Перейти до змісту

Mafia 3


nikblack

Рекомендовані повідомлення

Поки що не вразила... ні атмосфери, ні унікальності першої Мафії я в ній поки не помітив. Графіка взагалі не сподобалась -- приставочне "мило"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Plum сказано:

Я теж цей скачав, встановлюю... Деякі коментатори пишуть що у них граблі з запуском, ти лише встановив і запустив чи окремо кряк скачував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окремо нічого не качав. Просто встановив і все запустилось. Правда, двічі виліт під час гри був вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене друга частина до цього часу стоїть. Треба ще й цю качнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я другу частину взагалі проходив одним залпом. Якось її більше чекав ніж 3тю частину.

Хоча дивлюсь як гра встановлюється і не можу вже себе заспокоїти, хочеться скоріш запустити )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша сама крута. Досі пам'ятаю всі куточки міста, музику... скільки там було наїжджено... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Инструкция для графона, делайте бекап всех файлов(кроме папок) в папке мафия 3 перед установкой!

1. Скачать ReShade 3.0 от сюда: http://reshade.me/#download
 
2. Запустить и в пути установки выбрать ярлык mafia3.exe, снизу выбрать галочку "Direct3D 10+". Нажать установить.
 
3. Скачать We Wuz Colorful preset от сюда: https://goo.gl/qg3RbR скопировать файл в корневую папку с мафией3.
 
5. В папке Mafia 3 открыть файл dxgi.ini и добавить следущую строку после слов [GENERAL]
 
PresetFiles=C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Mafia III\We Wuz Colorful.ini 

Запустить игру, установятся шейдеры, нажать Shift+F2 и выбрать сверху We Wuz Colorful preset
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nikblack А скріни є після цих маніпуляцій?

 

Бо оригінальна картинка щось зовсім не радує (((

 

1.th.jpg 2.th.jpg

 

І це максимальні налаштування! 

 

Сюжет затягує, особисто я грати буду хоча у всьому окрім звуку та (мабуть) сюжету гра гірше за М2.

Графоній лагає і картинка зовсім не якісна.

Фізика наче і цікава і в той же час відштовхує. Треба буде ще аркаду потестити.

Анімація так собі ((

Віто в М2 був куди серйознішим, хоча поки я бачив його лише раз.

Перестрілки цікаві, стриляючи по ногах боти вмирають довше.

 

І трохи спойлера: враження таке що нас від самого початку готують до смерті ГГ. Падре на те явно натякає. 

До речі про падре: якийсь цікавий ))) і курить і бухає )))

В сюжеті є багато ляпів, багато помилок як для гри 2016 року ((( Вреження таке що випустили якусь альфу версію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ha3aP сказал:

@nikblack А скріни є після цих маніпуляцій?

 

Бо оригінальна картинка щось зовсім не радує (((

 

1.th.jpg 2.th.jpg

 

І це максимальні налаштування! 

 

Сюжет затягує, особисто я грати буду хоча у всьому окрім звуку та (мабуть) сюжету гра гірше за М2.

Графоній лагає і картинка зовсім не якісна.

Фізика наче і цікава і в той же час відштовхує. Треба буде ще аркаду потестити.

Анімація так собі ((

Віто в М2 був куди серйознішим, хоча поки я бачив його лише раз.

Перестрілки цікаві, стриляючи по ногах боти вмирають довше.

 

І трохи спойлера: враження таке що нас від самого початку готують до смерті ГГ. Падре на те явно натякає. 

До речі про падре: якийсь цікавий ))) і курить і бухає )))

В сюжеті є багато ляпів, багато помилок як для гри 2016 року ((( Вреження таке що випустили якусь альфу версію!

Виключи зглажування і вертикальну синхронізацію. Або роби так як написано вище, картинка стає кращою. Скріни вже не зроблю, "комп пішов спати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На форумах пишуть, що залочено на 30 консольних FPS. Хто вже скачав, дійсно так? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Savage сказал:

На форумах пишуть, що залочено на 30 консольних FPS. Хто вже скачав, дійсно так? 

так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий лінк.

Є багато інфи по вилітах і багах, а також їх фіксах.

 

Вийшов перший патч, я поки качаю. Інструкції і сам патч по лінку вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут головне, за що можна любити Мафію 3 -- саундтреки:
 


Все інше так собі... до першої вона не дотягує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив патч, через 15 хвилин гри черговий виліт посеред місії.

В топку. Поки не "вилижуть" баги -- не буду навіть псувати собі настрій і враження. Хоча останнє і так зіпсоване навіть не сирістю гри і величезною кількістю багів, а абсолютною відсутністю уваги до деталей у грі, якраз тих деталей, які робили попередні ігри серії "живими" і атмосферними. Зараз же не Мафія вийшла, а черговий "клон GTA", при чому далеко не найкращий :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз шо ви робите з грою, мені залишилось 2 райони, точніше вже чуть більше одного і за весь час 3 вильоти. 

1 раз перемикнув радіо, другий під час боїв на вулиці (не місія) і третій раз при загрузці відео сцени.

 

2 частину я пройшов за 10 годин, цю прохожу вже пів суботи, цілу неділю, сьогодні години вже зо 3... Якби не графіка я б грою залишився повністю задоволений. Але поки ще не знаю який фінал, дивлячись на те якою її викинули в реліз можна очікувати чого завгодно!

 

Дивують деталі: анімація підвіски, навіть кардани крутяться, деталі салону, працюючі двірники під час дожу, шипляче радіо в тунелі і такий зальот по графіці/оптимізації!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Ha3aP сказано:

анімація підвіски, навіть кардани крутяться, деталі салону, працюючі двірники під час дожу, шипляче радіо в тунелі

абсолютно нічого нового і незвичного на сьогоднішній день, це є в багатьох іграх, в деяких є навіть можливість самому включати/виключати двірники і крапельки дощу, які гарно розтікаються по склу на швидкості.

А де вказівники поворотів, які були навіть в 1 мафії? Де можливість самому фари включити? А де можливість підняти/скласти дах кабріолетів, що є в інших іграх? А де можливість відкрити капот/багажник або підремонтувати автомобіль, що було в Mafia 2? І це лише те, що стосується машини, і то далеко не все. Багів мільйон, на дрібнички в грі автори просто поклали болт, зробили тупу приставочну недо-гру   :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... типу стес проходження місії. Один раз стрельнув і чекаєш за кутком, поки по одному прийдуть всі вороги, яких знімаєш ножиком...

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, я пройшов ще в пн, сюжет мені дуже сподобався.

Всіх оцих багів з літаючими машинами і т.д. я не замітив. Глюки були лише в графічному плані з тінями.

Так, боти туповаті, але буває заходять ззаду, 1 постріл з дробовики і ГГ вже може бути мертвий.

 

Я грав на середній налаштування важкості то о так як в @Plum в мене зібрати бандюків не вдавалось )) Зазвичай так знімав першого, ну максимум другого, далі всіх валив зі зброї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...