Перейти до змісту

Зняти фарбу з підлоги


kovalcuchka87

Рекомендовані повідомлення

Мріяла про ламінат. Але щось вже не особо горю цією ідеєю. Хочу під ногами бачити і відчувати живу деревину, а не пресований папір у перемішку з токсичними клеями. Так от, думаю, чи можна обновити підлогу не стеливши нові дошки. Як можна зняти покриття, щоб в кінці не повернутись до хотіння ламінату ??? ))). Може порадите майстрів, які це роблять, або де можна купит ицю чудо-техніку і навести порядок самостійно?! 

 

Всім дякую! Думаю, темка буде цікавою не тільки для мене. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також проблема може бути в самих дошках, точніше в їхньому стані.

Якщо вже робити, то з нового дерева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, kovalcuchka87 сказано:

Мріяла про ламінат. Але щось вже не особо горю цією ідеєю. Хочу під ногами бачити і відчувати живу деревину, а не пресований папір у перемішку з токсичними клеями. Так от, думаю, чи можна обновити підлогу не стеливши нові дошки. Як можна зняти покриття, щоб в кінці не повернутись до хотіння ламінату ??? ))). Може порадите майстрів, які це роблять, або де можна купит ицю чудо-техніку і навести порядок самостійно?! 

 

Всім дякую! Думаю, темка буде цікавою не тільки для мене. 

так може перестелити новими дошками?

циклювати не можна, а феном не реально.

тим паче, потім ви її все рівно покриєте хімією, так що ламінат не дуже й поганий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все від ціни залежить, яку можете викласти за це задоволення. Ми були перед вибором або хороший ламінат, або доску. Ціна була одинакова, так як ламінат брали в 4-5 разів дорожчий, ніж середньоринкова ціна. В мене друг вже пару років торгує напольними покриттями і порадив взяти quick step ламінат. Ми вибрали і не пожалкували. При правильному догляді буде служити 15-20 років мінімум. В цю ж ціну нам в Тартак пропонували доску. Але там кожну потрібно самому у різних місцях міряти вологість, та і по знайомих не однозначні відгуки про їхні доски були. Тому якщо є гроші - спробуйте ламінат quick step, не пошкодуєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую! І все ж, знайшла людей які процедуру зняття фарби роблять якісно і "безболісно" ))). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.07.2016 at 19:20, СОАД сказал:

то не проблема)) є та проблема в цвяхах) поциклювати не можна буле

 

Можна. Цвяхи вбиваються в глиб дошки на 3-5 мм., потім - шпаклівку в тон  і лак темніший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...