Перейти до змісту

Продам відеокарту Power Color ax7970 3gbd5-2dhv3 б\в


Рекомендовані повідомлення

продам Powercolor PCI-Ex Radeon HD7970 3072MB GDDR5 (384bit) (925/1375)

(2xDVI, HDMI, 2xmini DisplayPort) (AX7970 3GBD5-2DHV3)

б\в,

повний комплект (коробка, диски і т.д.)

стан нової, не ремонтувалась, не розбиралсь, вентилятори крутяться справно

 

3500 грн

 

опис розетки

 

Показати прихований контент  

powercolor_hd7970_3072mb_384bit_ax7970_3

 

    Графический чип: Radeon HD7970
    Объем памяти: 3 ГБ
    Разрядность шины памяти: 384 бит
    Тип памяти: GDDR5
    Тип упаковки: BOX
    Тип системы охлаждения: Активная

 

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ще в коробці є:

перехідник живлення, перехідним miniDP-DP, кросфаер місток

20170302_201309.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

манібек то святе,

головне щоб людина вміла користуватися, і не "хрусьнула" нічого під час встановлення бо карта велика і важка

і потребує 2 додаткових живлення

 

3000 маловато якось

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, fylhtqc сказано:

Руки з правильного місця, ну 3100 і завтра купляю?

біткоін скоро проб'є 2400$.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Zevs_Isver сказал:

біткоін скоро проб'є 2400$.....

натяк що карта майнилась?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

натяк що карта майнилась?)

натяк на те що здогадуюсь чому знову є інтерес....

 

перебір хешів SL3 для Нокій можна вважати майнінгом чи ні?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

натяк на те що здогадуюсь чому знову є інтерес....

 

перебір хешів SL3 для Нокій можна вважати майнінгом чи ні?

 

 

Я не в темі. Але так, іншого пояснення попиту цих потужних але порівняно дорогих карт я не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Я не в темі. Але так, іншого пояснення попиту цих потужних але порівняно дорогих карт я не бачу.

ну SL3 ще є, рендеринг, ломання паролів брутфорсом + буть які обчислення що можна розпаралелити - замість 4-6 ядер на частоті 3.2Г отримуєш 2048 ядра на частоті 925

(на серверах для роботи з базами даних викоритовують, але я до такого не дійшов)

 

і які ж вони дорогі.... "150 баксів" за відашку то так собі,

нормальні відашки по 500...

 

але коли ставиш 2 такі відашки + монік нормальний то HALO виглядає огогого як....

(і коли процик більш менш і пам'яті хоча б 16Г)

 

але ми то від теми відійшли,

повторюся робота була весь час в гарних умовах, без пилюки і перегрівання

вентилятори крутилися відсотків на 30ть

останні 2.5 місяці  в коробці в очікуванні нового власника

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене - то задорого, хоча і ТОП.

Холодніша і не менш потужна RX460 4Gb вартує дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясніть, можливо я чогось не розумію, чому б/у карти продають по таким високим цінам (це не тільки стосується даного продавця), коли анаголи по потужності нові на гарнтії не набагато дорощі, як на мене то краще докласти ту 1000 і купити на гарантії нормальну, ну ось наприклад 1050ті.

поясніть кому не тяжко.

от наприклад в мене 750ті стрікс 2 гб в мене хотелка навіть піднятись не може більше 2000 з огляду на те що вона б/у (ще на гарантії), тай пофіг шо мій феном 960т навіть другий кулер запустити не може на ній і температура не піднімалась більше 50.

кому не впадло поясніть чим керуються люди ставлячи такі цінники. Чи можливо є нюанси у ціноутворенні відеокарт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nemec сказал:

поясніть, можливо я чогось не розумію, чому б/у карти продають по таким високим цінам (це не тільки стосується даного продавця), коли анаголи по потужності нові на гарнтії не набагато дорощі, як на мене то краще докласти ту 1000 і купити на гарантії нормальну, ну ось наприклад 1050ті.

поясніть кому не тяжко.

от наприклад в мене 750ті стрікс 2 гб в мене хотелка навіть піднятись не може більше 2000 з огляду на те що вона б/у (ще на гарантії), тай пофіг шо мій феном 960т навіть другий кулер запустити не може на ній і температура не піднімалась більше 50.

кому не впадло поясніть чим керуються люди ставлячи такі цінники. Чи можливо є нюанси у ціноутворенні відеокарт.

Все просто. Колись ці карти коштували цілу купу грошей, і реально були хорошим вибором. Але конкуренція та прогрес, дозволив в останні роки випустити холодні карти, (обрізки як їх називають) які коштують 3-4 тисячі а по потужності кращі, до прикладу та ж 7970 на момент виходу коштувала біля 400 доларів, і тому люди не можуть адаптуватись та банально жаба душить віддавати таку карту за дешево. З однієї сторони їх можна зрозуміти, з іншої я не розумію тих людей які все таки купують такі карти, а вони таки є.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долар виріс в 3-ри рази, дехто ціни на б/в також аналогічно підвищив, забувши що за 3-ри роки ціна на нього впала. Тут ще ціна більш менш адекватна, бо rx460 повільніше на 25%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, case_l сказал:

Тут ще ціна більш менш адекватна, бо rx460 повільніше на 25%

Повільніша на 25% а енергоспоживання і нагрів менші практично в ТРИ рази.

Якщо вибирати відяшку розумом, а не серцем:) то вибір в сторону RX460, чи 1050 думаю очевидний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Litovets сказано:

Повільніша на 25% а енергоспоживання і нагрів менші практично в ТРИ рази.

Якщо вибирати відяшку розумом, а не серцем:) то вибір в сторону RX460, чи 1050 думаю очевидний.

може комусь взимку холодно, то візьме її

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, case_l сказал:

може комусь взимку холодно, то візьме її

Допускаю ще такий варіант що комусь, можливо, подобається купувати топові продукти хоч і попередніх серій. 

З.І. я це мав на увазі під "вибирати серцем" тобто не раціонально але по фану.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб відчути що вона більше бере електрики треба дні на проліт грати в ігри, без навантаження вони всі більш-менш мало споживають. Друге, дивтися треба не лише на відеокарту, але й на серію, бо одна і та ж карта, але якщо це поверколор/паліт це одне, інше якщо це сапфір/асус/мсаі топових серій, компонентна база різна:  гірше охолодження, тонший текстоліт, менше фаз, дешевші коньори, тощо.

Звісно купувати топ Б/В з продуктивністтю актуального мідла при рівній ціні не має сенсу, але якщо Б/в топ, як тут писали до 25% продуктивніше, краща елементна база, то в принципі -30% ціни підкуповлює і заставляє задуматися. 

Я в принципі погоджусь, що ціна в 3100 трішки "застара" як для цієї моделі, але час розтавить всі крапки над ї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...