Перейти до змісту

ФОПи-нульовщики змушені будуть платити ЄСВ?!


jack74

Рекомендовані повідомлення

41 хвилин тому, rl72 сказано:

Нульовщиках протягнуть кайф для закриття до 1 квітня
https://news.dtkt.ua/simple/individual-overall/41852

то нічого, що мова поки тільки про законопроект? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 149
  • Створено
  • Остання відповідь

Саакашвілі прокометував цю фотку:

Цитувати

Mikheil Saakashvili

6 січня · 

 

Ось так почався Новий рік для сотень тисяч сімей - у чергах.

Влада бариг перейшла від імітації реформ до активного знищення малого і середнього бізнесу. Закон, про додаткове оподаткування для підприємців, який «подарував» українцям під Новий рік Порошенко вже дав свої результати.

За тиждень до Нового року були закриті 10850 фізичних осіб підприємців. Станом на сьогодні їх вже 128000.

Тобто влада свідомо знищила 128 тисяч підприємців, які працювали, давали роботу і нехай і нерегулярно, але платили податки. Так, частина з них не працювала через падіння гривні, втечі банків і несприятливої кон'юнктури, але вони хоча б зберігали свій статус в надії на майбутнє, а зараз позбавили і цієї надії.

Експерти прогнозують закриття ще мінімум 200 тисяч ФОПів. Баригам не потрібна багата Україна і успішні українці, їм потрібні голодні, безробітні раби, яким вони перед черговими виборами будуть кидати копійки з вкрадених у них же мільярдів, щоб продовжити існування олігархату і створеної ними баригократіі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, romaxa11 сказано:

 

написано-то гарно, погоджуюсь. як і погоджуюсь з тією мислею, що хоче донести автор.

 

от тільки не може бути приватним власником ФОП, який роками здавав "0" деку.

а судячи по борді, закриваються якраз такі.

 

п.с. логічно, після закриття 1000 ФОПів з 10 тис. у Луцьку, я бачу скорочення скорочення 1 посади інспектора Луцької ОДПІ, який "веде" ФОПів:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не питання в тому, що закривають "сплячих", це нормально (хоча 'явились то "сплячі" по якій причині? - "система" сама й створила такі умови, що легше було здавати "нульовку" і "спати", аніж пів-року бігати по інстанціях, кланятись, клянчити, щоб закритись). Але ж в нас все, як завжди, через жопу! Можна ж зробити нормально, попередити зачасно в ЗМІ, дати хоча б квартал на "закриття"... Але ж хіба ж в Україні хтось за людей думав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому всі мовчать про таку #зраду, як ліквідація податковоі міліціі ;)

С 1 января налоговая милиция оказалась вне закона

Анастасия Рябоконь

10 января 2017, 18:41


Под Новый год депутаты в срочном порядке принимали изменения в Налоговый кодекс. Из-за спешки они ошиблись в одном из пунктов переходных положений закона 5368 и в результате удалили из законодательной базы правовые основания для существования налоговой милиции.

"Это техническая ошибка - в спешке поплыла нумерация. С 1 января налоговая милиция вне закона, - рассказал "Вестям" источник в профильном комитете. - Теперь нет другого выхода, как принимать новые поправки к кодексу".

Во время обсуждения законопроекта говорили о том, что налоговую милицию нужно упразднить и ввести вместо нее фискальную полицию. Меняется не только название органа, но и его юрисдикция - планируется, что новый орган будет работать в составе Минфина. Новый орган так и не создали, а вот старый уже удалили



Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не питання в тому, що закривають "сплячих", це нормально (хоча 'явились то "сплячі" по якій причині? - "система" сама й створила такі умови, що легше було здавати "нульовку" і "спати", аніж пів-року бігати по інстанціях, кланятись, клянчити, щоб закритись). Але ж в нас все, як завжди, через жопу! Можна ж зробити нормально, попередити зачасно в ЗМІ, дати хоча б квартал на "закриття"... Але ж хіба ж в Україні хтось за людей думав?


Статтю, посилання на яку дав ромаха, читав? Не треба мішати в кучу коні й люди. Мова йшла про те, що "приватний власник" це супер, але ж закриваються через обовязковість сплати ЄСВ в основном "нульовики"

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читав. Так я й не відносно статті пишу (стаття взагалі так, ніачьом... пагаваріть об ачєвідном).

 

Цю тему я писав, звичайно, якраз про таких, нульовщиків, котрі роками вказували "нулі", але от це заперечу

3 годин тому, rl72 сказано:

от тільки не може бути приватним власником ФОП, який роками здавав "0" деку

а судячи по борді, закриваються якраз такі.

(по-перше, шо за брєд? Чого це він не може бути приватним власником? "Нульовка" - це вказувались нульові ДОХОДИ, а не відсутність власності)

2 годин тому, rl72 сказано:

... але ж закриваються через обовязковість сплати ЄСВ в основном "нульовики"

 

 - закриваються далеко не "в основному" і не тільки "нульовики" - купа невеличких ФОПів-єдинщиків закриваються, бо не можуть сплачувати збільшений в два рази щомісячний податок. Якщо раніше вони платили хоч щось державі, то тепер просто закриються.

 

Уряд, як завжди, прикривається благими популістичними намірами, начебто збільшити зарплату НАЙМАНОГО працівника, а в дійсності знищує купу тих, хто працює лише сам на себе. Що, не можна було лишити для "одинаків" старі норми податків? Вони й так ледве виживають. Так ні! Де ж! З чого ж тоді наповнити бюджет!?! ну-ну... наповнять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну правильно, в контексті статті "приватний власник" - це ГОСПОДАР. Це та людина, котра вміє цінувати та берегти СВОЄ, котра вміє наявним користуватись з розумом і примножати. Тобто це той УКРАЇНЕЦЬ, котрим і були корінні українці.

Тобто невірне твоє твердження, що ним не може бути "нульовщик". Більшість "нульовщиків" - по примусу. Бо так склались обставини, бо так притисла рідна державонька, бо так ... і т.д. Але дай момент, дай полегшення тиску, дай покращення бізнесклімату, і дивись "нульовщик" знову стає платником податків! 

Але цій країні це не потрібно. Як колись більшовики нищили господарів (котрих вони обзивали куркулями), так і зара ... нащадки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема що обговорювати.

1. Хто така Анастасія Рябоконь і чоми ми їй повинні вірити?

2. Закона 5368 немає, а якщо і є то він не про ПМ. Був Законопроект № 5368 який став Законом № 1797.

3. Помилка суто формальна (яка на мою думку не змінює суті, оскільки саме в дужках розписано зміни до якого пункту вступають в дію не з 01.01.2017) і на неї однозначно ніхто не буде реагувати.

4. В оприлюдненому тексті Закону №1797:

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2017 року, крім:

пункту 133 розділу І (щодо виключення розділу ХVІІІ2) - з дня набрання чинності законом, який визначає правові основи організації та діяльності центрального органу виконавчої влади, на який покладається обовязок забезпечення запобігання, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, обєктом яких є фінансові інтереси держави та/або місцевого самоврядування, що віднесені до його підслідності відповідно до Кримінального процесуального кодексу України, та інших осіб, з якими цей орган взаємодіє;

Так от помилка в номері пункту з цитати що наведена вище. Треба 134, а поставили 133. Але оте що в лапках . (щодо виключення розділу ХVІІІ2чітко дає зрозуміти що розділ ПКУ  XVIII2 Податкова міліція буде виключатись ще довго і нудно.

Так що працювали, працюють (а зараз мені здається найбільше стараються) і будуть працювати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема що обговорювати.

1. Хто така Анастасія Рябоконь і чоми ми їй повинні вірити?

2. Закона 5368 немає, а якщо і є то він не про ПМ. Був Законопроект № 5368 який став Законом № 1797.

3. Помилка суто формальна (яка на мою думку не змінює суті, оскільки саме в дужках розписано зміни до якого пункту вступають в дію не з 01.01.2017) і на неї однозначно ніхто не буде реагувати.

4. В оприлюдненому тексті Закону №1797:

Тоді пророную не вірити і міністру фінансів, який заявив, що раз є така помилка, то треба іі не виправляти, а скористатись шансом на проведення реформи, і чим швидше приймати закон про службу фінансових розслідувань [emoji1]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну правильно, в контексті статті "приватний власник" - це ГОСПОДАР. Це та людина, котра вміє цінувати та берегти СВОЄ, котра вміє наявним користуватись з розумом і примножати. Тобто це той УКРАЇНЕЦЬ, котрим і були корінні українці.
Тобто невірне твоє твердження, що ним не може бути "нульовщик". Більшість "нульовщиків" - по примусу. Бо так склались обставини, бо так притисла рідна державонька, бо так ... і т.д. Але дай момент, дай полегшення тиску, дай покращення бізнесклімату, і дивись "нульовщик" знову стає платником податків! 
Але цій країні це не потрібно. Як колись більшовики нищили господарів (котрих вони обзивали куркулями), так і зара ... нащадки!

Дякуюпоржав.
Більшість цих власників з нульовими деками , це фопи, яких в свій час центри зайнятості для зменшення статистики безробітних просили реєструватись фопом і виплачували всю суму допомоги одноразово нібито на опганізацію бізнесу)))
А ти тут високі теоріі про нащадків куркулів розписуєш, про якихось міфічних власників
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rl72 сказано:

виплачували всю суму допомоги одноразово нібито на опганізацію бізнесу)))

і вони успішно проїли ці гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, rl72 сказано:

Дякуюпоржав.
Більшість цих власників з нульовими деками , це фопи, яких в свій час центри зайнятості для зменшення статистики безробітних просили реєструватись фопом і виплачували всю суму допомоги одноразово нібито на опганізацію бізнесу)))
А ти тут високі теоріі про нащадків куркулів розписуєш, про якихось міфічних власників

Ні про яких афер центру зайнятості я не знаю. Я суджу по собі і по багатьох своїх знайомих, котрі закрились, і котрі ще думають закриватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні про яких афер центру зайнятості я не знаю. Я суджу по собі і по багатьох своїх знайомих, котрі закрились, і котрі ще думають закриватись.

А це не афера, це по законодавству)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені все-одно по чому. Я тобі ще раз повторюю: я судив по собі, по своїх знайомих, а не по "міфічних власниках", як ти іронічно капнув. А ти по кому? Тобі дали "стартові" в центрі зайнятості? Чи то так, пукі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені все-одно по чому. Я тобі ще раз повторюю: я судив по собі, по своїх знайомих, а не по "міфічних власниках", як ти іронічно капнув. А ти по кому? Тобі дали "стартові" в центрі зайнятості? Чи то так, пукі?

Так, давали. Крім мене, ще були декілька чоловік, які проходили навчання на базі луцького технікуму.

П.с. і таки да, я плачу кожен місяць єсв і єдиний податок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ!? Ти платиш, знач працюєш. Знач не дарма дали тобі. То по кому робиш висновок, що "проїли" і саме такі "господарі" закриваються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он Гройсман вчора кулаком по столі настукав на центри зайнятості, пригрозив, що порозганяє, вони тепер за роботу візмуться! :) Швиденько всім роботи познаходять, чи умови "взяття підприємця" круто покращать ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Центр зайнятості - це взагалі окрема тема для розмови з їхніми фокусами. Щоразу при переоформленні на роботі відправляли для підпису, ніби це спеціалісти ЦЗ знайшли мені таку чудову роботу. І таких працівників з одного підприємства декілька сотень в рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ!? Ти платиш, знач працюєш. Знач не дарма дали тобі. То по кому робиш висновок, що "проїли" і саме такі "господарі" закриваються?

Ну, бо я знайомий трохи з ситуацією))

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, rl72 сказано:

Ну, бо я знайомий трохи з ситуацією))

ну да... прояснив ситуацію... загадочний прям як ДіФото чи rl72 ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...