Перейти до змісту

"Зірки", які набридають


molitor

Рекомендовані повідомлення

Поплавского,вообще,считаю безсовестным наглецом,уверен,ему не раз прямо в глаза говорили о том,что у него нет ни голоса,ни слуха. Да и сам он прекрасно об этом знает,но такому ссы в глаза,скажет божья роса.Вопрос только в том,почему я должен это терпеть.И дело не только в телеэфире,есть еще и радио,некоторые слушают радио на работе в протяжении всего рабочего дня,а вместе с ними вынуждены слушать и их коллеги.

Теперь о Сердючке-тут не только о червячках,возьмите к примеру такой текст:

Если на утро болит твоя голова,

Мы скажем прямо-ты не умеешь пить.

Но как не красиво лечиться одному,

Лучше с коллективом выпить по чуть-чуть.

И хорошо,все будет хорошо!

Если это песня или стих,то где здесь хоть одно слово в рифму?

Р.S. Zibers,большое Вам спасибо за ссылку,но к сожалению у меня WipLL и всего 3.70гб в месяц,так что не разгонишься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поплавского,вообще,считаю безсовестным наглецом,уверен,ему не раз прямо в глаза говорили о том,что у него нет ни голоса,ни слуха. Да и сам он прекрасно об этом знает,но такому ссы в глаза,скажет божья роса.Вопрос только в том,почему я должен это терпеть.И дело не только в телеэфире,есть еще и радио,некоторые слушают радио на работе в протяжении всего рабочего дня,а вместе с ними вынуждены слушать и их коллеги.

Теперь о Сердючке-тут не только о червячках,возьмите к примеру такой текст:

Если на утро болит твоя голова,

Мы скажем прямо-ты не умеешь пить.

Но как не красиво лечиться одному,

Лучше с коллективом выпить по чуть-чуть.

И хорошо,все будет хорошо!

Если это песня или стих,то где здесь хоть одно слово в рифму?

Р.S. Zibers,большое Вам спасибо за ссылку,но к сожалению у меня WipLL и всего 3.70гб в месяц,так что не разгонишься.

він не заперечує, що у нього відсутні слух і голос, він це підтверджує:drink:чесно каже, що співає під фонограму. і стверджує що все це лише піар його інституту:))але він ним надто зловживає, на жаль. ну але ж у тексті цієї пісні Сердючки- життєва правда:angry:))))виражена просто і прямо:angry:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гальцев рулить! :huh:

Насправді - це наше ТБ вміє ОДНУ якусь річ заюзати так - шо вона починає харити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь проплачений ПОПС який крутиться на ТБ типу Смередючки і їй подібних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гальцев рулить! :lopata:

Насправді - це наше ТБ вміє ОДНУ якусь річ заюзати так - шо вона починає харити...

Скачав недавно збірочку аудіо записів, які було зроблено у псих лікарнях.

І чесно кажучи воплі тих психів дуже подібні до його номерів.

Банальне кривляння і піщання в приступі старческого маразму це не дуже смішно... ІМХО

Взагалі ТВ останні 2 роки дивлюсь раз 3-4 дні по пів години і то незавжди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А менi взагалi нiхто не набридаэ :) Бо не дивлюсь телевiзор зовсiм \досить давно\. Шкода свого часу. Коли гуляэмо з сином i дiтки по 2-3рочки в садочку наспiвують пiсеньки з чергового серiалу, стаэ страшно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

от тепер висловлюся я.... набридло: смердючка, поплавський, попсові б***ді (магільофффффская в тч)

задрав океан ельзи, тартак, ЗАХАРИВ лейбл імперія, якй клепає гааааафффффно і ше й називає це все репом і рнб.... :);):) захарив вова зі л вова-національна ганьба... та найбільше захарили ПОЛІТИКИ! сам я політику люблю і за нею слідкую (спеціальність історик ;) ), але оце поливання брудом і оці програми а-ля "свобода слова" уже задрали... як читали у своїй пісні луцькі репери длф- "на колінах у жирного дяді б**ді.... пан політик мутить мітинг ... мусим терпіти-ми не антисеміти" захарило телебачення взагалі.... зрідка лише дивлюся новини і серіал "леся+рома" ну і + "секретні матеріали" мене прикалують.... все решта-шоу старабанені або в американців або в японців і шоу там ті крутили на початку 90х, а уже 18 років пройшло.... цивілізовані країни той дебілізм пережили, а ми чомусь ні =( у нас тільки зара до такого гавна докотились....

казав шо найбільше дратує лие політика? збрехав... НАЙБІЛЬШЕ ДРАТУЄ реклама+політика... реклама для дибілів... пооооооовних притом... ну скажіть мені-хто буде лизати під обідком унітазу? :lol: а ні, реклама така є...

далі-реклама пива... якшо реклама риганя і львівського то ше норм, а якшо чогось іншого типу чернігівського-то ну н*х.. задрала реклама біленької... біленька мля... з святом рідненькі уроди-алкаші.... дістали уже мексиканські і нічим не відрізняючісь від них російські серіали в стилі "нерадивої"(нє радзісь вапщє :) ) і ів стилі "природжена стати ****дью (ака зіркою)" а ше задрали тупорилі бойовики 1990-1995 років, які своє вже віджили...

Фух, я наче все сказав-шось згадаю, доповню перелік ;)

неее, ше не все сказав-ще рекламу тьоті асі забув і рекламу тайда... згадав гон на тайд-там де "кіпячєніє ілі мгновєнная смєрть" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже схоже на ваду... Для чого себе так нервувати? Маєш вибір: дивитись, не дивитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телевізор останнім часом дивлюсь мало, в основному перд сном 10-15 хвилин, хоча останнім часом і це закинув, треба просто подіти його із своєї кімнати...А от раніше було трохи:

Не можу терпіти Стівена Сігала, ні живого ні мертвого, ні в кіно, ні в інтерв'ю.

Серіали, телешоу но коментс, тупа трата часу... А скільких зомбі їх дивляться, ЖАХ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мабуть всі нелюблять - просто абсурдний проект - ДОМ-2!

Є файна картинка на цей випадок

post-1554-1208339763.jpg

post-1554-1208339900.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мабуть всі нелюблять - просто абсурдний проект - ДОМ-2!

Є файна картинка на цей випадок

:) Не те шоб я сильно не любив ДОМ-2, просто я його ніколи не бачив, чув, читав, але ніколи не бачив. І не жалкую по цьому приводу... Але те шо він всім остаточно набрид - це факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Не те шоб я сильно не любив ДОМ-2, просто я його ніколи не бачив, чув, читав, але ніколи не бачив. І не жалкую по цьому приводу... Але те шо він всім остаточно набрид - це факт.

как можно что-то не любить до степени "набрид", если не видел ни разу... или кое-что "напел Цеперович"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Не те шоб я сильно не любив ДОМ-2, просто я його ніколи не бачив, чув, читав, але ніколи не бачив. І не жалкую по цьому приводу... Але те шо він всім остаточно набрид - це факт.

как можно что-то не любить до степени "набрид", если не видел ни разу... или кое-что "напел Цеперович"? :)

Дуже просто. Я знаю шо собою являє цей прект, мені не обовязково його дивитись, телешоу такого типу мені набридли всі. ДОМ-2 не є виключенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тепер висловлюся я.... набридло: смердючка, поплавський, попсові б***ді (магільофффффская в тч)
задрав океан ельзи, тартак, ЗАХАРИВ лейбл імперія, якй клепає гааааафффффно і ше й називає це все репом і рнб.... захарив вова зі л вова-національна ганьба... та найбільше захарили ПОЛІТИКИ! сам я політику люблю і за нею слідкую (спеціальність історик ), але оце поливання брудом і оці програми а-ля "свобода слова" уже задрали... як читали у своїй пісні луцькі репери длф- "на колінах у жирного дяді б**ді.... пан політик мутить мітинг ... мусим терпіти-ми не антисеміти" захарило телебачення взагалі.... зрідка лише дивлюся новини і серіал "леся+рома" ну і + "секретні матеріали" мене прикалують.... все решта-шоу старабанені або в американців або в японців і шоу там ті крутили на початку 90х, а уже 18 років пройшло.... цивілізовані країни той дебілізм пережили, а ми чомусь ні =( у нас тільки зара до такого гавна докотились....

казав шо найбільше дратує лие політика? збрехав... НАЙБІЛЬШЕ ДРАТУЄ реклама+політика... реклама для дибілів... пооооооовних притом... ну скажіть мені-хто буде лизати під обідком унітазу? а ні, реклама така є...
далі-реклама пива... якшо реклама риганя і львівського то ше норм, а якшо чогось іншого типу чернігівського-то ну н*х.. задрала реклама біленької... біленька мля... з святом рідненькі уроди-алкаші.... дістали уже мексиканські і нічим не відрізняючісь від них російські серіали в стилі "нерадивої"(нє радзісь вапщє ) і ів стилі "природжена стати ****дью (ака зіркою)" а ше задрали тупорилі бойовики 1990-1995 років, які своє вже віджили...

Фух, я наче все сказав-шось згадаю, доповню перелік

неее, ше не все сказав-ще рекламу тьоті асі забув і рекламу тайда... згадав гон на тайд-там де "кіпячєніє ілі мгновєнная смєрть"

оце видав прямо крик душі.

напишу теж що мене уже захарили ці всі зірки які зараз виступають на нашому телебаченні (аля попса і т.п., якщо хтось незрозумів), які рахують що вони популярні................вони дибіли якщо так думають. для прикладу можу навести таких як чай в двойом (два качка ,явно пі***ри, співають голосом ніби ним відбили яйця rolleyes.gif ), або рукі вверх, бл**ь я коли приїхаю в село то там тільки таке слухають і то невсі(ну що поробиш, що є того невідбереш, інколи мені дехто з них доказує що це "рульна музика"), а ще забув фактор-2 .................. мої колишні однокласниці від них перлись (може ще фанатіють і до цього часу, назнаю) ніколи їх нарозумів. музика реально для дітей віком 12-13 років. За***ло якщо чесно харить шо пі**ц. Харять також вище описані (не тільки програми на телебаченні) а самі учасники аншлагу, кривого дзеркала і т.п. ............... фтопку. особливо найбільше харять люди (навіть важко їх людьми назвати) які корчать з себе чорт зна що (той самий аншлаг , криве дзеркало і т.д.).................а народ в залі головне ха-ха лупить....................... з чого?????!!!!!!!!!!!! я неможу зрозуміти з того що кучка дебілів скаче і орчить із себе хворих на голову (а чого корчить вони прото хворі випускають напевно народ повеселити :) )

на питання чому вони так набридли можна сказати одне багато народу його слухає дивиться ніхто нарозуміє головне прикольно!!!!!!!

візьмемо на приклад будь-якого попсового виконавця чи групу більше року його так званий "хіт" риматися небуде (аби рік протримався) а згодом запитуєш в того хто фанатів чого ти вже неслухає там "того" виконавця чи групу відповідь здебільшого одна - "а уже ніхто неслухає, неприкольно". візьмемо для порівняння будь-який нормальний стиль музики (я напишу про реп бо його більшість часу слухаю коли вдома). є досить стара пісня Dr.Dre & Snoop Dogg - STILL D.R.E (хто чув знає) якщо непомиляюсь їй уже близько 17 років мені вона за останні 10 років що я слухаю реп зовсім ненабридла. може невдале порівняння але що є то є.

Думаю що кожен з тих людей які відписатли у цій темі можуть написати пару таких прикладів ненабридаючих треків можливо фільмів, мультів і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю натяків не було, це звичайна провокація :D І кожен, хто хоть троха страдає від зіркової хвороби, сприйняв цей вислів у свою адресу :lol:

ЗИ тролів треба нещадно бити по пальцям ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мабуть всі нелюблять - просто абсурдний проект - ДОМ-2!

Є файна картинка на цей випадок

ха а картинкі в тему, я тоже дуже дуже не люлю "дом 2" і взагалі телевізійні програми такого типу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...