Перейти до змісту

ЛДТУ надали статус національного


"ALEX"

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь
А туалети там такі... національні :ohmy:
Спочатку туалетом навчіться користуватись і воду зливати, олімпійці, блін.

Для скептиків, у корпусі на вул. Софії Ковалевської цілком культурні туалети. Про львівську промовчу.

І взагалі як туалети впливають на рівень знань студентів і рівень викладання викладачів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчаюсь в ВНУ... вже пройшло трохи часу, як надали статус національного, але змін не відчув... чесно :ohmy:, а ні брешу, бачив новий надпис на головному корпусі "Волинський Національний Університет", а ще побачив нові тарифи на навчання...

PS: Привід напитись? -Так! Привід радіти? - хмм *задумався*.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вищий статус, нові розцінки, більші зарплати, більші хабарі...

Лише рівень знань випускників від того вищим не становиться.

однозначно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчаюсь в ВНУ... вже пройшло трохи часу, як надали статус національного, але змін не відчув... чесно :), а ні брешу, бачив новий надпис на головному корпусі "Волинський Національний Університет", а ще побачив нові тарифи на навчання...

PS: Привід напитись? -Так! Привід радіти? - хмм *задумався*.

.. я замітив.. преподи більш пафосні стали.. коли згадують про універ перед студентами і рештою людей на слові нАцІоНаЛьНыЙ а не державний роблять гордий вигляд ... а ще одягатися стали краще) ... хоча б я деякій частині із них більше мінімалки не дав би... взяти б Б*рцев*ча такого.. я був на більшій половині його пар ... однак резону туда ходити я відразу зрозумів що немає... присвятив свому предмету мабуть максимум за весь час в сумі хвилин так 50.. решта суцільні приколи/анекдоти і історії з часів його студенства в медінституті і роботи до університета.. з першої-другої пари сказав що можна до нього не приходити на пари... багатьох пар не було... кворум не збирався) ... був навіть кумедний випадок.. мали бути практичні.. так він зайшов і каже .. а чому вас так багато?) ... я на практичних теж тіки анекдоти буду розказувати)).. в кінці-кінців .. достроково поставив усім екзамен .... всім 5)... з іншої групи чомусь взяв ще й бабло ... протилежність йому - Петр*к О.І. .. класний як на мене ... я ще досі пам'ятаю його практичні з валеології.. правда з причудами він..))).. дехто - зрозуміє...)))

P.S. Предмет у пана Б*рцев*ча називався "Охорона праці" .. звісно, навіщо ж нам як майбутнім працівникам і, зокрема, трудягам держпідприємств і організацій знати свої права?).. це ж економічно загрозливо для держави) легше керувати тими, хто не знає своїх прав...

.. це далеко не все що є неідеальним у цьому виші.. причому хаб*рі беруть навіть при вже досить нормальній ЗП як для Луцька... я чув ніби у них простий препод має 2К з гаком віднедавна..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось наш пан президент сильно розійшовся на освітній ниві. Позавчора (10 квітня) він на 20 хвилин заїхав у Київський національний університет ім. Тараса Шевченка і зняв його ректора (який працював на цій посаді вже 30 років). Вибори нового ректора відбудуться трохи згодом, а наразі університетом керує голова наглядової ради всім добре відомий пан Литвин.

Президент просив щоб комусь залік поставили, а йому відмовили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше за все що зміни у звязку з наданням нового статусу національного якщо і будуть, то ми, тобто студенти, це відчуємо нескоро... Простіше кажучи докорінно нічого не зміниться... Сьогодні спілкувався з деякимим викладачами, великого ентузіазму від тепер уже нового ЛНТУ ніхто не виявив, простіше кажучи всім якось "по барабану".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б цьому університету дав би статус не національного,а ХАБАРНИЦЬКОГО !!! Їм,бидлам,все мало! Думаєте зараз менше брати будуть? Фіг там! Бабла не хватить все поздавати. Садить треба пів універа. Я його закінчив і добре знаю що там робиться і на якому рівні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сайті ВНУ є інфа що збиралися на якийсь там шабаш Романюк, Коцан і ще ряд ВІП-персон.. і вони хочуть об*єднати ЛНТУ і ВНУ ... в нас у Луцьку тоді появиться мабуть універ-монополіст, який взагалі ціни на навчання буде робити ТАКІ, які захоче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни вони й так узгоджують між собою. І поставлять такі, які вважатимуть за потрібне.

А на рахунок хабарів, то я не зовсім згоден з pmk. Так, посадити пару чоловік - то воно не завадило б.

За час навчання в ЛДТУ я не стикався з ситуцією, коли б хабаря вимагали. Завджи був вибір. Хоч - сам готуйся, шукай щось, роби й здавай. Не хочеш - заплати і отримаєш те саме з меншими зусиллями. Такого, що не заплатиш - не здасиш, не було ні разу за 5 років.

Так що, відвідуйте заняття, підтягуйте свій рівень знань, виконуйте завдання і менше буде нарікань на хабарництво. Так ж самі студенти та їхні батьки привчили до хабарів. Бо так простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де таке є? Заходив на сайт не знайшов. Напиши посилання

http://vdu.edu.ua/ukr/news/482/ .. читай знизу там десь.. пару слів.. але конкретно.... об’єднання університетів під одним дахом для зміцнення науково-дослідної бази;

а нарахунок що і так домовлялися про ціни... звичайно мабуть мало місце... однак відсутність конкуренції ніколи ні до чого хорошого не призводила..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни вони й так узгоджують між собою. І поставлять такі, які вважатимуть за потрібне.

А на рахунок хабарів, то я не зовсім згоден з pmk. Так, посадити пару чоловік - то воно не завадило б.

За час навчання в ЛДТУ я не стикався з ситуцією, коли б хабаря вимагали. Завджи був вибір. Хоч - сам готуйся, шукай щось, роби й здавай. Не хочеш - заплати і отримаєш те саме з меншими зусиллями. Такого, що не заплатиш - не здасиш, не було ні разу за 5 років.

Так що, відвідуйте заняття, підтягуйте свій рівень знань, виконуйте завдання і менше буде нарікань на хабарництво. Так ж самі студенти та їхні батьки привчили до хабарів. Бо так простіше.

Саня,а з таким ти не стикався? Викладач приходить на пару під градусом,дає якісь методички,каже читайте і уходить.На деякі пари зовсім не приходили,бо були зайняті.А потім,коли екзамен чи залік,питання:чому ви не готові? І як здати,якщо навіть самого основного не почув. Але й були такі,які прямо говорили що треба на кафедру,або писали цифри на листочку.(догадуєшся про що я?) Ще, якщо курсак ти купив не в нього,то на здачу можеш не надіятись і цифри прямо називалися. Тому що заочники для них це не студенти,а бабло ходяче!!!

там половина викладачів бикота кончена,яка зажралась конкретно.Пару прийшлось рамсанути і повір,помогло.

Така моя думка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вищий статус, нові розцінки, більші зарплати, більші хабарі...

Лише рівень знань випускників від того вищим не становиться.

Треба вчитись проста а не пиз... на парах. Хто хоче той вивчиться, а хто не хоче той потім буде нарікати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни вони й так узгоджують між собою. І поставлять такі, які вважатимуть за потрібне.

А на рахунок хабарів, то я не зовсім згоден з pmk. Так, посадити пару чоловік - то воно не завадило б.

За час навчання в ЛДТУ я не стикався з ситуцією, коли б хабаря вимагали. Завджи був вибір. Хоч - сам готуйся, шукай щось, роби й здавай. Не хочеш - заплати і отримаєш те саме з меншими зусиллями. Такого, що не заплатиш - не здасиш, не було ні разу за 5 років.

Так що, відвідуйте заняття, підтягуйте свій рівень знань, виконуйте завдання і менше буде нарікань на хабарництво. Так ж самі студенти та їхні батьки привчили до хабарів. Бо так простіше.

ну це дивлячись на якій кафедрі ти вчився!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай говорити інакше: "Ми це купили!". І ніяким боком не заслужили. На мою думку цей заклад заслуговує лише на "ПТУ"

Це 100%

страна безграмотная... поэтому педагоги нужны...

На рахунок того, що країна не грамотна я би посперечався би... Педагоги потрібні, але попит на них в кілька разів менший за пропозицію, що випускає ВДУ...

а ти великий статист шо так судиш? І крім того ВНУ не випускає не тільки педагогів.

І це моя нейтральна думка, так як вчився зовсім у іншому вузі, викладачі в якому були і з ВНУ і з ЛДТУ

Я б цьому університету дав би статус не національного,а ХАБАРНИЦЬКОГО !!! Їм,бидлам,все мало! Думаєте зараз менше брати будуть? Фіг там! Бабла не хватить все поздавати. Садить треба пів універа. Я його закінчив і добре знаю що там робиться і на якому рівні!

Згідний, на цьому я пересвідчився, коли здавали сесію викладачам ЛДТУ, до-речі у викладачів з ВНУ такого небуло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня,а з таким ти не стикався? Викладач приходить на пару під градусом,дає якісь методички,каже читайте і уходить.На деякі пари зовсім не приходили,бо були зайняті.А потім,коли екзамен чи залік,питання:чому ви не готові? І як здати,якщо навіть самого основного не почув. Але й були такі,які прямо говорили що треба на кафедру,або писали цифри на листочку.(догадуєшся про що я?) Ще, якщо курсак ти купив не в нього,то на здачу можеш не надіятись і цифри прямо називалися. Тому що заочники для них це не студенти,а бабло ходяче!!!

там половина викладачів бикота кончена,яка зажралась конкретно.Пару прийшлось рамсанути і повір,помогло.

Така моя думка!

Якщо курсак ти купив, то про яку здачу мова? Купи в нього - буде знижка. Було таке, що купляли курсаки, а потім екзамен й на халяву ставила.

Так, рівень викладання жадає бути кращим. З одного боку студенти не зацікавленні в тому, щоб вчитися. З іншого боку викладачі не зацікавлені якісно подавати матеріал, адже всерівно знають, що стараються вони в кращому випадку для двох-трьох чоловік з групи, а то й з усього потоку. Решта вже давно на все забила. Ходять на пари - мучаться, замість того, щоб займатися ділом. Кому музичку послухати, кому телехвоном погратися чи в асці посидіти. Кожному своє, аби не слухати що він там розпинається...

А потім нарікають.

Що ви зробили для того, щоб навчатися було краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви зробили для того, щоб навчатися було краще?
хай держава видасть всім студентам ноутбуки (і бажано свічі! )

а то каунтер на парах не цікаво грати двом-трьом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, хоча я вчусь у ВНУ, але цього не помічаю. Давайте не спорити за дрібниці, хто кращий, хто гірший, ОК?

Хоча я не прихильник совєцької системи, але на всю УРСР було 9 університетів з 142 вузів. Щоб бути університетом, треба було мати неабиякий рівень вимог, викладання і т.д.

Зараз поняття університет нівелювалося.

Тепер і поняття "національний" через такі "присвоєння" поступово нівелюється. Хоча і ВНУ, і ЛНТУ як були інститутами так і ними залишилися. Це моя особиста думка.

Цікава стаття про титули, статуси, звання, нагороди тощо:

http://h.ua/story/29295/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай держава видасть всім студентам ноутбуки (і бажано свічі! )

а то каунтер на парах не цікаво грати двом-трьом :(

Ну от вам і "примірний студент" (без образ, нікого образити не хочу) він на парах ще і в каунтер пограти встигає :D

ЩО вам заважає вчитись??? Викладачі??? Манера їх викладання??? Згідний що не всі викладачі гарно знають і викладають свої предмети, але ж це не заважає вам вчитись :angry2: . А причина в тому що ви не хочете вчитись тільки у вас самих, в тому що вам лінь, "впадло" (сорі за негарні слова) вчити "якусь хрєнотєнь" (знову сорі), а ти вивчи здай і забудь (правило ЗЗЗ заучив-здав-забув (колись інформатик розказав ^_^ )).

Чого я встигаю ходити кожен день на роботу, в університет тільки в суботу і на одну-дві пари посеред тижня і при цьому ще і здавати все навідмінно, а ви ні??? Ми чимось відрізняємось з вами? Ми що з різних гілок еволюції? :huh: Чи я просто щось нерозумію? ;)

Про корупцію: якщо знаєш здасиш в любому випадку, одиничні випадки давайте пропустимо, бо всі ми люди і всі ми знаємо що є "унікали" і серед викладачів, хабарництво породжено лінивими студентами ІМХО.

По темі: я наприклад, радий що мій університет отримав статус національного, диплом хоч якийсь солідніший чи що буде :) , а на рахунок який університет кращий скажу так: кожен університет вчить вчитись, якщо ж ні то це не університет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком згоден з ALEX

хабарництво породжено лінивими студентами ІМХО.

а також їх батьками. В багатьох випадках вони самі спонукають до цього.

Чого я встигаю ходити кожен день на роботу, в університет тільки в суботу і на одну-дві пари посеред тижня і при цьому ще і здавати все навідмінно, а ви ні??? Ми чимось відрізняємось з вами? Ми що з різних гілок еволюції? Чи я просто щось нерозумію?

А за це окремий плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...