Перейти до змісту

ЛДТУ надали статус національного


"ALEX"

Рекомендовані повідомлення

За час навчання в ЛДТУ я не стикався з ситуцією, коли б хабаря вимагали. Завджи був вибір. Хоч - сам готуйся, шукай щось, роби й здавай. Не хочеш - заплати і отримаєш те саме з меншими зусиллями. Такого, що не заплатиш - не здасиш, не було ні разу за 5 років.

Так що, відвідуйте заняття, підтягуйте свій рівень знань, виконуйте завдання і менше буде нарікань на хабарництво.

+1

Не погоджусь хіба що з одним, у мене за 5 років було в одного викладача, що просто потрібно було заплатити - інакше баста. А так, ти все правильно сказав.

Хто шукає, той знайде. А перефразовуючи: хто хоче вивчити і здати - той здасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Надали, то й добре. Тепер в нашому селі два ПТУ будуть мати назву національних. В першому статус дала політика, в другому - гроші. Що краще, що гірше, не знаю. Але "куплено" то таки дорожче буде шановним студентам колишнього ЛДТУ. Причому в прямому сенсі "дорожче". Крім того, Ви говорити, що хто хоче, то і вивчиться. ТАК! АЛЕ на стаціонарі! На заочному так чесно НАВЧИТИСЯ НАБАГАТО важче (хоча і можливо). Особисто я отримав ЗНАННЯ, а не ДИПЛОМ, що апріорі є різні речі. Ті, хто говорять "нудно на парах", "пограти в контру" - для мене вони є тими, хто ЛІНИВІ і недалекі. Життя їх швидко виправить, якщо вони не "дочки мільйонера". Та ви прочитайте пости половини форумчан, за голову пора братися!!! Безграмотні! Ні українською, ні російською....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вищезгаданий ігрок в контру має досить непогані результати без додаткових бонусів в сім'ю викладача :)

Безграмотні люди: є кілька пояснень. Олбанцкий - і так ясно; природня необізнаність - в ЛНТУ мова на залік, тобто 60 балів і тобі пофіг. До речі я сумніваюся, що дорослі форумчани страждають тотальною безграмотністю, таке може проскочити у молодшого покоління, яке ще не вчило українську мову як слід і якому ще не скоро стоїть перспектива писати нею щось дуже важливе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай держава видасть всім студентам ноутбуки (і бажано свічі! )

а то каунтер на парах не цікаво грати двом-трьом :(

Ну от вам і "примірний студент" (без образ, нікого образити не хочу) він на парах ще і в каунтер пограти встигає :D

ЩО вам заважає вчитись??? Викладачі??? Манера їх викладання??? Згідний що не всі викладачі гарно знають і викладають свої предмети, але ж це не заважає вам вчитись <_< . А причина в тому що ви не хочете вчитись тільки у вас самих, в тому що вам лінь, "впадло" (сорі за негарні слова) вчити "якусь хрєнотєнь" (знову сорі), а ти вивчи здай і забудь (правило ЗЗЗ заучив-здав-забув (колись інформатик розказав ^_^ )).

Чого я встигаю ходити кожен день на роботу, в університет тільки в суботу і на одну-дві пари посеред тижня і при цьому ще і здавати все навідмінно, а ви ні??? Ми чимось відрізняємось з вами? Ми що з різних гілок еволюції? :huh: Чи я просто щось нерозумію? ;)

Ті, хто говорять "нудно на парах", "пограти в контру" - для мене вони є тими, хто ЛІНИВІ і недалекі.
да, "йа примірний студент". (без образ, нікого образити не хочу)

встигаю щодня до обіду в університеті каунтер грати, потім на роботі попрацювати.

при цьому не скаржитись на фінансовий стан, вчитичь не нище 90 балів, нічого нікому не плативши.

і ше раз вовторюсь, всім кому "впадло" вчитись тим тільки гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну їй богу. Панове студенти, читаю ваші стогнання про звірства викладачів і зло бере. Сам закінчив політех в 95-му і це були золоті роки. Хто хотів вчитися і отримати диплом - той учився і встигав ще багато чого, а хто нехотів - того ніхто не тримав. Та й небуло в наш час стільки компютерів, ксероксів та сканерів. Щодо викладачів - я вдячний більшості з них за те що дали грунтовні знання і дрючили на парах за контрольні, самостійні і лабораторні т.д. Нажаль декого з них уже нема серед нас. Серед теперішнього складу універа дуже багато знайомих викладачів і від їхніх розповідей про бажання сучасних студентів до науки стає "за державу обидно". Бо прийде отаке на виробництво, чи того гірше - влаштується за бабки на керівну посаду і, як казав експрезидент "маємо те, що маємо". Доречі про взятки. Непотрібно розказувати байки ,що беруть поголовно всі і до того щей вимагають. Згадайте приказку "Вы в ответе за тех кого приручили". Учіться і давати непотрібно буде. А якщо учитися нема бажання, то й нє..й туди йти і займати чиєсь місце. Я небуду сперечатися про рівень освіти самих викладачів. Є й такі, котрі далі підручника нічого небачать, але це не привід говорити, що тебе нічому незмогли навчити. А вас панове студенти і незобовязані учити. Це у школі зобовязані втовкти вам у голову необхідні базові знання, а у вищих учбових закладах це діло добровільне і є таке поняття як самостійна робота. Та й пішли ви у вуз, чи влаштували вас туди батьки (потрібне підкреслити) не для держави чи тих же батьків, а впершу чергу для себе. А звідси висновок - нема чого плакатися, що важко роботу знайти. Спеціалісти зі знаннями завжди потрібні.

Я звісно перепрошую за емоційність. Просто свіжий приклад. Не так давно підсунули мені практикантів. На що вони вчаться зараз точно непригадаю, але там фігурував ремонт оргтехніки. Вирішив приколотися і шуткуючи попрохав сформулювати закон Ома. Практиканти від цьго запитання впали в ступор. Врешті дав елементарну роботу, про що потім пошкодував (довелося переробляти). А загалом робіть висновки , панове студенти, самі. На всіх мільйонерів і посад невистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...