Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Добрий вечір! Шукаю знавця в ділянці налаштування розширеного покриття wifi в приватному  будинку  через репітер .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якщо не хочете мати проблем, тоді ніяких репітерів. Лише достатня к-ть точок доступу на різних частотних каналах з однаковим SSID плюс роутер (роутером може виступати одна з точок доступу, що буде отримувати інтернет від провайдера). Між собою все це повинно з'єднуватись виключно по LAN.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основний (роутер) роздатчик Wifi -Netis WF2780  , а репітер(точка доступу) TL-WA601G останній хочу законектити до першого щоб розкиннути рівень сигналу.

Немає можливості  тягнути LAN бо треба тягнути по дворі..Самі знаєте що це таке...дощ ..сніг, вітер.. Тому хочу зробити, налаштувати по wifi..  Так як Ви казали по LAN я пробував..  все  працює.. Дякую що відгукнулись.  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж якого розміру треба мати будинок щоб роутера з чотирма антенами не хватало для покриття його площі? :blink:

А взагалі в інтернеті все розписано по настройці TL-WA601G в якості повторювача сигналу http://www.tp-link.ua/ru/faq-151.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь TL-WA830RE. (брав у ORV)

TL-WA830RE-01.jpg

  • Дві антени MIMO істотно збільшують покриття вашої бездротової мережі і дозволяють уникнути «мертвих зон»
  • 300 Мбіт/с - ідеальна швидкість для перегляду відео високої чіткості, потокової передачі музики та онлайн-ігор
  • Розширення зони покриття за лічені секунди простим натисканням кнопки
  • Бездротове підключення до всіх пристроїв на базі стандартів 802.11b/g/n
  • Спеціальна утиліта для швидкого і легкого підключення в режимі крок за кроком

Прекрасно справляється з задачею Operation Mode: Range Extender від  50 метрів до 100 метрів ,  у Вашому випадку рекомендую.

serega  немає можливості  тягнути LAN :(

 

   
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Все відносно - комусь однієї точки вистачає на 4-поверховий будинок (перекриття дерев'яні, стіни картонні) а в когось в одній квартирі одна точка доступу не може забезпечити достатнє покриття та рівень сигналу. Картон, скло, дерево, цегла, бетон мають різну величину проникності радіосигналу і пристрої по радіо працюють в більшості випадків в умовах множинного його відбиття з усіма витікаючими інтерференціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене дві окремостоячі будівлі... в одній добре в другій майе немає сигналу.. а треба щоб покриття було  ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання не в тому скільки поверхів  а в тому що шукаю спеціаліста що приїхав..настроїв,отримав гроші за роботу, потиснули руки і розійшлись..  Ці статті про налаштування саме цього репітера читав.. але нічого не можу зробити ..не конктиться..На те і є спеціально обучені люди..  Хоч тут їх щось не зовсім  помітно...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...