Перейти до змісту

Фотоподорож в минуле


Romich

Рекомендовані повідомлення

1. "танчікі" (ех, там було таке козирне місце, всіх відстрілюєш, а до тебе не підібратись...)

2. анкети - в кого їх тільки не було... а ще були "пісенники", з дбайливо переписаними піснями Цоя, Ласкавого мая.....

3. "Елен і ребята" - перший підлітковий серіал.... а я любила "Гостю з майбутнього"...

ностальжі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Фантікі "Турбо". Колись була колосальна колекція цього добра.

2. Телепередача "Пока все дома". Ех, любив рубрику "очумелие ручки", надивишся і майструєш :beer:

3. Пійло "YUPI", ото була отрава :0077:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ехх ностальжі... Якраз в тему на баші:

xxx: Что бы такого другу подарить. Чтобы и захватывающе было, и чтобы не банально.

yyy: Подари слепок телекомпании ВИД начала девяностых.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока все дома і досі йде, то якось не тронуло. А от ВИД (а як цікаво починалось) і касетний магнітофон це раритет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, неудачная подборка. собраны на кучу "артефакты" с 1980-2000 года. некоторые вообще не в тему, например банка Dr.Pepper. совместными усилиями мы не хуже сможем собрать :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чет мне подсказывает, что новость слегка боянистая. давненько уже торик это выкладывал вроде б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це речі з різих періодів.... було б краще зробити підбірку за більшу вузький період часу... дійсно, якийсь надто розкиданий матеріал, якщо б напрягтися, можна було б знайти значно цікавіші "артефакти" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую! Мені 17 і багато речей якими я дійсно бавився в дитинстві, а є багато фоток про які нічого сказати... :(

Справді там хочаб написати потрібно щось типу "для людей яким зараз від 17 до 30 років" я так вважаю :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую! Мені 17 і багато речей якими я дійсно бавився в дитинстві, а є багато фоток про які нічого сказати... :(

Справді там хочаб написати потрібно щось типу "для людей яким зараз від 17 до 30 років" я так вважаю :mdr:

Ти не уважно дивився. Коли навести на фото, то спливає напис:Это будет интересно кому сейчас 20-25 лет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лазерні указки і точно такі тетріси я продаю й зараз,а денді мій сусід (кум), майже половину речей що там виставлені можна й зараз купити (грати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

имхо: есть и получше сборники. искать, чтоб показать не стану, но видел 5-10 сборников действительно таких вещей, от которых появляются "теплые" воспоминания ;)

п.с. за 2-3 минуты пару сборников нашел ... 1, 2, 3. таких тем много и это далеко не самые лучшие <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Турбо це взагалі класика, перша жувальна гумка в моєму житті. Взагалі тема не нова, але за душу бере...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1208021034_13.jpg

Я збирав і малював раніше динозаврів. В мене є пару енциклопецій

Тетріс! :0100::0126:

Жувачкі "Кент"... :0106:

А також "Love is..." :0151:

Цукерки-півники.. смакота... ;):0124:

Там ше є серіал "Династія" я так поняв.. теж річ.. но мило :g24:

Сіськаті "Spice Girls"... :g01:

"Yupi" - чудо-напій, а також "Invite", Зуко (по-польськи - "суко" ..ггггг)... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...