Перейти до змісту

Який 3G модем обрати для села?


Рекомендовані повідомлення

Село Демидівка, як їхати на Хрінники.

 

Vodafone тягне тільки 2G, тому не варіант, лишається Інтертелеком. Звісно потрібна зовнішня антенна і (бажано) зв"язок з ПК кабелем, бо в хазяйстві крім телефонів і планшета є ще стаціонарний слабенький комп з ХР, яка не дуже-то й "любить" Wi-Fi "свистки".

 

По-всім параметрам підходить Sierra w802, але має і суттєвий мінус - зовнішня антена там тільки на 4G WiMax, треба шукати "кулібіна" щоб "приколхозив" (з втратою гарантії ітд.) Може є ще якісь варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не купуйте sieru вони глючні в мене колись був він то робить то не робить, в Демидівці якщо не помиляюсь є 3ж від Київстара, якщо всетаки захочете інтертелеком то купіть краще wifi роутер типу TP Link 3420 або 3220 з підтримкою USB буде стабільніше працювати, і в майбутньому до цього роутера зможете підключити любий провідний нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Harddriver Ну а LifeCell чим не влаштовує??? Швидкість цікавіша буде.. Покриття є.... Кулібити з антенами не нада....  Роутер (tp-link, mikrotik) з юсб +  huawei e3131Знімок екрана з 2016-12-20 17-56-34.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ше треба виясняти, чи там тягне, завтра виясню. I лайф своїм "ненав'язливим сервісом" якось не внушає довіри. В часи 2G навіть Аська (!) не хотіла на ньому працювати, постійно канал забитий "халявщіками" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ше треба виясняти, чи там тягне, завтра виясню. I лайф своїм "ненав'язливим сервісом" якось не внушає довіри. В часи 2G навіть Аська (!) не хотіла на ньому працювати, постійно канал забитий "халявщіками" [emoji4]

Ви тарифи бачили?? Халяви вже немає але 15гб за 150грн можна брати і швидкість порівнюючи з іншими 3г операторами набагато краща. ІМХО

Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Ruslyk сказал:


Ви тарифи бачили?? Халяви вже немає але 15гб за 150грн можна брати і швидкість порівнюючи з іншими 3г операторами набагато краща. ІМХО

Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
 

ХЗ, в лайфі на 40му поки не торкнешся батареї - сторінка не загрузиться) Давно вже київстар ганяю, все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЗ, в лайфі на 40му поки не торкнешся батареї - сторінка не загрузиться) Давно вже київстар ганяю, все ок.

Ну да, в будинках панельних на перших поверхах взагалі аномальна зона на 40-му... Особисто я 3г покриття мав практично на всьому відрізку луцьк - Рівне, Нововолинськ, до Львова значну частину і т.д. Ще б тарифи знизили, а то найдорожчий оператор став...

Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Harddriver не знаю для яких потреб потрібен інтернет, але можливо варто глянути в сторону Домашній інтернет Wi-Fi від інтертелекому, тим паче в Демидівці базова станція.

Поцікавіша технологія від GSM... імхо... і тарифи безлімітні... ціна на абонентське обладнання правда трохи кусається, але можна придбати б/в, навіть тут на борді продавали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую @Basil але, уточнення.

 

Інет потрібен в селі Малеве, Демидівського району. 22 км.  Не доб'є вайфайка доступного цінового діапазону НМД :(

 

Щоправда є ще  легендарна Альфа, але там і цінник відповідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Harddriver сказано:

Інет потрібен в селі Малеве

спочатку була Демидівка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, я ж писав, уточнення. Невірно інформували спочатку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Harddriver хоча я б попробував би пробити НаноБріджом М5-25, наприклад.... 10 км не така вже й велика відстань, але може бути специфіка рельєфу, та лісок там на шляху... треба якомога найвище піднімати.... 

Nanobridge M5-25 на расстоянии 34км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Harddriver сказано:

Дякую @Basil але, уточнення.

 

Інет потрібен в селі Малеве, Демидівського району. 22 км.  Не доб'є вайфайка доступного цінового діапазону НМД :(

 

 

Ну тоді напевно Інтертелеком модем типу цього http://hotline.ua/computer-modemy-3g-gsm-cdma/novatel-wireless-mc760/ (на OLX якось купував за 100грн) антена і роутер.

Ну ще можна попробувати з Лайфом але там вже модем ЖСМ або телефоном просканувати доступні мережі.

3Ж від Київстара ще є в Радомишлі, але це далеко напевно треба Інтертелеком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@@leg Novatel - класний бренд, але треба не свисток, а таке, щоб мережевий кабель втикнути. Чи хоч USB з нетом в ПК  по-оному.

 

Cам маю в домі Tp-link 3220, і при спробі повісити на  резервний канал наявний  ZTE AC8700  (підключений,продам) задовбався "танцювати з бубном" :) Якщо хтось мені продасть спарку - роутер з USB виходом і інтертелекомівський модем - куплю :)

 

Ось і списочок в поміч, тільки топтатись по-граблям - якось не хочеться :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Harddriver сказано:

@@leg Novatel - класний бренд, але треба не свисток, а таке, щоб мережевий кабель втикнути. Чи хоч USB з нетом в ПК  по-оному.

 

Cам маю в домі Tp-link 3220, і при спробі повісити на  резервний канал наявний  ZTE AC8700  (підключений,продам) задовбався "танцювати з бубном" :) Якщо хтось мені продасть спарку - роутер з USB виходом і інтертелекомівський модем - куплю :)

 

Ось і списочок в поміч, тільки топтатись по-граблям - якось не хочеться :)

 

В мене Tp-link 3420 схожа модель на 3220, він нормально працював з нователом U 760 (я вже цей модем подарував в село), з  ЖСМ модемів ZTE MF 622 (навіть сьогодні включав як резерв поки дата груп не працював.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...