Перейти до змісту

В Україні відмінять стипендії


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь
56 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

інженерів в нас задофіга

офіційно випущених з вузів? Чи тих, хто справді інженер і вміє те, чому навчали?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така проблема як відсутність мотивації. Освіта знищила сама себе. Де потрібно жостко конкурувати за інтелектуальну молодь з подальшим її просуванням і продажем, наша освіта брала хабарі. Матеріальна база, актуальність програм і кадрів повністю знищились бо жодного інтересу в навчальному процесі в самій освіті немає, головне якісь бюджетні мутки, якась статистика і рішання оцінок. Про яку стипендію, навчання можна говорити, коли кожен розумний учень чітко розуміє що це пряма втрата часу і що його можна змістовніше провести. Шустріші намагаються залізти в айті, а іншим взагалі пофіг. Головне планшет, інтернет і пожрати. Так буває, коли імітація процесів стає головним державним процесом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Освіта знищила сама себе.

Ну, як тобі сказати.

Коли ЗП викладача чи вчителя стала мізерною, у порівнянні із, скажімо, менеджерами чи програмістами, вибору не залишилося. Або бути чесним і бідним, або - рішати оцінки чи писати за бабло дипломи, і бути впевненим у завтрашньому дні.

Така ж фігня і в медицині...

 

Держава поклала на освіту великий та товстенний болт.  Злизувалися російські книжки в початкові класи. Навіть недо-перекладалися.

Ну і ніякої системи в освіті не було. І немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще, проблема в тому, що у нас (зокрема Луцьк)  - студентам немає де працювати. Підпрацьовувати.

Немає кафешок, де офіціантом можна роздавати хавку (патамуша для цього потрібно також закінчити "бурсу" І виробити медичну книжку)

Немає де вантажниками на вечір / день.

Медсестра-доглядалка (судно́

виносити також потрібна освіта!)

Немає нічого такого, де можна підзаробити. 

А ще, на роботу ніхто не хоче студента-одноденку. Бо він заробить свої 100 грн і чухне. А завтра новий, і знову все розказуй-вчи-пояснюй.

 

Ось такі от хитросплетіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А ще, проблема в тому, що у нас (зокрема Луцьк)  - студентам немає де працювати. Підпрацьовувати.

Немає кафешок, де офіціантом можна роздавати хавку (патамуша для цього потрібно також закінчити "бурсу" І виробити медичну книжку)

ти про студентів кулінарного технікуму?

 

я з 3го курсу працював, головне знати чого хочеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

ти про студентів кулінарного технікуму?

Ото ж бо що й ні.

Це банально.

Де, для прикладу, підзаробити майбутньому інженеру? Подавати олівці справжньому інженеру десь у бюро ?

Чому він не може піти десь розвозити піцу після пар? Чи помити підлогу  після закриття кафе якусь годинку другу? 

Максимум - це роздавати флаєрки.. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

я з 3го курсу працював, головне знати чого хочеш

а хтось і з 1-го. Бо тато з мамою уже мають фірму, а син / дочка там уже числяться і працюють.

А ще, якщо ти вмів робити те, що ти робив!  Бо на 3-му курсі не кожен кулінар зможе  спекти торт на замовлення.  Чи не кожен програмер написати простий скриптик.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Ото ж бо що й ні.

Це банально.

Де, для прикладу, підзаробити майбутньому інженеру? Подавати олівці справжньому інженеру десь у бюро ?

Чому він не може піти десь розвозити піцу після пар? Чи помити підлогу  після закриття кафе якусь годинку другу? 

Максимум - це роздавати флаєрки.. :(

розвозити піцу і мити підлогу повинні спеціально навчені люди

 

в студентам треба намагатися підпрацьовувати на роботах близьких до спеціальності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

а хтось і з 1-го. Бо тато з мамою уже мають фірму, а син / дочка там уже числяться і працюють.

А ще, якщо ти вмів робити те, що ти робив!  Бо на 3-му курсі не кожен кулінар зможе  спекти торт на замовлення.  Чи не кожен програмер написати простий скриптик.

числяться то таке,

їм тоді і вчитися не треба

 

ну торт сам не спече, але може заготовки робити муку просіяти і т.д.

буде більше користі ніж відроздачі флаєрів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

розвозити піцу і мити підлогу повинні спеціально навчені люди

Не повинні! Аж ніяк.

Розвозити піцу - це не є особлива навичка. Як і таксувати ночами. Може будь-хто в кого є авто, права, навігатор.

Якщо, скажімо, вчуся на програміста, то заробити на новий ноут я зможу не тільки пишучи проги на замовлення (що довго), а просто 2-3 години покататися на скутері по місту і розвезти кілька десятків порцій піци!

 

Щойно, Zevs_Isver сказано:

студентам треба намагатися підпрацьовувати на роботах близьких до спеціальності

погоджуся. Але ти уже говориш більше про майже виробничу практику, а не по швидкі гроші до стєпухи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Як і таксувати ночами. Може будь-хто в кого є авто, права, навігатор.

ну ну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

ну торт сам не спече, але може заготовки робити муку просіяти і т.д.

буде більше користі ніж відроздачі флаєрів

і зновути перевів на практичну роботу.

Звісно, що в ідеалі підзаробити треба ближче до того, на що вчишся. Але я говорив про взагалі. Студентам немає де так нашвидкоруч підзаробити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Не повинні! Аж ніяк.

Розвозити піцу - це не є особлива навичка. Як і таксувати ночами. Може будь-хто в кого є авто, права, навігатор.

от того в нас така і жопа з таксі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

ну ну

що значить твоє "ну-ну" ?

Обгрунтуй в чому я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

що значить твоє "ну-ну" ?

Обгрунтуй в чому я не правий?

тиждень поїздь, а потім розкажеш, чи зможе будь хто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

тиждень поїздь, а потім розкажеш, чи зможе будь хто

 

Для того щоб бути таксистом чи розвізником піци - навичок не потрібно!  Вмієш водити і маєш що водити - їздь.

 

Стосовно таксі - інша зовсім тема.(Але це оффтоп) І навичок вона не стосується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, case_l сказано:

Я сам вчився на державному і втратив 5 років в нікуди. Але де мій тоді розум був у 16 років і звідки мені було знати, що наша вища освіта мертва.

Це правда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята, знаете что. История из моей жизни. 

2008 год, через пару дней новый 2009 год. Отчим попал в дтп (не по его вине, но как у этой стране все делается.. то оказался виновен он). Семья оказалась без денег (их и раньше у нас немного было). И я снял 950 гривен своей стипендии за пол года, отнес маме и сказал "Сделай так, чтобы у сестры младшей был новый год и дед мороз"

А вы тут про клубы, айфоны и т.д. :(

По теме. Жидомасонскому правительству нужно наконец перестать красть деньги, а не отбирать их у людей. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Scitec сказано:

нужно наконец перестать красть деньги, а не отбирать их у людей

якщо чесно, я цю фразу не вкурив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, alexvvv сказано:

якщо чесно, я цю фразу не вкурив.

бєндєри обірают народ,

 

ти чогось іншого очікував від спамбіта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

бєндєри обірают народ,

 

ти чогось іншого очікував від спамбіта?

У тебе напевно "бот" головного мозку? Я мав на увазі вінницьку банду, у лиці Гройсмана, Порошенко-Вальцмана, а не твої хворі фантазії про якихось бандер.

Якщо в тебе немає консруктивної критики, то можу запросити тебе до себе додому на чашку чаю. Подивишся і послухаєш який я "спамбіт"

 

@prosto_dima

на 1000 в місяць особливо не нагуляєшся, ті хто ведуть себе як бидло отримують кошти з кишені батьків, а стипендія для них копійки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zevs_Isver сказано:

бєндєри обірают народ,

ти чогось іншого очікував від спамбіта?

Zevs вийди на Театральний і скажи це в голос :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Jack сказано:

Zevs вийди на Театральний і скажи це в голос :angry:

там холодно і мокро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Scitec сказано:

Якщо в тебе немає консруктивної критики, то можу запросити тебе до себе додому на чашку чаю. Подивишся і послухаєш який я "спамбіт"

ого, так мені ще не погрожували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...