щоб до другого поверху(великого балкону) панельного будинку дістала.Живу біля "Слона".Буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить таке питання, чи практикується встановлення антенни на даху, прикрутити її скажімо до димаря :-) . (дах плоский, ходити мона), чи не рекомендується? (вкрадуть, буде заважати і т.д.). Просто щоб встановити деінде - треба розібрати балкон, а до нього ще руки не дійшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пошуку вже написав але мож тут хто відгукнеться дуже треба

Візьму на прокат драбину на суткі для встановлення сп.тарілки.Потрібна така щоб до другого поверху(великого балкону) панельного будинку дістала.Живу біля "Слона".Буду вдячний

я братиму на суботу драбину на 1 год

як тра що ти звони 8 093 917 03 36

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок.Будем сьогодні може без пробувати.

Не трать час і нерви... Воно тільки здається, що з вікна можна налаштувати.

Хіба, що як варіант, спочатку на землі підстрой всі супутники, а потім тільки одного треба буде знайти (Sirius, якщо ти Hot Bird-Sirius-Amos хочеш ставити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можна з балкону болтами до нижньої панелі пикрутити, просверливши її зсередини наскрізь. І не треба драбини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Яку головку треба для НТВ+(де купити ціна?), і якого розміру тарель треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 4 місяця потому...
Яку головку треба для НТВ+(де купити ціна?), і якого розміру тарель треба?

тарілка треба стандартна 90 см, головка на нтв+ коштує приблизно 9 у. е (з круговою поляризацією)., купити можна на Варшавці. Не получиться купити, звони 80990254546

Скажіть яка тарелка краща? Потрібно ціну і якість.

кращі зеркала польського виробництва, як показує практика харківські бистріше починають ржавіти. А взагалі якщо акуратно без подряпин змонтувати, то і харківська нормально послужить. За більш детальною інформацією на тел 80990254546 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сусід по дачі віддав свою тарілку з тюнером.Хотів в суботу налаштувати щось нічого не вийшло.В неті нарив кучу інфи але половину не зрозумів,може хтось має досвід і підкаже пошагово що робити,як і який супутник ловити?В тюнері залишились налаштування,але не знаю на який супутник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але не знаю на який супутник.

супутників у небі багато. на який хочеш на такий і можна тарілку налаштувати.

перший крок це визначитися що ти хочеш дивитися (тобто вибрати супутник на якому єцікаві для тебе канали).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видаліть посилання. Сайт небезпечний

http://safeweb.norton.com/report/show?url=vidoc.com.ua

Пряме посилання на програму тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програмка ця в мене є,але що далі?Питання полягає в тому як саме виставити антену?Сам процес кути,азимути,градуси.Де і як їх правильно виставити?

Хочу зловити безкоштовні російскі та українські канали,пакет Триколор ТВ,тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...