Перейти до змісту

Вібираю повітряну вилку


Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Vadimm сказано:

Сперва добєйся?

 

Насрав?

А в тебе є щось аргументовано заперечити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь
9 часов назад, Ukrainec сказал:

Ось так (вибачайте за домашню уніформу): 

Фото

IMG_3713.JPG

Hide

практично, визначається зусилля строгування*, при якому починає плавний рух ваша виделка, як я вважаю: головний результат як пройшло ТО.

Якщо стискання відбувається  одночасно з рухом в низ під час натискання на неї, без ривків, значить все "Ок" і "плюшевість" гарантовано на 100-200км.

(+ можна без велосипеда і райдера правильно налаштувати негативку дуалАір)

 

Сам перебираю свій рокчпок повітряний, плюшевості вистачає десь приблизно до 2000км, після починаються ривки, головне правильно підібрати смазки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Валерій86 сказано:

Сам перебираю свій рокчпок повітряний, плюшевості вистачає десь приблизно до 2000км, після починаються ривки, головне правильно підібрати смазки. 

З пробігом цей період скорочується і рух ривками виявляється при меншій дистанції. Відповідно необхідність ТО  частішає.

А часом не завжди є час зробити ТО і мусиш їздити на "тупій" вилці, щодня переконуючи себе, що вось завтра 100% зробиш ТО. Я це знаю ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

16 часов назад, Ukrainec сказал:

А в тебе є щось аргументовано заперечити? :)

@Ukrainec заперечити тому, що ти насрав? Нє-нє.

Просто нєфіг давити авторитетом. Чогось на небюджетному байку рідко побачиш Сантур.

Ще б ладно якби ТСу радили Марзоччі/Маніту, які в Луцьку побачиш рідко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у ТС бюджет на новую вилку начального уровня из воздушно-масляных. 

А на мурзиках экстрималы катают, там и бюджет и ход повыше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Vadimm сказано:

 

@Ukrainec заперечити тому, що ти насрав? Нє-нє.

Просто нєфіг давити авторитетом. Чогось на небюджетному байку рідко побачиш Сантур.

Ще б ладно якби ТСу радили Марзоччі/Маніту, які в Луцьку побачиш рідко.

Яким авторитетом? Я бачу лиш одне, тебе просто ломить, що твій гавнемет заклинив через розрив шаблону, бо я не наводжу чужий досвід типу - бла-бла-бла, а пишу про свій!  

А чого ставлять, бо завдання маркетингу впарити щось не потрібне якомога більшій кількості людей щоб заробити максимально бабла, от і будують стратегію масових продажів на таких брендодрочерах, які не зосереджують увагу на технічних складових і свого часу зробили культ з абібаса, наке, іфона, тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec карочь, я поняв, всі хто на РокШоках - брендодрочери, як добре що в тебе не РШ а Лефті. Добре, будеш Лефтідрочером. Тільки не треба парити що Пріора із шкіряним салоном і двигуном від Мерседеса тотожна Мерседесу, тільки за менші гроші. Дай Боже, щоб Сантур випустив одноногу вилку, ти із задоволенням її заюзаєш певно. 

Так чи інакше, ніхто не відміняв досвід користування, так от, що я можу сказати про РШ - з покупки до першої переробки вона пройшла 2 000 км, при тому що мала пройти лише 500, але майстер, який її перебирав, сказав що там нічого, крім масла, міняти не треба. Ти з власного досвіду можеш сказати що повітряний Сантур переживе чотирикратне збільшення циклу сервісного обслуговування без будь-яких ушкоджень конструктивних елементів? А з власного досвіду зможеш запевнити ТС'а, що якщо йому в голову стрельне думка урізноманітнити свої прогулянки на 50-70 км походом в Карпати, то Сантур його там не підведе? Чи будеш казати типу "ну в мене знайомий їздив, то сказав що нормально пережила Карпати"? Бо вилку купляють не тільки для того щоб перебирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.olx.ua/obyavlenie/vilka-rockshox-recon-26-100-120mm-qr9mm-novaya-manetka-IDpzWBk.html#74ad2dadf5  Як вам такий варіант в ціну якраз влазить? Напевно це все ж не повітряна:mellow:  https://www.olx.ua/obyavlenie/vilka-rockshox-recon-solo-air-26-100-120mm-qr9mm-novaya-manetka-IDpujKE.html#ce862933dd Напевно таку треба .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Poison та що за 4600 - повітряна, при чому ціна краща, ніж тут на Борді в Ярика - за 180 євро. Але якщо поторгуватись з Яриком, відняти пересилку і тп, то може й однаково вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ссилці 4600 з манеткою блокування на кермо. Ярослав запропонував 160євро (160*30=4800грн)за вилку з блокуванням на самій вилці. Пересил наврядчи більше 100-120 грн буде. Додатково манетка якщо я не помиляюсь ще гривень 600. І того різниця 700грн ,хоча те що в Ярослава вилка на місці це великий плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Poison сказал:

По ссилці 4600 з манеткою блокування на кермо. Ярослав запропонував 160євро (160*30=4800грн)за вилку з блокуванням на самій вилці. Пересил наврядчи більше 100-120 грн буде. Додатково манетка якщо я не помиляюсь ще гривень 600. І того різниця 700грн ,хоча те що в Ярослава вилка на місці це великий плюс.

не раджу звязуватися з олх, як жуліків куча, так і якусь лажу можуть прислати, краще переплатити і купити в Луцьку, або ще як варіант подивитися на Харків турист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Валерій86 сказал:

не раджу звязуватися з олх, як жуліків куча, так і якусь лажу можуть прислати, краще переплатити і купити в Луцьку, або ще як варіант подивитися на Харків турист.

А що мені мішає замовити наложкою і на місці нормально роздивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам її без завдатку  ніхто невідправить . Та й враховуючи дату реєстрації продавців після завдатку - теж не відправлять .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Tatarin та ладно, якщо продавець зацікавлений в продажі свого товрау то він і без завдатку відправить її. Мені велік без завдатку по наложці за пару десятків тис грн відправляли і ніхто нічого не боявся, а тут вилка. Прийшла, розпакував, глянув, сподобалася/несподобалася, взяв/відправив назад. 
Друге діло коли продавець на ОЛХ 3дня)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Poison сказал:

А що мені мішає замовити наложкою і на місці нормально роздивитись?

хіба тільки нову, Та й там один продавець реєстрований в грудні а інший в січні, закрадаються підозри. Краще тоді в нас брати без блокіровки на руль, за два роки ніразу не відчув потреби у ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Poison сказал:

А що мені мішає замовити наложкою і на місці нормально роздивитись?

Ти думаєш, що тобі на НП дозволять її розібрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пару десятків тис грн-  це шож за вел в тебе такий. На олх саме ці, 99,9% оголошення одноднєвкі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Tatarin сказал:

пару десятків тис грн-  це шож за вел в тебе такий. 

С-воркс ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Miro сказал:

Ти думаєш, що тобі на НП дозволять її розібрати?

Ну да ,зразу и ТО зроблю и хід до 120 збільшу:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФАК ,а "бись воно все конем ,куплю сантур заодно ,або посмієтесь ,або ні. В продавця хоч що питати то? попередня вилка рівна труба ,цю різати треба я так зрозумів? (тс бухій,не бийте сильно)

https://www.youtube.com/watch?v=k67oUkXka7M

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Не пройшло и полу года..... Купив собі вилку повітряну SR Suntour Raidon-XC RL-R . Після пружинної небо і земля ,тепер лишилось її правильно настроїти ,буду вдячний якщо хтось підкаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Poison сказал:

тепер лишилось її правильно настроїти ,буду вдячний якщо хтось підкаже.

Наврят чи хтось може підказати як її правильно налаштувати, це індивідуальне. Під різний стиль їзди, під кожного велосипедиста вони по різному налаштовуються. Комусь подобається мягка їзда, комусь більш жорстка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Poison сказано:

Не пройшло и полу года..... Купив собі вилку повітряну SR Suntour Raidon-XC RL-R . Після пружинної небо і земля ,тепер лишилось її правильно настроїти ,буду вдячний якщо хтось підкаже.

А що не так? Вона ж нова з коробки? то має працювати.  До першого ТО ще ого-го

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все працює просто думав може якісь нюанси. Поки кайфую :D .Блокування вилки  виявилось зручним при підйомі в гору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...