Перейти до змісту

У Ківерцівському районі виявили львівське сміття


Basil

Рекомендовані повідомлення

14717056_1317617621582905_1310747539519214713734_1317617628249571_5514498806792814670742_1317617781582889_65060705756398

Цитувати

Ось таку картину зафіксував у лісі неподалік села Гайове Ківерцівського району (де була ракетні частина). В принципі, таке часто можна зустріти. Але є один момент.

Серед сміття є чеки зі Львова (магазин). Де вони там взялися? Також упаковка з МакДональдза теж натякає на місто Лева. Бо не схоже, щоб у Гайовому, Озері, Ківерцях чи Луцьку можна було поїсти у такому фаст-фуді, по причині його відсутності.

Звісно, я не можу стверджувати, але просто підозрюю, що львівське сміття осіло у волинському лісі. А це може пахнути скандалом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пахнути скандалом? Та те сміття львівське вже як з два тижня мінімум по всій Україні розвозять... Тільки на що вони надіяться, все сміття вивезти з проблемної свалки? Тільки ненависть інших областей накличуть на себе такими діями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

Тільки на що вони надіяться, все сміття вивезти з проблемної свалки? Тільки ненависть інших областей накличуть на себе такими діями...

нифіга не буде.... проковтнемо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не факт що правда, може чорній піар

садовий багатьом як кістка в горлі

тай везти було ближче на заброди

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре, що не було чеків з магазинів Мадрида чи Парижа, бо автор знахідки "роздув" би міжнародний скандал.

 

Як на мене, то ці чеки і стаканчик, аж ніяк не свідчать про те, що сміття зі Львова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, flashmax сказал:

не факт що правда, може чорній піар

садовий багатьом як кістка в горлі

тай везти було ближче на заброди

Враховуючи, що Садовий возив сміття Львова в Дніпро і Миколаїв, навряд чи для нього знайоме поняття "ближче" :).

 

А якщо серйозно, я думаю, Садовий має певну долю в "сміттєвому" бізнесі. Тому він те сміття буде возити хоч в Аргентину, аби не віддати цей бізнес іншим людям чи компаніям.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Savage сказано:

Враховуючи, що Садовий возив сміття Львова в Дніпро і Миколаїв, навряд чи для нього знайоме поняття "ближче" :).

 

А якщо серйозно, я думаю, Садовий має певну долю в "сміттєвому" бізнесі. Тому він те сміття буде возити хоч в Аргентину, аби не віддати цей бізнес іншим людям чи компаніям.  

все одно, є де ближче скинути

тай кучка мала, навряд чи так мало везли би з Львова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видать нема куда скидувать, на минулому тижні таку ж кучу виявили в заповіднику на Житомирщині http://day.kyiv.ua/ru/news/131016-lvovskiy-musor-obnaruzhili-v-zapovednike-na-zhitomirshchine

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Lisovic сказано:

Видать нема куда скидувать, на минулому тижні таку ж кучу виявили в заповіднику на Житомирщині http://day.kyiv.ua/ru/news/131016-lvovskiy-musor-obnaruzhili-v-zapovednike-na-zhitomirshchine

 

Цитувати

Водитель не остановился, а записать номера они не успели.

щось тут нечисто....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так у Львові крутий мер Садовий, невже не може такі питання вирішити, та й львівяни так "несуть" своє місто як саме культурне в Україні, і супер класне місто, а от неможуть подбати про елементарне, взагалі треба таке присікати, ловити такі автівки й конфісковувати в користь наших муніципальних служб - користі буде більше, може не будуть сувати нам свої гімняшки.

 

Львів це ж мекка програмістів, та інноваторів - так телевізор постійно промиває мізки на чолі з їхнім мером, а от не можуть зі сміттям справитись і підсипають його всім кому можна, краще б меру під його хату скидали може б шевелився швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, MACCEN said:

так у Львові крутий мер Садовий

Зате які гарні банери, а ще няшка Грішин Семенченко

Reveal hidden contents  

%D0%A0%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D0%

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстаті до мера нема претензій напевно, в нього ж партія називається "самопоміч" тіпа сам собі допомагай, "спасение утопающих, дело рук самих утопающих", який хитрий дядько :) і не підкопаєшся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...