Перейти до змісту

Протизаплідна спіраль як метод контрацепції.


Miro

Рекомендовані повідомлення

Хотів би почути думку жінок про даний вид контрацепції, як протизаплідні спіралі. Є звичайні та гормональні. Які краще? Може хтось щось порадить, ваші думки? І де краще ставити?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Miro сказал:

Може хтось щось порадить

За порадами в таких питаннях найкраще звернутися до лікаря

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Irina9779 сказал:

За порадами в таких питаннях найкраще звернутися до лікаря

Зверталися. Та щось мені не віриться, що як звичайні, так і протигормональні однаково ефективні. Та й ціни добре різняться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Miro сказал:

Зверталися. Та щось мені не віриться, що як звичайні, так і протигормональні однаково ефективні. Та й ціни добре різняться.

тобто ви більше повірите словам "Васі з форуму" ніж словам лікаря ? цікава позиція ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, dj_design сказал:

тобто ви більше повірите словам "Васі з форуму" ніж словам лікаря ? цікава позиція ...

ТС хоче взнати думку тих, хто таким користувався, Що не панятна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Miro сказал:

Хотів би почути думку жінок про даний вид контрацепції, як протизаплідні спіралі. Є звичайні та гормональні. Які краще? Може хтось щось порадить, ваші думки? І де краще ставити?

 

Ми колись задумувалися з коханою про таке, але все ж не рішилися. Дійшли висновку, що звичайні краще, оскільки їх можна зняти\поставити ( :) ). А гармональні змінюють організм жінки і не зрозуміли до чого (до яких відхилень) це з часом призведе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, vaz75 сказал:

ТС хоче взнати думку тих, хто таким користувався, Що не панятна?

Але ж це дуже індивідульне питання. Є випадки, коли від будь-яких гормональних засобів краще відмовитися, або, навпаки, застосовувати лише їх. В деяких же випадках  це не сутьтєво. Але це має визначити лікар, зважаючі на гормональний стан і здоров"я конкретного організму. Від себе можу порадити одне: який би варіант ви не обрали - економити на цьому не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть, що якщо їздити на сідлі Brooks то потреба в засобах контрацепції відпаде:

 

Цитувати

Брукс же "принимает форму опы" это типа их фишка. НО приняв форму опы оно начнет давить на промежность.
И "они принимают форму" вплоть до Отдави себе пипиську...
Сколько смотрел на бруксы владельцев, именно в области промежности есть бугорок..

 

П.С. цитата не моя, так що не обіду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Irina9779 сказал:

Але ж це дуже індивідульне питання. Є випадки, коли від будь-яких гормональних засобів краще відмовитися, або, навпаки, застосовувати лише їх. В деяких же випадках  це не сутьтєво. Але це має визначити лікар, зважаючі на гормональний стан і здоров"я конкретного організму. Від себе можу порадити одне: який би варіант ви не обрали - економити на цьому не варто.

А я тут до чого. То ТС питання ставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Irina9779 сказал:

Але ж це дуже індивідульне питання. Є випадки, коли від будь-яких гормональних засобів краще відмовитися, або, навпаки, застосовувати лише їх. В деяких же випадках  це не сутьтєво. Але це має визначити лікар, зважаючі на гормональний стан і здоров"я конкретного організму. Від себе можу порадити одне: який би варіант ви не обрали - економити на цьому не варто.

Поясню, якщо описав дещо не зрозуміло. Лікар сказала, що можна купувати будь-які. Але ж є по 700грн, і є по 5000 (гормональні). Питання: яка різниця?

І питання не у тому, що це не гормональні, а це гормональні. А чи правда, що вони мають такий же відсоток надійності, як і гормональні. Ну і хто користувався - якщо на форумі проблема, пишіть в приват, дівчата/жінки, то річ серйозна, а я своїй дружині не ворог.

1 час назад, SΩLΩMΩN сказал:

Пишуть, що якщо їздити на сідлі Brooks то потреба в засобах контрацепції відпаде:

 

 

П.С. цитата не моя, так що не обіду :)

Та без проблем :D Про Брукс В17 Імперіал чув? Почитай. І ще. Всі чоловіки відчувають на будь-якому сідлі (крім сідел з вирізами) оніміння в області паху. Так що не сильно-то себе і заспокоюй. 

А ось посилання на ХарківТурист, де я детально усе описав. http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=2692&t=224263&start=60

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Miro сказал:

 Лікар сказала, що можна купувати будь-які.     то річ серйозна, а я своїй дружині не ворог.

Здається треба змінити лікаря. Бо краще за лікаря ніхто не може визначити особливості організму за допомогою спец.досліджень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Miro , якщо ти не хочеш почути дурних відповідей - не задавай дурних запитань!

Із тих жінок, що могли відписатися тут, уже ніхто форум не відвідує. Причиною якраз оці срачі й стали.

З рештою, в гуглі тебе не забанили, можеш прочитати тьму відгуків, і всі вони будуть або за або проти.

+ потрібно враховувати індивідуальні особливості, про які, знову ж таки, має сказати лікар.

Мабуть є мало людей у Луцьку, хто хоче про своє інтимне життя вголос розповідати.

 

Порийся в старих темах, подібне уже було. типу "секс у подружньому житті" чи "Оральні контрацептиви За і Проти", якось так.

І взагалі, такі запитання потрібно задавати на профільних форумах.  Там люди більш адекватні.

Тут так - погнати в скорочений четвер перед вихідною п'ятницею.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, vaz75 сказано:

Дійшли висновку, що звичайні краще, оскільки їх можна зняти\поставити ( :) ). А гармональні змінюють організм жінки і не зрозуміли до чого (до яких відхилень) це з часом призведе.

 

Ти, мабуть, не дооцінюєш можливості сучасної медицини.

Більшість гормональних препаратів уже вийшли на якісно кращий (вищий) рівень.  У жінок уже не ростуть вуса від прийому контрацептивів. Не з'являється повнота (зайва вага) і т.д. Бо дія тих гормонів - вузьконаправлена.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zheny@ сказал:

 

Ти, мабуть, не дооцінюєш можливості сучасної медицини.

Більшість гормональних препаратів уже вийшли на якісно кращий (вищий) рівень.  У жінок уже не ростуть вуса від прийому контрацептивів. Не з'являється повнота (зайва вага) і т.д. Бо дія тих гормонів - вузьконаправлена.

 

Ага, ага. Ще не пройшло стільки років, щоб робити висновки. Може в перші 5-10 років не ростуть вуса, а через 30 відваляться сіськи. Я і моя половина - пас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ще не пройшло стільки років, щоб робити висновки.

Пройшло чимало.

Повір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Zheny@ сказал:

Пройшло чимало.

Повір.

Ок. Може Міро нам розкаже літ так через 30. Якщо доживемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...