Перейти до змісту

Костоправ в с. Забороль.


Sirgo

Рекомендовані повідомлення

Всіх форумчан з прийдешніми та наступаючими святами! 

По неперевіреній інформації,  в с. Забороль є,був, або з'явився костоправ. По розмові, проживає над трассою за кладовищем, другий чи третій будинок. Можливо хтось чув, відвідував чи має якусь інформацію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходіть на медкар до Володимира Івановича якщо проблеми із спиною то краще немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи був я в медкарі, кілька років тому.  Користі в роботі лікаря на той час я не отримав. Який, можна сказати приповз. таким і виповз. Навіть не вийшов. 

 

Чи може там помінявся лікар? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, sirgo сказано:

Чесно кажучи був я в медкарі, кілька років тому.  Користі в роботі лікаря на той час я не отримав. Який, можна сказати приповз. таким і виповз. Навіть не вийшов. 

 

Чи може там помінявся лікар? 

Лікар там один (мануальний терапевт маю на увазі) Рудюк Володимир Іванович, чесно кажучи знаю на собі те що він реально допомагає, хіба у вас можливо грижа міжхребцева то тут полегшення на кілька днів лише, при защемлення, диски сходять і так далі це до нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Зосі колись вів приватний прийом лікар Мороз, ініціали не пам'ятаю. От він єдиний хто поставив мене на ноги та дав нормальні рекомендації по профілактиці. Було це вже давно, потреби знов звертатись немає то не знаю чи ще він там є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sirgo сказано:

А про лікаря  в гот. Світязь.хтось щось чув?

Чув. реально допомагав людям, в колеги мама не могла з ліжка встати, а після кількох сеансів сама автобусом з Демидівки до Луцька їздила. Інші казали  що забагато сеансів призначає без потреби, але результат був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sirgo сказал:

А про лікаря  в гот. Світязь.хтось щось чув?

В вересні сам у нього був (Романюк Петро Олександрович). Не міг сидіти, віддавало в ногу. 10 сеансів по 150 грн. реально допомогло. Черги до нього великі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще все-таки для початку зробити МРТ. Бо якщо у вас грижа і в процесі запалення, то до костоправів краще не ходити. Можу в такому випадку порадити консультацію в Яшана Василя Петровича (заввіділення профпаталогії) у лікарні в Боголюбах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, sirgo сказано:

А про лікаря  в гот. Світязь.хтось щось чув?

   Доброго дня всім! Я особисто "чув" перший раз в 2008р. другий в 2009р. і "чую" зараз (вже третій раз за своє життя). Дякуючи Петру Олександровичу я хожу на своїх двох. Хоча був період(коли я був впевнений), що ходити взагалі не зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Пошуки закінчились відвідуванням Романюка Петра Олександровича в готелі "Світязь". Результатом на даний момент я задоволений. Ціна  одного відвідування на даний час 200 грн.

Процедура в деякій мірі болюча, маю на увазі сам процес масажу.

Час покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, sirgo сказал:

Пошуки закінчились відвідуванням Романюка Петра Олександровича в готелі "Світязь".

...був лише 1н сеанс, чи декілька?, давав якісь поради/приписував ліки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, сеанси призначаються по мірі покращення ситуації. В моєму випадку було 12. Залежить за який період все закріпиться на своїх місцях.

Можете і один раз сходити це Ваше право.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sirgo сказано:

Ні, сеанси призначаються по мірі покращення ситуації. В моєму випадку було 12.

  В мене сьгодні 26-ий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, FOX92 сказано:

  В мене сьгодні 26-ий...

Хз. Мені поставив спину на місце за 2 сеанси + розповів які вправи потрібно робити, що б до нього більше не попадати. До цього де і в кого тільки не був, допоміг лише цей:

On 10.01.2017 at 13:00, sergkots сказано:

В Зосі колись вів приватний прийом лікар Мороз, ініціали не пам'ятаю. От він єдиний хто поставив мене на ноги та дав нормальні рекомендації по профілактиці. Було це вже давно, потреби знов звертатись немає то не знаю чи ще він там є.

Лікування кардинально відрізнялось від метод інших "лікарів".

П.С.

Для себе вирішив, що в Боратин більше не поїду - був 1 раз, не те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sergkots сказано:

Хз. Мені поставив спину на місце за 2 сеанси + розповів які вправи потрібно робити, що б до нього більше не попадати. До цього де і в кого тільки не був, допоміг лише цей:

Лікування кардинально відрізнялось від метод інших "лікарів".

П.С.

Для себе вирішив, що в Боратин більше не поїду - був 1 раз, не те.

    В мене серйозні проблеми з спиною вже 29 років. За 2 сеанси не получається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, FOX92 сказал:

  В мене сьгодні 26-ий...

І кожен сеанс 200 грн.?   Колись прийняв з 5 сеансів (ціна була  50грн.), самим корисним було спілкування з відвідувачами в черзі.  Коли дехто розповідав, що роками вже їздить і тонни грошей витрачено, а кінцевого результату немає, зрозумів, що це, м'яко кажучи, не лікування, а бізнес.  Реально допоміг позбутися недуги Яшан Василь Петрович, за що йому велика шана! Але й згадуюється "допомога" лікаря Бобрика з обласної лікарні. Якби сам не зрозумів, що це повна дурня, таке лікування, що призначив це й лікар, мав би напевно інвалідність.

Будьте пильні, всі мануальні процедури, дуже серйозно, Неодноразово в пресі друкуватись матеріали, як людей реально калічити. Не довіряйте зопалу своє здоров'я і майбутнє випадковим людям! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.01.2017 at 11:29, FOX92 сказано:

   Доброго дня всім! Я особисто "чув" перший раз в 2008р. другий в 2009р. і "чую" зараз (вже третій раз за своє життя). Дякуючи Петру Олександровичу я хожу на своїх двох. Хоча був період(коли я був впевнений), що ходити взагалі не зможу.

    Я і не довіряю зопалу...Поважаю як лікарів Яшана і Бобрика, але комусь допомагає один лікар, комусь інший...  Як на мою думку кожен САМ вирішує до кого звертатися - лікуватися. Мені "наукова" медицина не допомогла. В когось по іншому. І дай Боже нам всім здоров'я щоб не ходити по лікарях і лікарнях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, FOX92 сказал:

    Я і не довіряю зопалу...Поважаю як лікарів Яшана і Бобрика, але комусь допомагає один лікар, комусь інший...  

Звісно. Я тільки розповів свою ситуацію. Рішення приймає кожен сам. Ми тут ділимося інформацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Vitaliy L сказано:

Звісно. Я тільки розповів свою ситуацію. Рішення приймає кожен сам. Ми тут ділимося інформацією.

   І я про теж саме.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Боратині колись теж був, кілька разів при потребі їздив. Без уколу не обходилось жодного разу. Склалось враження що чолов'яга дійсно займається бізнесом. Хоча  свою справу знає.Допомагало.

 

 

Був один і останній раз на порозі, в с. Гірка полонка. Там жіночка вправляє. До неї привезли мене, бо сам, я вже би не добрався, можна сказати приповз. Вона вийшла, глянула на мене скрученого, і каже я за вас не візьмусь бо мені на море завтра їхати, то мені збиратись треба.Навіть пальцем не доторкнулась, щоб хоч чимось зарадити. Хоча реально розуміла мій стан.

 

Був я і в  Яшана, з МРТ хребта. Сказав після огляду, що в мене надто тонкий спинний мозок. І зарадити він не в силі. Ще сказав що проблеми з хребтом у мене будуть все життя. Ось і все що дало моє відвідування Яшана.

 

Про медкар теж нічого позитивного не можу сказати, був один раз. Лікар стверджував що все на місці все вправив, ( майже вставай і йди). Але я яким "прийшов" таким і "пішов". А ні, залишив пару гривень. Відносно такси.

 

Останні роки 3-4 їздив до костоправа в Ківерці. По мірі необхідності, тобто  як тільки складе. Відразу набирав, питав коли приймає і їхав. Допомагало від одного прийому, коли на декілька місяців, коли на тиждень. Якщо нічого не робити, та перейти в режим"овоч", я думаю вистачало б надовше. Але сьогоднішній темп життя, вимагає руху.   Такси в нього не має, хто скільки дасть. А допомагав реально. Казали ще його пацієнти, що він ніби шлунки підіймає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Vitaliy L сказал:

Будьте пильні, всі мануальні процедури, дуже серйозно, Неодноразово в пресі друкуватись матеріали, як людей реально калічити. Не довіряйте зопалу своє здоров'я і майбутнє випадковим людям! 

 

Особисто знаю дівчину, яку від нього виносили, бо вийти не змогла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, nickel сказал:

Особисто знаю дівчину, яку від нього виносили, бо вийти не змогла.

Микола, це про кого?

Хто має контакти  Романюка Петра Олександровича, напишіть в ПП, будь ласка? Потрібно для родички.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...