Перейти до змісту

"Зірки", які набридають


molitor

Рекомендовані повідомлення

у кожного є улюблені співаки, актори ... але ще більше "зірок" які всім набридають. У даній темі пропоную називати тих відомих людей, які вам вже дуже набридли і ви вимикаєте телевізор як тільки їх бачите :) мені наприклад не подобаються такі зірки як : Періс Хілтон, Брітні Спірс ... Діма Білан, Максім Галкін... і я вважаю що цей список можна продовжити... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Нові Російські Бабки" і все "криве дзеркало" вкупі із "Аншлагом" і Дубіною Реговицькою - вже впеченилися!

Тошнить від примітивізму і мавпячих жартів..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.southparkstudios.com

стьоб зі знаменитостей форева!

Найбільший прикол - стьоб з Дженіфер Лопес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Нові Російські Бабки" і все "криве дзеркало" вкупі із "Аншлагом" і Дубіною Реговицькою - вже впеченилися!

Тошнить від примітивізму і мавпячих жартів..

Підтримую на 100%. Навіть слухати не можу, але мама дивиться :lol:  А мене страшенно дратує. Чула, що в Москві був мітинг студентів проти Петросяна і його компанії. Типу: "Долой пошлый юмор". Якщо його взагалі можна назвати гумором. З тих причин і Хазанов пішов з телебачення. Але Росія крутить одночасно на багатьох каналах. Звісно, що над Путіним не посмієшся. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну,просто,ненавижу Верку Сердючку,это насколько же больным воображением надо обладать,чтобы написать такое:"Пiду собi в садочок,наiмся червячкiв". Да,вообще,в современной массовой культуре очень многое раздражает,в передачах о поп исполнителях обсуждают только очередные сплетни или какая из звездюлек насколько и перед кем оголилась.В принцыпе это не удивительно,поскольку у - "поющих трусов" нет ни голоса,ни таланта,и кроме как размером задницы они ничем больше удивить не могут.Но подобные параметры считаются у нас мерилом таланта,а все впитывает в себя наша молодежь, на подобных "кумирах" воспитывается целая нация.Создается впечатление,что молодые люди зачастую даже и не подозревают о том,что есть и другая настоящая культура.Что кроме идиотских сериалов и тупой попсы есть еще и хорошие фильмы,замечательные книги и песни,заставляющие чувствовать и сопереживать.

Порой жалею,что у нас нет цензуры,некоторые "вещи" надо просто запрещать,ведь иногда кажется что нас просто зомбируют,убивая мозговые клетки,превращая в нацию тупых идиотов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну,просто,ненавижу Верку Сердючку,это насколько же больным воображением надо обладать,чтобы написать такое:"Пiду собi в садочок,наiмся червячкiв". Да,вообще,в современной массовой культуре очень многое раздражает,в передачах о поп исполнителях обсуждают только очередные сплетни или какая из звездюлек насколько и перед кем оголилась.В принцыпе это не удивительно,поскольку у - "поющих трусов" нет ни голоса,ни таланта,и кроме как размером задницы они ничем больше удивить не могут.Но подобные параметры считаются у нас мерилом таланта,а все впитывает в себя наша молодежь, на подобных "кумирах" воспитывается целая нация.Создается впечатление,что молодые люди зачастую даже и не подозревают о том,что есть и другая настоящая культура.Что кроме идиотских сериалов и тупой попсы есть еще и хорошие фильмы,замечательные книги и песни,заставляющие чувствовать и сопереживать.

Порой жалею,что у нас нет цензуры,некоторые "вещи" надо просто запрещать,ведь иногда кажется что нас просто зомбируют,убивая мозговые клетки,превращая в нацию тупых идиотов.

підписуюсь під всім що написано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок серіалів не згідний. Є "Доктор Хаос", "Потеряна комната", "Саус парк", і багато інших які абсолютно не схожі на мильні опери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Нові Російські Бабки" і все "криве дзеркало" вкупі із "Аншлагом" і Дубіною Реговицькою - вже впеченилися!

Тошнить від примітивізму і мавпячих жартів..

Точно, у меня то же самое, аллергия прям, как только вижу что-нить подобное, тоже тошнить начинает и палец автоматически нажимает P+ :)

И еще Галкин - ну просто органически не перевариваю... :)

А все остальное - более-менее терпимо... А кто там что говорил насчет наших ПОП-певичек - если послушать нечего, так хоть во многих случаях есть на что посмотреть... :) Хотя тоже надоедает, конечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Нові Російські Бабки" і все "криве дзеркало" вкупі із "Аншлагом" і Дубіною Реговицькою - вже впеченилися!

Тошнить від примітивізму і мавпячих жартів..

Цілком і повністю згідний. Думаю тут одиниці таке дивляться, якщо взагалі хтось дивиться :)

Останнім часом неможу терпіти ДеБілана і Тіматі і ще всяких поп (читай жоп) :)

Хоча останнім часом телевізор дивлюся дуже рідко, практично не дивлюся, використовую ТВ-тюнер, але дивлюся тільки те, що заздалегідь планував подивитися, якийсь фільм чи щось з спорту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По телевізору дивлюсь тільки Формулу-1.

Ще іноді для фону може якийсь музичний канал побумкати.

Просто не переношу Сердючку. Хочеться щось кинути в телевізор чи приймач.

Ще є багато мабуть таких "зірок", які не подобаються зовсім (по суті, не люблю майже всі попсові російськомовні пісні), але це не виражено настільки, як з Сердючкою :) , тому навіть не хочеться переключати, а потім знову шукати щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок серіалів не згідний. Є "Доктор Хаос", "Потеряна комната", "Саус парк", і багато інших які абсолютно не схожі на мильні опери.

Уважаемый Zibers,к сожалению,у меня нет ни спутникового,ни кабельного телевидения,и означеных Вами сериалов я не видел,так что спорить не берусь. Тем более,что я и сам не без греха,очень люблю "Мастер и Маргарита","Штрафбат","Завещание Ленина"...,но я все же думаю,что это больше многосерийные фильмы,чем сериалы.Говоря о сериалах,я имел ввиду постоянно транслируемые нашими центральными каналами "шедэвры" начиная с "Богатые тоже плачут" и заканчивая "Сердцу не прикажеш". Я,вообще,не понимаю,зачем создавались такие телеканалы как "Iнтер" и "1+1",ведь там кроме программы новостей больше и смотреть не на что (если и покажут интерсный фильм,то только после полуночи,когда уже и смотреть некому).Согласен с теми,кто не любит "Аншлаг"-дерьмо редкое.

Но еще меня добивают программы типа "Жди меня" или "Ключовий момент"-сидит толпа людей и рыдает в тряпочку,я вовсе не безсердечная скотина лишенная всяческого сострадания,но через пять минут подобного шоу я чувствую,что начинаю просто тонуть в их соплях.У меня,пардон,и своего дерьма в жизни хватает,зачем мне еще ваше? Это сколько же негатива льется в мой дом? Извините ребята,я переключаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поплавський М.М. завидна періодичність прокрутки його "супершоу" у вечірньому ефірі каналу Ера. Сердючку вважаю крутим стьобом і кічуганом:Dвпізнаю в ній знайомих луцьких тіток: манери, стиль мовлення і т.д. щось на рівні Подерв"янського:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zibers - питання про "созданіє" (створення) тупих тем!

Якщо вона така тупа - чого ти тут відписуєшся? :D

по топіку - обридли одні й ті ж російські "нові" обличчя.. Галкин, Куценко, Пореченков.. що не фільм там вони..

невже нема талановитіших ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як я за Поплавського забула! Ще один екземплярчик. Частота, з якою його Ера транслює вражає маштабами. Якось спробувала себе заставити подивитись, то вразило те, що в залі находились поважні мною митці. Чи то така дяка, за виконання їх творів? Як він може очолювати ВНЗ з культури з таким смаком?Питань багато, шкода часу на такого придурка. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну надоедает только тому, кто телек сутками смотрит :D

Не думаю что людям, которые смотрят телевизо отсилы минут 15-20 в день, надоедают какие-нибудь звёзды. Просто могут некоторые нравятся, а другие не нравятся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это насколько же больным воображением надо обладать,чтобы написать такое:"Пiду собi в садочок,наiмся червячкiв"

Ці слова придумав не Данилко і не його аффтари.

Їх скомуніздили в Limp Bizkit і змінили настрій пісні, що вийшло так, як ніби це від щастя їси черв'яки ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это насколько же больным воображением надо обладать,чтобы написать такое:"Пiду собi в садочок,наiмся червячкiв"

Ці слова придумав не Данилко і не його аффтари.

Їх скомуніздили в Limp Bizkit і змінили настрій пісні, що вийшло так, як ніби це від щастя їси черв'яки ))))))

а насправді це дитячий фолькльор. ми це ще у школі розказували. у молодших класах( а мені 32)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это насколько же больным воображением надо обладать,чтобы написать такое:"Пiду собi в садочок,наiмся червячкiв"

Ці слова придумав не Данилко і не його аффтари.

Їх скомуніздили в Limp Bizkit і змінили настрій пісні, що вийшло так, як ніби це від щастя їси черв'яки ))))))

а насправді це дитячий фолькльор. ми це ще у школі розказували. у молодших класах( а мені 32)

+1 :blink: я з тієї ж школи тільки трошки молодший!

І Fred Durst тут ні до чого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практично всі рожи, які показують по ТБ харять. Окрім, хіба що митців, дикторів новин і ведучих спортивних програм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Океан Ельзи, Юлька, Кузьма+Магільоффскайа

та всі інші їм подібні тошнотікі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...