Перейти до змісту

STALKER: Clear Sky (Сталкер: Чистое Небо)


hitachi

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 353
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

ЗНАЧИТЬ ПЕРЕФОРМУЛЮЄМ ПИТАННЯ:

Є робочий ключ для гри онлайн?

якщо тра то стукни в РМ , віддам свого , я всерівно в он лайн не граю. :) , от тільки не знаю чи не привязаний він до диска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ які файли з фтп потрібно скачати, для того, щоб грати СТАЛКЕР . І як цю ігру встановити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ які файли з фтп потрібно скачати, для того, щоб грати СТАЛКЕР . І як цю ігру встановити?

Не знаю що там в вас на фтп (бо я на укртелекомі) но для установки гри потрібно образ гри, патч, кряк.

Можеш скачати з фтп образ, скачай з сайту сталкера патч 1.5.03, і на сайті анти старфорса є кряк (саме для патча 1.5.03) коли не потрібно переставляти всі ті причандали через 3 дня.

В мене саме так і стоїть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ які файли з фтп потрібно скачати, для того, щоб грати СТАЛКЕР . І як цю ігру встановити?

Не знаю що там в вас на фтп (бо я на укртелекомі) но для установки гри потрібно образ гри, патч, кряк.

Можеш скачати з фтп образ, скачай з сайту сталкера патч 1.5.03, і на сайті анти старфорса є кряк (саме для патча 1.5.03) коли не потрібно переставляти всі ті причандали через 3 дня.

В мене саме так і стоїть :)

вже є Патч версии 1.5.04 і крак тоже є під цей патч :)   називається tvm_stalker_cs_nodvd_1504 , думаю найдете самі , а то модератор ссилкі всерівно потре. stalker_cs_nodvd_1504 вже дає грати без обмежень в часі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ які файли з фтп потрібно скачати, для того, щоб грати СТАЛКЕР . І як цю ігру встановити?

Не знаю що там в вас на фтп (бо я на укртелекомі) но для установки гри потрібно образ гри, патч, кряк.

Можеш скачати з фтп образ, скачай з сайту сталкера патч 1.5.03, і на сайті анти старфорса є кряк (саме для патча 1.5.03) коли не потрібно переставляти всі ті причандали через 3 дня.

В мене саме так і стоїть :)

вже є Патч версии 1.5.04 і крак тоже є під цей патч :)   називається tvm_stalker_cs_nodvd_1504 , думаю найдете самі , а то модератор ссилкі всерівно потре. stalker_cs_nodvd_1504 вже дає грати без обмежень в часі.

Цей кряк має глюк при переходах(в мене наприклад на свалку не переходить)

Вибиває вікно типу ВИ хотите перейти на свалку і лише одна кнопа ДА -нажимаю і ніякого ефекту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То добре що аж на переходах, в мене тільки грузиться перша заставка, коли він просинається, секунд 15 діалога їхнього і виліт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я використовую патч 04 та NO DVD для нього від TRiViUM, без кряків там різних (хоча звичайно NoDVD то і є кряк). Просто замінити тре два файли і все. Вчора перший раз почав грати - було два вильоти на початку - потім все норм стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдаааааа... зі швидкістью 20 кбсек я буду дооовго качати :)

Таки добре що я ще тільки почав грати. Бо список виправлень знову вражає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін парні вот прошол я сталкер!? сижу і думаю, відать попробував все, всі ходи, але всеодно виходить один кінець гри, чи ще шось має бути чи воно так і заплановано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ я токо недавно прочитав як треба грати на різні закінчення у першому. Поки що бачив тільки три закінчення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...