Перейти до змісту

Щось ріже швидкість Wi-Fi з'єднання на Windows 10


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Потрібна порада.

На ноуті стоїть Windows 10 Home, користуюсь домашнім інтернетом від Київстар і їхнім же Wi-Fi роутером (Huawei). Останні кілька тижнів помітив, що швидкість інету знизилася десь удвічі - з 20 Mbps до 8-10 Mbps (згідно Speedtest.net). Нічого нового на ноут не ставив. До цього таких траблів не було.

 

АЛЕ, коли підключаю мережевий кабель напряму до ноута, швидкість нормальна. Тобто падає лише коли користуюсь Wi-Fi. Ще загвоздка в тому, що на іншому ноуті з Windows 7 і на смартфоні при підключенні через Wi-Fi швидкість в порядку. Тобто схоже, що проблема саме в ноуті з Windows 10. Читав на форумах, що на Win 10 можуть бути такі трабли. Може хтось зіштовхувався з таким? Буду вдячний за поради!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба клікнути по шапці "Мережа", щоб відсортувати розхід трафіку від більшого до меншого.

 

І зробіть скрін ще без спідтеста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, MaestroA said:

Треба клікнути по шапці "Мережа", щоб відсортувати розхід трафіку від більшого до меншого.

Суттєво їсть тільки Adobe Flash Player, і то фактично лише під час тесту швидкості.

 

Task Manager.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуйте видалити повністю драйвер для Wi-Fi модуля і встановити начисто.

 

 

Драйвера як ставили? Встановлений дистрибутив W10 не збірка випадково?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, MaestroA said:

Попробуйте видалити повністю драйвер для Wi-Fi модуля і встановити начисто.

 

 

Драйвера як встановлювали? Встановлений дистрибутив W10 не збірка випадково?

 

Драйвера встановлювались автоматом під час безкоштовного переходу з Windows 7 на Windows 10. В диспетчері пристроїв все чисто, ніяких помилок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуйте вручну видалити в диспетчері пристроїв з драйвером і потім встановити (бажано скачаний з оф. сайту саме для W10).

На n-ній кількості десяток такого не зустрічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, MaestroA said:

Попробуйте вручну видалити в диспетчері пристроїв з драйвером і потім встановити (бажано скачаний з оф. сайту саме для W10).

На n-ній кількості десяток такого не зустрічав.

Дякую за поради! Та і в мене ще пару тижнів тому все було гаразд зі швидкістю інета, при тій же конфігурації софта і драйверів, що зараз. Потім були пару траблів з боку Київстара, тимчасово пропадав інтернет взагалі. От з тих пір таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Явних варіантів бачу 3:

1. Ріже роутер (перевірити варіант можна через speedtest на смартфоні/планшеті/іншому лептопі)

2. Драйвер Wi-Fi (перевстановити, як вже писав)

3. Якась програмна зараза (вірус/шпіон/т.п.). Для перевірки цього варіанту треба перевстановлювати ОС. Чиста інсталяція краще всього. Якщо W7 була ліцензійна і зараз W10 підв'язана до MS-аккаунту, то при чистій установці десятки активація буде проведена автоматично зразу після авторизації.

 

І те, що Ви нічого не змінювали в драйверах чи роутері, - не означає, що вони не можуть дати збій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, MaestroA said:

Явних варіантів бачу 3:

1. Ріже роутер (перевірити варіант можна через speedtest на смартфоні/планшеті/іншому лептопі)

2. Драйвер Wi-Fi (перевстановити, як вже писав)

3. Якась програмна зараза (вірус/шпіон/т.п.). Для перевірки цього варіанту треба перевстановлювати ОС. Чиста інсталяція краще всього. Якщо W7 була ліцензійна і зараз W10 підв'язана до MS-аккаунту, то при чистій установці десятки активація буде проведена автоматично зразу після авторизації.

1. На іншому лептопі і на смартфоні запускав спідтест, там швидкість нормальна. Тобто ніби не в роутері справа.

2. Драйвер Wi-Fi перевстановлювати ще не пробував.

3. Стоїть Windows Defender, сканував - нічого не детектить. А щодо активації 10-ки в курсі, рік тому довелось міняти HDD, то Windows розпізнала мій ноут і сама активувалась без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SmartS сказано:

Windows Defender

Стоковий захисник - це добре (самому його вистачає), але явно не панацея.

Щось останнім часом до мене все більше звертаються знайомі по причині проникнення в ОС рекламних вірусів. То цю нечисть не бере нічого! Перегляд автозапуску, служб, хосту, скан і клін всіляким софтом типу ESS, Junkware Removal Tool, Ultra Adware Killer, і т.д. і т.п. Лише поверхнево: ніби чисто, але ребут - і зло знову на екрані. пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, MaestroA said:

Стоковий захисник - це добре (самому його вистачає), але явно не панацея.

Щось останнім часом до мене все більше звертаються знайомі по причині проникнення в ОС рекламних вірусів. То цю нечисть не бере нічого! Перегляд автозапуску, служб, хосту, скан і клін всіляким софтом типу ESS, Junkware Removal Tool, Ultra Adware Killer, і т.д. і т.п. Лише поверхнево: ніби чисто, але ребут - і зло знову на екрані. пп

Спробую щось альтернативне ще поставити і просканувати. Ще раз дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 Пише 65.0 Мбіт/с. Мало б бути більше?

Згідно з тарифом, швидість до 20 Mbps

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, vaz75 said:

роутер я знайшов  huawei hg232f  в нього до 300 мбіт\с (теоретичних)

Роутер Huawei WS319. Мережевий адаптер Broadcom 802.11 Network Adapter

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, SmartS сказал:

@vaz75 Пише 65.0 Мбіт/с. Мало б бути більше?

Згідно з тарифом, швидість до 20 Mbps

 

Має бути більше, але то залежить від того, де роутер знаходиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причина точно в Windows 10. В мене така ж сама ситуація. На іншому ноутбуці заявлена швидкість інтернету, згідно договору. Думаю, що причина в якомусь оновленні. Після інсталяції ОС, швидкість була "правильною", а через декілька місяців швидкість зменшилась. Не думаю, що причина в зловмисному ПЗ чи драйвері. Я глибоко не копав, для мене це не суттєво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ще спробуйте для "security wifi protocol" залишити лише TKIP.

І на додаток цитати інтуристів:

- Turning off the location setting fixed my slow speed problem.  Thank you so much!  
- Turning off "Location" in the action center worked for me.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ці ху@веї, ZTE - шлак китайський моє імхо. Dlinк і то краще.  Міряйте швидкість на кабелі до компа  спідтестом, чи торрентами. Ще помагає поставити діапазон вайфаю - Китай, це у випадку, як багато мереж поряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...