Перейти до змісту

Вакансія адміна в державній установі


Sh_Ok

Рекомендовані повідомлення

42 minutes ago, Sh_Ok said:

@Соромітник єдине що підтримую це "в держ.установах повинні працювати хороші спеціалісти, які пройшли фаховий відбір". Решта щось таке, багато тексту ні про що. Говорити і теоретизувати як правильно працювати можна довго і безрезультатно. Зробити - нема бажаючих. А тих що намагаються щось робити мають за "клоунів".

Причини того що нема бажаючих я озвучив. Але це ж не означає що ніхто не розбирається в вашій роботі. Ніхто не має за клоунів тих хто намагається щось зробити. Проте, смішно виглядають люди, котрі з піною з рота захищають держслужбу і розказують казки про низькооплачуваний професіоналізм... типу всі інші десь з космосу і з держслужбовцями не пересікалися.

Хоча я певно теж смішно виглядаю :) це ж те саме що сперечатися зі Свідками Єгови чи вкладниками МММ. Але є час і натхнення :) то чому б і ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

@Соромітник подібні коментарі є не лише в цій темі, а й в темах про війну, про поліцію, тощо. експертів в мережі вистачає, на жаль тільки в мережі.  Скористаюсь мовою окупанта: "дорогу осилит идущий", "собака лает, а караван идет". 

Ще раз побажаю вам успіхів у всіх ваших справах, можливо саме ви зміните країну на краще, або хоча б заробите всі гроші. Дискусія зайшла в глухий кут, кожен лишився при своїй думці.

з повагою

Свідки Єгови та вкладники МММ.

P.S. Мені не соромно за жоден з 93440 днів на державній службі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Sh_Ok сказано:

P.S. Мені не соромно за жоден з 93440 днів на державній службі.

 

Вибачте за дуже нетактовне питання, але я не зміг втриматися(п'ятниця, кінець дня) ... Ви відьма?. Ми смертні стільки не живем :(   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, LSD сказано:

 

Вибачте за дуже нетактовне питання, але я не зміг втриматися ... Ви відьма?. Ми смертні стільки не живем :(   

Такий стаж роботи впливає на розмір пенсії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, LSD сказано:

 

Вибачте за дуже нетактовне питання, але я не зміг втриматися ... Ви відьма?. Ми смертні стільки не живем :(   

:D на жаль ні, на емоціях трохи зблудила. Насправді 7785 днів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу ствердно відповісти. Це сфера соціального захисту. Конкретно пакетна автоматизована обробка даних, формування та аналіз звітної та статистичної інформації тощо. Але доводилось при відсутності адміна і мережу прокладати, і техніку налаштовувати і клієнтську частину і серверну, і дрібний ремонт робити (чисто заміна комплектуючих в системнику, паяти не вмію). Зараз на щастя такої потреби немає. Але якщо не знайдемо адміна то може з'явитись :(. Не скажу що ця ділянка оголена, але людина справді дуже потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, alexvvv said:

Такий стаж роботи впливає на розмір пенсії?

 

За умови сплати відповідної суми ЄСВ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так, хто збирається піти на ту вакансію довго там не засиджуйтесь, тому що централізоване адміністрування з центру вас нічому не навчить, а пройде років три, у вас буде тільки й навичків це ребутити свічі, та спілкуватись з юзерами які вам будуть казати "нащо воно мені треба, я не хочу розбиратись, навіщо тоді ти тут".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MACCEN дозволю собі з вами не погодитись. Людина яка хоче чогось навчитись - завжди знайде таку можливість. Я вже писала, що ПФУ зараз перебудовує інформаційні системи. Зараз створються КСЗІ, в прямі посадові обов'язки для даної вакансії це не входить, але входить до функцій підрозділу в якому людина працюватиме. Ніхто не заборонить, навіть будемо вітати, якщо новий спеціаліст виявить бажання долучитись до цієї роботи, якщо зможе запропонувати якісь вдосконалення - це теж вітається. Маємо корпоративний форум - зробили як вміли - можете практикуватись щодо вдосконалення. Якщо створите веб-сторінку, і будете її обслуговувати - тільки вітається. Можливостей багато. Я описувала мінімум що обов'язково має робити. А будь-яка ініціатива буде підтримана. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю настав час розповісти шановному товариству як буде відбуватися конкурс ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходьте, побачите. Я не входжу в конкурсну комісію. 

Перший етап - тестування на сайті нацдержслужби.

Другий - відповіді на нескладні питання, що стосуються майбутньої роботи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є досвід праці як на держ установі, так і спілкуюсь з тими, хто працює там де центр керує всією структурою айті, то повірте там нема як розвиватись взагалі, а конфу по інструкції залити в свіча зможе будь хто, хто пару раз ставив віндовс.

Навіть тих, хто в банку в айті пропрацював довгий час не хочуть брати на роботу, тому що навичків у багатьох на рівні енікейщика, просто так построєна робота, і навчатись там немає як.

А ті всі специфічні програми, то в них можна розібратись за місяць два часу це точно.

 

А в держ установах, то буде практика тільки з "гівна ліпити коники", бо грошей ніхто не дає на айті - це думаю факт, про який всі знають, тому навіть на купиш щось нове для того щоб просто так "покрутити" спробувати чи воно дійсно підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, зрозуміла що все життя ліпила коників. Експертів та критиків багато, а бажаючих працювати нема. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто все сприймати в штики, @MACCEN все правильно говорить, якщо керується з центру то адміни на місцях зазвичай виконують роль анікейщиків, в нас хоч і мала структура і всього два адміна на філіях, але вони навіть конфу в маршрутизатори не заливають, або присилаємо настроєний, або підключають консоль, а далі ми налаштовуємо, вся їхня задача це максимум поставити ОС, програми і при необхідності завести в домен, ну і вирішення локальних інцидентів, решту робимо ми з центру. Основи звичайно опанувати можна і отримати деякий досвід, але на грунтовні знання після такої роботи не варто розраховувати.

Теж саме і з роботою в державних структурах в регіонах, там просто не має доступу до багатьох технологій які зараз використовують комерційні організації. Працюючи там цього просто непомітно, але коли піднімаєшся на щабель вище стає досить помітно наскільки там примітивна структура ІТ.

Тому цю вакансію варто розглядати як хороший старт і можливість отримати початковий досвід і стаж роботи. Далі толковому спеціалісту там робити нічого.

Також не варто розраховувати що на цю вакансію прийде хороший підготовлений спеціаліст, сильно мала зарплата, навіть у луцьку при відповідній підготовці можна отримувати більше. Ваш ідеальний варіант це був би толковий випускник, якому потрібний початковий стаж, але біда в тому що сучасні випускники думають що вони вже дуже круті спеціалісти, або відразу хочуть багато заробляти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви читали тему - саме на випускників і розраховуємо, ніхто не сподівається на готового спеціаліста, вимоги мінімальні, обов'язки теж. Повірте, навіть випускники київських ВУЗів не відразу включаються в роботу і з такими обов'язками, як показує практика вчитись є чому. 

Я не сприймаю в штики, я почуваюсь дятлом. 

Це було просто оголошеня про вакансію а розвели такий ..... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це борда, тут завжди так :)

А на рахунок розведеної дискусії, то сприймайте це як плюс, кожне повідомлення піднімає тему наверх, і завдяки їм вона постійно тримається на видноті, а отже більше шансів що її прочитає потенційний кандидат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Lisovic сказано:

Ваш ідеальний варіант це був би толковий випускник, якому потрібний початковий стаж, але біда в тому що сучасні випускники думають що вони вже дуже круті спеціалісти, або відразу хочуть багато заробляти.

 

"випускник" десь вже з курса 3го повинен підпрацьовувати "парт-тайм"..... або відвідувати навчання "парт-тайм", це вже як піде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...