Перейти до змісту

Потрібна порада по налаштуванню камер спостереження


Рекомендовані повідомлення

Привіт всім. Хочемо в дитячий садочок підключити камери щоб наглядати за дітьми. Дуже великий вибір і важко щось вибрати. Я точно знаю що  в нас не буде доступу до інтернету, а хочеться поставити камери Xiaomi Ants Camera чи якісь аналогічні. Але вони тільки через інтернет працюють. Можна буде купити wi fi роутер і налаштувати локальну мережу, без інтернету і підключити туди камери? І ще купити недорогий ноутбук і туди записувати відео. Що скажете на такий варіант? Чи може є якісь кращі ідеї? І якщо це можливо то чи може хтось за оплату настроїти це все?

Чи все таки краще підключити інтернет і налаштувати ip камери?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо без інтернету тоді треба камеру яка пише на sd карту, притому, що пише тоді коли є рух, тобто не треба ніяких ноутбуків і все таке, просто купити пару сд карт на 32 гіга

ось зразу і варіант з картою http://nadzor.ua/ip-cameras/kamera-s-sd-kartoi/foscam-c1-lite

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще відеореестратор і до нього звіичайні камери. До відеореестратора можна буде і монітор підключити щоб переглядати камери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б IP не ставив, а краще поставив би, HDCVI, HD-SDI,або HD-TVI,чи турбо HD,трішки мороки з кабелями,але якщо робити на витій парі то не так вже і багато тих кабелів треба,на один кабель можна передати декілька сигналів з камер, можна аж 4 камери на одну виту пару втулити,тільки перехідники треба(відео балуни)вони відносно не дорогі і ще живлення окремо подати.Кароч треба дивитися на місці,можна так розвести,що і видно не буде,зате це буде саме-саме надійне і нічого не буде глючити,десь поставити регістратор з монітором і все, буде писати і будете собі коли захочете передивлятися,а як зробите інтернет,будете "заходити" на регістратор по мережі і з комп'ютера також будете дивитися,хоч з дому якщо треба.Повторюся, це буде самий простий і надійний варіант і нічого там такого настоювати не треба,можна і самому(якщо економити),головне розвести кабеля і понакручувати,попідключати роз'єми, а це можна і на пальцях показати)) або раз побачити,щоб хтось показав і все.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це фуфло робити через "віту пару" живлення і "сігнал" наводок стільки буде шо ппц... а про втрати я взагалі мовчу...  багато таких "кулібіних" перероблював....

це ужас.....

AHD від Tecsar ставте + рег + 1 ТБ(в залежності скільки камер) і буде Вам щастя....   

бюджетного IP немає....  

підключається це все до інтернету, і можна віддалено зайти з телефону і подивитись шо робиться на камерах...

П.С. "многа раз так делал"....  

якщо шось цікавить конкретніше можу дати телефон колеги він відеонаглядом та системами сигналізацій займається професійно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, HelloBoy сказано:

це фуфло робити через "віту пару" живлення і "сігнал"

 

Повністю згоден,тому...

1 година тому, yura-patriot сказано:

,на один кабель можна передати декілька сигналів з камер

 

і уважніше, а...

 

1 година тому, yura-patriot сказано:

 живлення окремо подати.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь не уважно прочитав.... 

П.С. але я всерівно не прихильник подачі  сигналу через віту пару... 

хоча і через балуни воно впринципі до 50 метрів і норм... но все ж таки "кокс є кокс"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, HelloBoy сказано:

вибачаюсь не уважно прочитав.... 

П.С. але я всерівно не прихильник подачі  сигналу через віту пару... 

хоча і через балуни воно впринципі до 50 метрів і норм... но все ж таки "кокс є кокс"..

І я не прихильник )) але якщо вже все чікі-пікі(думаю у садочку ремонт вже є) і нуу ніяк то всетаки тоненьку виту пару можна якось протягнути щоб було менш помітно, ну а на рахунок коксиала то певно я самий перший хто кричить,що це саме краще що може бути.А з тими кулібінами я спілкуюся постійно,які дзвонять і питають що за наводкі,усім  раджу,що треба хороші балуни,це 80% впливає на наводкі,але то 1 зі 100 нюансів,кароч варіантів є мульйон  як можна зробити відео на об'єкті,але то не  налупиш зараз по клаві)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так можна взагалі класно зробити, навіть якщо є ремонт акуратно під "багети" (потолочні плінтуса) положити можна до 4-ох коксів + живлення... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, HelloBoy сказано:

так можна взагалі класно зробити, навіть якщо є ремонт акуратно під "багети" (потолочні плінтуса) положити можна до 4-ох коксів + живлення... 

Да можна що завгодно,сагласєн,але що ми тут тараторимо:) не бачивши об'єкт.Класно канєшно коли людина чітко каже,що я все розумію,робіть хлопці так як треба,тільки акуратно,бо мені саме головне щоб воно надійно працювало і я до вас не звонив))) О! тоді робиш все на коксі,ставиш хороші БЖ з акумуляторами  і забуваєш про об'єкт на довго) і всі довольні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yura-patriot сказано:

Я б IP не ставив, а краще поставив би, HDCVI, HD-SDI,або HD-TVI,чи турбо HD...

 

Скільки це все коштувати буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з самого початку беріть звоніть до спеціаліста, викликайте на об"єкт, на місці роскажіть, покажіть що Ви хочете і Всі будуть довольні...

бо це гадання на "кофейній гущі"....  

П.С. немає найбільшого гемора ніж клієнт сам начитається, накупляє (деколи не "іграющі між собою комплектуючі") і потім шукає майстра який приїде і швидко, дешево та доступното то все зробить...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, slavik_210 сказано:

Скільки це все коштувати буде?

Ой, я навіть не знаю що Вам написати,я не барига і не кулібін, я троха не по цінам.Да і не знаю хто відповість на таке запитання,камер то скільки?,від марки багато що залежить,да і які 720 чи 1080?(від 30 і до 80зелених) думаю 720 достатньо за дітьми дивитися,вінт треба брати як мінімум 1ТB  можете і самі купити, і кабель за метр треба рахувати,але який,як будете робити,на витій парі,чи на коаксіалові,і кабель живлення і ще купа роз'ємів,от як тут ціну сказати? я чесно не знаю, вибачайте,але ляпнути якусь суму то якось не теєво,не правильно,тра полюбе дивитися де то всьо має бути, але перед тим потрібно вам допомогти визначитися з обладнанням, і щоб  лишнього непонатикувати і щоб ви потім бачили що хотіли і балдєли:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, slavik_210 сказал:

IP-камери чим погані?

А навіщо, якщо немає інета?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, slavik_210 сказал:

 І ще купити недорогий ноутбук і туди записувати відео.

Може за ці кошти купити інтернет? на всю каденцію групи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, HelloBoy сказано:

з самого початку беріть звоніть до спеціаліста, викликайте на об"єкт, на місці роскажіть, покажіть що Ви хочете і Всі будуть довольні...

бо це гадання на "кофейній гущі"....  

П.С. немає найбільшого гемора ніж клієнт сам начитається, накупляє (деколи не "іграющі між собою комплектуючі") і потім шукає майстра який приїде і швидко, дешево та доступното то все зробить...

 

Ооо! бачу "битий воїн":D.Ой як я це розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу таке: купити роутер, IP-камеру\и, карман з винчестером, купити інет Київстар 50 мбіт\с 100 грн\міс. Налаштувати мережу, карман підключити до роутера як записуючий пристрій з камер.Камера\ри будуть по FTР писати неа вінт. Тільки треба буде періодично чистити вінта.

Або як каже ЮраПатріот - реєстратор, камери, роутер, інтернет.

Тільки так ви зможете бвчити онлайн і офлайн, що роблять ваші чада.

Але є маленьке але: потрібні дозволи адміністрації, виховательок і всіх батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, vaz75 сказано:

Тільки треба буде періодично чистити вінта.

 

Ага, 10000000% не будуть,бо забудуть)) і скажуть гамно ваші камери, нічого вони не пишуть))або нє,через місяць скажуть ви такого не говорили,що треба чистити,якби я знав я б такого  не робив би,буду я ще чистити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, vaz75 сказал:

Бачу таке: купити роутер, IP-камеру\и, карман з винчестером, купити інет Київстар 50 мбіт\с 100 грн\міс. Налаштувати мережу, карман підключити до роутера як записуючий пристрій з камер.Камера\ри будуть по FTР писати неа вінт. Тільки треба буде періодично чистити вінта.

Або як каже ЮраПатріот - реєстратор, камери, роутер, інтернет.

Тільки так ви зможете бвчити онлайн і офлайн, що роблять ваші чада.

Але є маленьке але: потрібні дозволи адміністрації, виховательок і всіх батьків.

Я так чисто ляпнути, а хіба вай-фай витяне 720р камеру в режимі онлайн?! Бо мені здається що то буде слайд шоу.

Для ТС: от бачите яку "массу" інформації Вам виклало 3 особи про камери.. Я ще раз категорично рекомендую Вам звернутись до спеціалістів, бо потім ту всю "систему" яку Ви збудуєте потрібно буде комусь обслуговувати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, HelloBoy сказал:

Я так чисто ляпнути, а хіба вай-фай витяне 720р камеру в режимі онлайн?! Бо мені здається що то буде слайд шоу.

Для ТС: от бачите яку "массу" інформації Вам виклало 3 особи про камери.. Я ще раз категорично рекомендую Вам звернутись до спеціалістів, бо потім ту всю "систему" яку Ви збудуєте потрібно буде комусь обслуговувати..

тягне на ура (все від роутера залежить, та я й не казав, що камера має бути WIFI, можна і кабелем).

крім того IP камера може транслювати і не в HD якості, а писати в HD.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ну шо? щось наставили?бо я тут випадково натрапив тут, з такими характеристиками ціна вродь нормальна,ще купите вінта, а ще якщо самі поставите буде "халява".Якщо там все правду написали,то картинка має бути класна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Купити ip камери які пишуть відео на рух і зливають на фтп сервак, провести інтернет (київстар, airbites etc). Доступ на перегляд відео через зручний сайт. Ціна доступна. 

Які камери купити знаю.

ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 02.12.2016 at 12:42, Knightlore сказал:

Купити ip камери які пишуть відео на рух і зливають на фтп сервак, провести інтернет (київстар, airbites etc). Доступ на перегляд відео через зручний сайт. Ціна доступна. 

Які камери купити знаю.

ІМХО.

Можете навести приклад камер? Яка ціна такого рішення на 1,2,3,5 камер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...