Перейти до змісту

Встановлення антен, прокладка кабелів, вибір головок і т.д.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Zevs_Isver, можливо це пов'язано з сонячною інтерференцією, яка буває навесні і восени. Перевірити можна тут - http://www.satellite...alc/SUNcalc.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 9 місяців потому...

Оновлю тему.

Необхідно установити придбати два супутникових комплекти (тюнер, дзеркало, конвертори і т.д). Де і хто дешевше порадить/продасть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавить дане питання,скільки буде коштувати шось біш менш нармальне з установкою і налаштуванням...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавить дане питання,скільки буде коштувати шось біш менш нармальне з установкою і налаштуванням...
конкретніше можна? Що хочете дивитися? Можна і за 200 зелених і за 500 зелених. Варіантів багато :).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретніше:

В одну точку треба по мінімуму на безплатні канали (тарілка, 3 конвертери, дешевий тюнер SD, якісний кабель). Придивлювався на Ортон 4100с або Х80 (якщо варто на них взагалі дивитись).

В другу точку - на три конвертери, тюнер SD якісний, бажано з виходом ЮСБ для оновлення ПО і списку каналів. Дивлюсь в сторону Опенбоксів, так як дома два вже кілька років працюють на ура (кажуть, що зараз оригінал важко знайти. Це правда?).

Змонтую сам, колись таким займався. Потрібна допомога в технічному плані з підбором, так як вже років 3 не вникав в супутникові технології, а розвиток тут походу є...

Якщо можна, то киньте координати, на вихідних треба купити комплекти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придивлювався на Ортон 4100с або Х80
не варто ІМХО.
Дивлюсь в сторону Опенбоксів
ніхто із здравомислячих людей (ті хто займається тлебаченням) навіть не дивиться в сторону Опенів. Є набагато кращі варіанти.

Якщо у вас є HD телевізор, то варто вже дивитися в сторону HD.

Будуть питання пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Нужно доставить еще одну тарелку. (кабель протянут)

Есть тарелака и спутниковый рессивер HD Openbox S5. Смотрим НТВ+, раздается по квартире. Хочу доставить еще каналов.

Кроме того думаю подключить Т2 и раздать тоже по квартире.

кто возмется?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Вот как сгнила польская тарелка за 4 или 5 лет эксплуатации. Через месяц после неё ставил Харьковскую на 36 градус, так она почти как новая :)

post-426-0-96042900-1359311457_thumb.jpg

post-426-0-70545800-1359311471_thumb.jpg

post-426-0-53432000-1359311489_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Кто сможет помочь отрегулировать тарелку? Сейчас стоит на , а нужно повернуть и настроить на Astra 1KR/1L/1M/2C 19.2°

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто сможет помочь отрегулировать тарелку? Сейчас стоит на 9°, а нужно повернуть и настроить на Astra 1KR/1L/1M/2C 19.2°

Так что - мастеров нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не хоче заморочуватись такими дрібницями, сам розверни. Вибери в настройках Астру і крути тарілку вправо потрохи, поки сигнал не зявиться, а потім спробуй по іншим транспондерам, чи є сигнал, підстрой при потребі, нічого складного там нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пардон за оофтоп, а що ж там цікавого є на 9 і на 19 градусах ? може і мені пригодиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пардон за оофтоп, а що ж там цікавого є на 9 і на 19 градусах ? може і мені пригодиться

Astra 1H/1KR/1L/1M/2C @ 19.2° East і Eutelsat 9A @ 9° East

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже/поможе з вибором кімнатної /чи не дуже, тобто "завіконної"/ антени для ефірного телебачення?

Вихідні дані: 33-й, Відродження, 9-й пов.

ящик Sharp 21" кіноскопний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пардон за оофтоп, а що ж там цікавого є на 9 і на 19 градусах ? може і мені пригодиться

Astra 1H/1KR/1L/1M/2C @ 19.2° East і Eutelsat 9A @ 9° East

я питав а що ж там цікавого ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Otto Kreer

19,2, десь 15 відкритих центральних німецьких HD каналів + євроспорт SD нім відкритий ще + шара на 4-5 HD пакетів. Особисто мені хотбірд взагалі непотрібний, тому ставив amos_sirius_astra19.2, хоча можна і всі 4-5:) на 9 ставлять, бо здається, через шару на пентхаус HD і хеллоу HD

igorgame так там ніби і не складно

1287683123_www.satsis.info_1250533888_image491.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що ж там цікавого є на 9 і на 19 градусах

Так була на 9 коли там була "Платформа", а на 19 багато відкритих німецьких HD каналів, а з мовою питань не маю! А взагалі - то діло особисте і чи є там щось, чи немає. Питання - хтось може і все!

А у допомогу цікавим - є таблиці з частотами і супутниками!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так там ніби і не складно

Та я розумію, що не складно, але коли ти сам колись ставив і настроював, а я так не робив, тому сам і не лізу. Кореш, що ставив - пропав :( В мене взагалі стоіть тарель з одною головою на 9, а треба просто повернути на 19!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже/поможе з вибором кімнатної /чи не дуже, тобто "завіконної"/ антени для ефірного телебачення?

Вихідні дані: 33-й, Відродження, 9-й пов.

ящик Sharp 21" кіноскопний

DIPOL%20LPDA%20LOG2-65.jpg

Антенна эфирная логопериодическая VOTO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Со спутника Astra-4A (4.8°E) начал вещание телеканал «НЛО-ТВ». При сканировании транспондера он прописывается как Astra-test. Продолжительность вещания канала не известна.

Технические параметры для приема: спутник Astra 4A, 4.8°E (Sirius), Частота: 12130, Поляризация: Вертикальная, SR: 27500, FEC: 3/4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

в мене стоїть 0,6м на 36, на найслабші трансподери (напр 12073 L, 12437 R) особливо на HD канали запасу не має при непогоді. Простими словами, то якщо маленький дощик то сигнал ще є, якщо вже середній - то з 3-4-х найслабших трапсодерів сигнал зникає, якщо злива то сигналу не має зі всіх трансподерів. Бездощова погода, то сигнал 95 -100%. Якщо вам заважають якісь дерева чи інші перешкоди, то треба ставити 85см, в мене ніяких перешкод не має, тому в принципі мені вистачає 0,6м, а зливу можна перечекати 10-20 хв :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...