Перейти до змісту

Потрібні портативні колонки. Порадьте!


Рекомендовані повідомлення

Шановне панство! Є в мене старенький MP3 плеєр, який використовую для прослуховування аудіокнижок. Слухати його можна через навушники чи колонки. Були в мене старі колонки, які працюють від мережі, та вони незручні, великі. Хочу щось невеличке, не дуже навіть гучне. Я просто слухаю аудіокнижки, коли щось роблю, в*яжу чи ще шось таке, в навушниках не зручно. Тому хочу портативні колонки. В інтернеті їх повно, ціна різна. Я вже ніби розібралась, які вони мають бути, але все ж треба порада. Роз*єм в плеєрі стандартний, звук мені треба не дуже голосний, тому може бути одна маленька колонка, але щоб з акумулятором. Ціна до 200 грн. Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, @Oli - підказав самий оптимальний варіант, дешевше - тільки пасивні колонки, без кардрідера і інших плюшок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня Music Angel - звучит очень классно для своего размера, правда сколько стоит сейчас не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, romanc сказано:

у меня Music Angel - звучит очень классно для своего размера, правда сколько стоит сейчас не знаю.

Колонки - действительно классные, но, у ТС - бюджет не дотягивает ((

P.S. Знаю где продают б/у - ок 300 грн., и не очень хорошее состояние (внешнее).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:

на мптришці зручніше слухати, бо там є екран, де я обираю файл. А у цих нема аудіовиходу чи як там його? втикачки такої, як у навушників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, romanc сказано:

у меня Music Angel - звучит очень классно для своего размера, правда сколько стоит сейчас не знаю.

я такі знайшла, не вони? http://www.portativochka.com/portativnaja-mini-kolonka-s-usb-cardreader-fm-music-angel-jh-md07.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:

вже побачила, що є 3.5 мм мини-джек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яка різниця і чи вона є між тими колонками, що @Oli пропонує і тими, що я знайшла? панове, вибачайте за тупі питання, я в цьому повний нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Oberegy сказано:

а яка різниця і чи вона є між тими колонками, що @Oli пропонує і тими, що я знайшла? панове, вибачайте за тупі питання, я в цьому повний нуль.

сумніваюсь що це @Oli  продає, скоріш за все - він просто порадив Вам ці колонки (до речі - нормальний вибір)

А відмінність - у вашому варіанті, це відсутність Bluetooth, і щось я дуже сумніваюсь в "оригінальності" цих колонок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Bliksss сказано:

і щось я дуже сумніваюсь в "оригінальності" цих колонок...

я теж сумніваюсь, бо сайт якийсь стрьомний. Просто посилання дала, купувати там не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oberegy сказал:

да, похожи, но раньше было много копий очень низкого качества как динамика, так и аккума ну и качества изготовления. Оригинал шел в пластиковом прозрачном боксе с проверочной голограммой. Находил даже сравнительные тесты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, romanc сказано:

да, похожи, но раньше было много копий очень низкого качества как динамика, так и аккума ну и качества изготовления. Оригинал шел в пластиковом прозрачном боксе с проверочной голограммой. Находил даже сравнительные тесты.

а де купували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Украине, но года 3 назад. были варианты с дисплеем и без. Ну да, цена была около 20 долл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що скажете про такі? https://f.ua/sven/2-0-315-black.html

магазин перевірений, там вся моя техніка купувалась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это настольные колонки с питанием от ЮСБ.(можно втыкать в зарядку телефона)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, romanc сказано:

это настольные колонки с питанием от ЮСБ.(можно втыкать в зарядку телефона)

а як технічні характеристики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для ваших запросов подойдет любая колонка, разница только, будет ли автономное питание, мп3, радио и дисплей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для проверки включаете на ней нужный трек, выставляете нужную громкость и слушаете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

для ваших запросов подойдет любая колонка, разница только, будет ли автономное питание, мп3, радио и дисплей.

є ще такі https://f.ua/smartfortec/bts-06-pink.html#характеристики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я купив собі на аліекспрес цікаву колоночку  Sardine SDY-019 

шикарний звук, наскільки розібрався - один динамік баси і два високі частоти, є ФМ радіо, годинник, можна вставляти microSd картку чи USB флешку для зчитування музики або по блютусу.  гучності хватає, щоб дома організувати невеличку дискотеру. також можна використоувати як пристрій для переговорів - є вбудований мікрофон

і головна особливість - вбудований акумулятор, котрого хватає на 7-8 годин прослуховування музики.

Відео огляд нижче

 

[

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sardine SDY-019    в огляді кажуть що юсб для зарядки мобільного телефону в екстренній ситуації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Vitaliy L сказано:

Sardine SDY-019    в огляді кажуть що юсб для зарядки мобільного телефону в екстренній ситуації

 

так, забув написати, його можна використовувати як powerbank але там не велика ємність, при повному заряді десь 1500-2000 mh  точно не скажу, треба розрядити та перезаміряти скільки зарядить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...