Перейти до змісту

Допоможіть підібрати ноутбук


Рекомендовані повідомлення

Власне, знайомий хоче придбати ноутбук (в кредит) і попросив підібрати щось в межах 7-9К грн.

Кілька варіантів я вже підібрав, але, хотілося б почути думку форумчан.

Отже з вимог, 

Дисплей не менше 15" (матовий чи глянцевий - без різниці)

ОЗУ не менше 4Гб

CPU - тільки Intel

HDD не менше 500 Гб

DVD бажано, але не принципово

HDMI обов'язково

Відеокарта - можна інтегровану, якщо "потяне" танчики ))

У людини яскраво виражена антипатія до бренду Леново, тому не пропонувати, б/в також не пропонувати, навіть в ідеальному стані

Бажано, низький рівень шуму ну і температура.

Буду вдячний за поради, ну і бажано зразу лінк на товар у магазині.

Дякую.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... навіть не знаю що сказати... серед нових в таку ціну я б не рекомендував взагалі нічого. якщо на Intel і ще й під іграшки то вже брати не менше ніж i3 а вони в ціну більше 10 тис.  Для себе я б взяв б/в. за 5-6 тис. можна шукати і5 ще й з відеокартою. Така от приблизно ситуація. 

http://rozetka.com.ua/ua/asus_x541sc_xo011d/p11682297/

от це приблизно те що можна з "натяжкою" вписати вашу суму. Хоча б відеокарта окрема. Але процесор "шкутильгатиме".  Б/в з "аналогічними" параметрами буде коштуватиме вдвічі дешевше. Якось воно так зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, santa11 сказано:

Для себе я б взяв б/в. за 5-6 тис. можна шукати і5 ще й з відеокартою.

Та я розумію ,і собі взяв "нафарширований" Dell на і7 в ідеальному стані за 11К, і знайомим кілька разів привозив дешевші на і5,і7.... 

Просто, по-перше, людина хоче в кредит, по-друге тільки новий,хай навіть слабший, але новий...

В ігри грати особливо ніхто не буде, танки - це максимум що потрібно, і то, раз на тиждень, а то і рідше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Boomboxic сказано:

дякую, я приблизно такої конфігурації знайшов, але трохи дорожче. Ваш варіант - кращий

UPD: не додивився, це refurbished, особисто я, немаю нічого проти (в самого яблучний реф., вже другий рік працює без нарікань),

але людина буде проти, крім того, ціна з ПДВ при оплаті в кредит 10799грн. :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Відеокарта - можна інтегровану, якщо "потяне" танчики ))

 

Інтегрована потягне слабо.

 

Трохи дорожче, але найпотужніше з усього, запропонованого вище:

36966-180314798312276225.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MaestroA сказано:

Інтегрована потягне слабо.

 

Трохи дорожче, але найпотужніше з усього, запропонованого вище:

 

а де така ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Абдул-Хамид сказано:

Тут шукай http://compbest.com.ua/ 

в кредит не торгують,гарантія всього 6 міс, і сервіс "від фірми", тобто СЦ в Луцьку немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Bliksss сказано:

а де така ціна?

https://gotoshop.net.ua/uk/lutsk/products/36966-180314798312276225/

Комп'ютерний Всесвіт.

 

На оф. сайті в акціях чомусь не світиться, тому треба дзвонити запитувати за наявність і можливість кредиту:

http://kv-ua.net/shops/#lutsk

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, MaestroA сказано:

Комп'ютерний Всесвіт.

 

О, а я і забув про цей магазин, дякую. Подивився на сайті, там ця модель є в непоганій конфігураціїї  Pentium N3710 (1.6-2.56)/8Gb/SSD256Gb/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Bliksss сказал:

О, а я і забув про цей магазин, дякую. Подивився на сайті, там ця модель є в непоганій конфігураціїї  Pentium N3710 (1.6-2.56)/8Gb/SSD256Gb/

 

Ви ж самі вказалі в шапці, що треба HDD не менше 500gb :)

Але SSD, це, звичайно, круто. Для банальних потреб я б їх брав, оскільки сучасні SSD роблять з довгим терміном служби, який переживає типові стокові HDD, які ставлять на бюджетні версії ноутів і які потім помирають від бедів чи просто сипляться з часом, якщо десь ненароком той ноут стукнути чи гримнути десь. В майже всіх знайомих HDD так пожили по 4 роки.

 

Я, як фанат Dell, можу запропонувати такий варіант: http://rozetka.com.ua/ua/dell_inspiron_3552_i35p45dil_k1/p12058712/#tab=all

З вбудованою графікою Intel® HD Graphics 405 в процесор Pentium N3710, танчики мають йти на мінімалках-середніх. В ідеалі було б краще взяти цю модель, коли вона знову з'явиться в продажі за 9400: http://rozetka.com.ua/ua/dell_n031vn3568emea02_ubu/p13702677/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, fenmix сказано:

Ви ж самі вказалі в шапці, що треба HDD не менше 500gb :)

Але SSD, це, звичайно, круто. Для банальних потреб я б їх брав, оскільки сучасні SSD роблять з довгим терміном служби, який переживає типові стокові HDD, які ставлять на бюджетні версії ноутів і які потім помирають від бедів чи просто сипляться з часом, якщо десь ненароком той ноут стукнути чи гримнути десь. В майже всіх знайомих HDD так пожили по 4 роки.

Підтримую!

 

9 хвилин тому, fenmix сказано:

В ідеалі було б краще взяти цю модель, коли вона знову з'явиться в продажі за 9400: http://rozetka.com.ua/ua/dell_n031vn3568emea02_ubu/p13702677/

Celeron з інтегрованим відео за 9400 грн.? Жартуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, MaestroA сказал:

Підтримую!

 

Celeron з інтегрованим відео за 9400 грн.? Жартуєте?

Сам процесор буде коштувати 1/3 вартості того ноута. Сучасного Celeren'a вистачить з головою для базових повсякденних задач і танчиків. Читав, що на них навіть в Відьмака третього ганяють при 30 FPS :) Але суть не в цьому, а в якості збірки, компонентів корпусу, клавіш, шарнірів та витривалості до різних умов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, fenmix сказано:

Сучасного Celeren'a вистачить з головою для базових повсякденних задач і танчиків.

Для базових повсякденних задач - так, для танчиків з нормальною графікою - ні.

Свіжий Celeron 3855U в потужності уступає моєму 4-річному Core i3-3217U більше третини балів (cpubenchmark.net). В WOT результат буде близький до синтетики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, MaestroA сказал:

Для базових повсякденних задач - так, для танчиків з нормальною графікою - ні.

Свіжий Celeron 3855U в потужності уступає моєму 4-річному Core i3-3217U більше третини балів (cpubenchmark.net). В WOT результат буде близький до синтетики.

 

Так 4 роки назад і ціни були інші. Зараз би якби таку модель процесора випускали, то комплектація з ноутом все рівно б починалась від 10к гривень. І то це були б найдешевші моделі, де зіграли на процесорі, а зекономили на чомусь іншому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, fenmix сказано:

Ви ж самі вказалі в шапці, що треба HDD не менше 500gb

Це так,там ситуація специфічна... Тобто, люди - вміють користуватись комп'ютером - на рівні простих користувачів, скачати щось з торента  і подивитись якийсь фільм (за умови, що всі кодеки встановлені), офісні програми (без натяку на скрипти чи формули, навіть в екселі). Ну, просто немає часу в  мене їх вчити, а їм більше (поки що) і не потрібно. Що стосується вінчестера, то тут взагалі, скільки не показував, що на системний диск не качати файли - все-одно качали,більший вінчестер - менше проблем;)

Стосовно "ігрушок" - бажано щоб запускався WOT, хай навіть на "мінімалі" - гратись в нього будуть раз на тиждень, а то і раз на два тижні, а діти ще не доросли навіть до простих іграшок.

Ноут, береться в подарунок - тому - мусить бути новий...так би віддав один з своїх. Не факт що буде купуватись в кредит, можливо і за готівку, просто - людина хоче "пощупати"...

Стосовно Celerona і Core i3 - я, безперечно вибираю i3 (навіть трохи старенький),стосовно SSD - у випадку з інтегрованою відеокартою Pentium, чи Core i3 з інтегрованим відео, але з простим HDD - я виберу pentium з SDD. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MaestroA сказано:

Для базових повсякденних задач - так, для танчиків з нормальною графікою - ні.

Танчики - не основна задача, так, побавитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, fenmix сказано:

Я, як фанат Dell, можу запропонувати такий варіант: http://rozetka.com.ua/ua/dell_inspiron_3552_i35p45dil_k1/p12058712/#tab=all

Я такий продав два місяці тому за 5700 грн... не новий, але в ідеалі... самому Dell подобаеться, днями знову у відрядження, можливо щось собі прикуплю, але хочеться вже щось "топове", а там прайс на б/в від 1200 у.о....

P.S. Але цьому б/в, може бути місяця три-чотири )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Bliksss сказано:

Це так,там ситуація специфічна...

Судячи з написаного далі, - не специфічна, а дуже навіть типова. :)

 

Але без SSD будь-який із запропонованих вище лептопів не вартий і половини своїх грошей. Шкода тих, хто цього не знає / не розуміє (я про Вашого знайомого), бо при таких потребах - наявність твердотілого повинна бути головною умовою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MaestroA сказано:

Судячи з написаного далі, - не специфічна, а дуже навіть типова. :)

 

Але без SSD будь-який із запропонованих вище лептопів не вартий і половину своїх грошей. Шкода тих, хто цього не знає / не розуміє (я про Вашого знайомого), бо при таких потребах - наявність твердотілого повинна бути головною умовою.

На всі 120% погоджуюсь, SSD - навіть 256ГБ - хватить їм і на "офіс" і на пару іграшок, ще й місце залишиться (трошки підшаманю, щоб писало куди слід, навіть якщо вони цього не хочуть ;))...Ну і само-собою, на швидкість вплине - в кращу сторону ))

Всім дякую за поради, на вихідних зробимо рейд по магазинах і щось обов'язково купимо, всім кому міг - "плюси-подяку розставив ;)".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, хтось підкаже, де хороший вибір нових або б.у. в хорошому стані ноутбуків або ультрабуків бізнес-класу? Цікавить в плані надійності заліза та механічних з'єднань. Ігри грати не планую, але моделі потрібні не надто давні (так як покупка планується не на рік-два часу).

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...