Перейти до змісту

Де найкраще можна здати золото?


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

14 годин тому, Natalia Blagovirna сказано:

В перлині місяць назад по 590 як лом брали 

Був сьогодні,там поки найкраще дають за те все що я писав вище,кароч 5970грн. значить десь по 580грн. за 1г.

 PS: якби знайти хоча б по 650-700грн. то в принципі сайдьот,хочца більше звісно,але шота я сумніваюся,хіба може через якихось знайомих,якомусь там знайомому) але в мене таких немає(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берегова "новий клієнт" 765грн. 750проба. 

Рахуємо 585-ту

От і виходить та Ваша ціна. 

Screenshot_20161219-144458.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підкажіть де зараз найкраще обмінювати старі золоті вироби на нові і які умови, ціни і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

обмінювати старі золоті вироби

та ніхто не обмінює. Просто в кращому випадку відраховують по ціні лому, і то не знаю, чи в Перлині таке ще роблять... 

Ломбарди! Хоча і там теж по ціні лома, а не "старих виробів". Пройдись по ломбардах, можливо ціна трііііішечки буде відрізнятись. На цінники на вивісках не звертай уваги, то заманухи. Реально при здачі будуть розповідати зовсім інше. Тому лише тільки запитувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

та ніхто не обмінює. Просто в кращому випадку відраховують по ціні лому, і то не знаю, чи в Перлині таке ще роблять... 

Ломбарди! Хоча і там теж по ціні лома, а не "старих виробів". Пройдись по ломбардах, можливо ціна трііііішечки буде відрізнятись. На цінники на вивісках не звертай уваги, то заманухи. Реально при здачі будуть розповідати зовсім інше. Тому лише тільки запитувати

@jack74 ти не в темі. Обмінюють. Пройшлися по центру, на інші ювелірки не вистачило часу. Перлина міняє твоє б/у золото на своє нове 1 до 1, доплата 350 гриивень за 1грам (за роботу) або за роботу може взяти золотом за 630 грн за 1 грам. В інших умови гірші, оцінюють так як ти кажеш - як ломбарди і на ці гроші можеш вибрати собі виріб.

До речі які ціни на лом в ломбардах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по цінах я не в курсі, бо того року цим цікавився.

4 хвилин тому, nickel сказано:

Перлина міняє твоє б/у золото на своє нове 1 до 1, доплата 350 гриивень за 1грам (за роботу)

ну так а це хіба не теж саме, не по ціні лому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, jack74 сказал:

по цінах я не в курсі, бо того року цим цікавився.

ну так а це хіба не теж саме, не по ціні лому?

Ну якщо тобі від того легше, то хай буде "по ціні лому".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Підкажіть де зараз найкраще обмінювати старі золоті вироби на нові і які умови, ціни і т.д.

Декілька місяців тому то міняв в Перлині, відносно інших адекватна ціна. Ще можеш глянути в Ремпобуттехніці на Рівненській, але там вибір обмежений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

та ніхто не обмінює. Просто в кращому випадку відраховують по ціні лому, і то не знаю, чи в Перлині таке ще роблять...

Обмініють. Золотий вік, Укрювенлір рахують як лом Перлина - ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, jack74 сказано:

ну то вже ш і ціни назви!

Міняв літом ціни не намагаюсь запамятовувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, jack74 сказал:

ну то вже ш і ціни назви!

По Перлині:

грам нового золота коштує біля 2000 грн, або обмін на лом + 350грн. Тобто мій лом вони приймуть по ціні 1650 грн. А інші ювелірки приймають на лом по ціні +-700 грн (Перлина 640грн/гр), тобто доплачувати за новий виріб прийдеться 1300 за грам. Непогана різниця - 1000 грн на 1 грамові?

А нове золото навіть в одному магазині має різну ціну за грам, тому що вироби різної складності мають різну ціну при однаковій вазі.

Це щоб ти розумів, що таке приймати лом, а що таке обмінювати на новий виріб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, nickel сказано:

Це щоб ти розумів, що таке приймати лом, а що таке обмінювати на новий виріб.

ну я ж по цінах і не сперечався, я ж запитував, а ти, чомусь (певно, в тебе вже така реакція на мене підсвідомо ;) ) відразу в штики. Я ж писав, що не менше року, як "не в темі" (а може й два). Але якби ти не називав це "обміном", це все-одно прийом лому. Вони ж не оцінюють те, що ти приніс, як виріб, а просто важать і все. А отже купують в тебе як лом, а не як виріб. Питання лише в різниці ціни того прийому і прийому в ломбардах. Коли я шукав, де здати, ціна прийому лому різнилась не так сильно, як ти зара написав, і якщо це дійсно так, тоді да, краще "обмінювати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nickel сказано:

Підкажіть де зараз найкраще обмінювати старі золоті вироби на нові і які умови, ціни і т.д.

Рік назад мені сподобалися умови в магазині на впроти гостинця , не пам'ятаю назву,біля ощадбанку. Там, якщо не брати готовий виріб, а замовляти в них виготовлення, ціна доплати за роботу була 110 грн.  Не знаю що змінилося за рік, але  тоді це були найкращі умови.  Мінусом є лиш їхнє обмеження виробництва, мене цікавила цепочка, то на виготовлення було лиш три варіанти здається, одним словом вибір не великий, але якщо підійде, то економія суттєва. Сходіть туди, розкажете що там на сьогодні за умови. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, NeoN сказал:

Сходіть туди, розкажете що там на сьогодні за умови. 

Вже не сходжу - обміняли в Перлині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
27 минут назад, CH-47 сказал:

Можливо, хтось знає свіжу ціну на золото?

В Золотому віці - 650 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Підніму тему. Яка актуальна ціна за грам і чи можна вірити ломбардам з їхніми овер 900грн/гр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.10.2018 at 14:13, Fahrenheit сказано:

Підніму тему. Яка актуальна ціна за грам і чи можна вірити ломбардам з їхніми овер 900грн/гр?

Це який ломбард пропонуе таку ціну?на початку вересня шукали де здати золото,ціни були 700-800 гривень за грам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Салют

 

 

 

Де зараз найбільше заплатять за золоту обручку 585 проби, 2.5 грама?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Привіт!

Дякую за цікаву тему! Чи був ще в когось досвід збуту золота? Маю зараз аналогічну потребу. Хотілося б дізнатись про можливі варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...