sirgo

Костоправ в с. Забороль.

11 повідомлень в цій темі

Всіх форумчан з прийдешніми та наступаючими святами! 

По неперевіреній інформації,  в с. Забороль є,був, або з'явився костоправ. По розмові, проживає над трассою за кладовищем, другий чи третій будинок. Можливо хтось чув, відвідував чи має якусь інформацію. 

0

Поділитися цім повідомленням

Сходіть на медкар до Володимира Івановича якщо проблеми із спиною то краще немає...

1

Чесно кажучи був я в медкарі, кілька років тому.  Користі в роботі лікаря на той час я не отримав. Який, можна сказати приповз. таким і виповз. Навіть не вийшов. 

Чи може там помінявся лікар? 

0

21 хвилин тому, sirgo сказано:

Чесно кажучи був я в медкарі, кілька років тому.  Користі в роботі лікаря на той час я не отримав. Який, можна сказати приповз. таким і виповз. Навіть не вийшов. 

Чи може там помінявся лікар? 

Лікар там один (мануальний терапевт маю на увазі) Рудюк Володимир Іванович, чесно кажучи знаю на собі те що він реально допомагає, хіба у вас можливо грижа міжхребцева то тут полегшення на кілька днів лише, при защемлення, диски сходять і так далі це до нього

1

В Зосі колись вів приватний прийом лікар Мороз, ініціали не пам'ятаю. От він єдиний хто поставив мене на ноги та дав нормальні рекомендації по профілактиці. Було це вже давно, потреби знов звертатись немає то не знаю чи ще він там є.

1

А про лікаря  в гот. Світязь.хтось щось чув?

0

3 хвилин тому, sirgo сказано:

Чув. реально допомагав людям, в колеги мама не могла з ліжка встати, а після кількох сеансів сама автобусом з Демидівки до Луцька їздила. Інші казали  що забагато сеансів призначає без потреби, але результат був.

0

1 час назад, sirgo сказал:

В вересні сам у нього був (Романюк Петро Олександрович). Не міг сидіти, віддавало в ногу. 10 сеансів по 150 грн. реально допомогло. Черги до нього великі. 

0

краще все-таки для початку зробити МРТ. Бо якщо у вас грижа і в процесі запалення, то до костоправів краще не ходити. Можу в такому випадку порадити консультацію в Яшана Василя Петровича (заввіділення профпаталогії) у лікарні в Боголюбах

1

16 годин тому, sirgo сказано:

Доброго дня всім! Я особисто "чув" перший раз в 2008р. другий в 2009р. і "чую" зараз (вже третій раз за своє життя). Дякуючи Петру Олександровичу я хожу на своїх двох. Хоча був період(коли я був впевнений), що ходити взагалі не зможу.

0

On 10.01.2017 at 10:53, Vikvik Mawr сказано:

Сходіть на медкар до Володимира Івановича якщо проблеми із спиною то краще немає...

Він мене два роки переконував що в мене ідеальна спина.поки я не пішов зробити мрт.Похвалити себе любить а толоку ніякого

1