Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні, 15 липня 2016 року об 10:55 з приміщення за адресою м. Луцьк, вул. Дубнівська, буд. 16 (АвтоЦентр Renault) було викрадено велосипед Merida Matts Sport 700.

Якщо в кого є інформація, дзвоніть + 38 о 67 7295838.

Винагороду за інформацію про велосипед обіцяю.

matts_sport_700.jpg

merida1.jpg

merida2.jpg

merida3.jpg

merida4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номер рами не знаю.

Камери зафіксували хлопця ростом 180-185 см, стрункого, в білій футболці, світло-блакитних джинсових шортах, панамці і темних окулярах. Взутий був у темні типу туфлі із чорними шкарпетками. Постійно розмовляв телефоном. Складається переконливе враження, що він прийшов конкретно за моїм велосипедом та ще й мав спільника, з яким і розмовляв телефоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Pavka said:

ще й мав спільника, з яким і розмовляв телефоном

зазвичай то відволікаючий маневр, типу іду повільно кругами і роздивляюсь бо розмовляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні з ким він не розмовляв, це все як прикриття, панама, окуляри. Передивіться відео за інші дні, впевнений він зайшов не вперше,  перший раз припас а другим разом вже забрав.

І ще питання до автора, чому не закриваєте велосипед замком з тросом, це на 99% допоможе відбити охоту в злодія до таких миттєвих крадіжок практично на очах в оточуючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що можна сказати, камери у вас гавняні... І охорона теж. Я так розумію, стороння особа пройшла через службовий вхід. Міг би ще й пару системних блоків винести, чи ноутів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Vadimm сказано:

Що можна сказати, камери у вас гавняні... І охорона теж. Я так розумію, стороння особа пройшла через службовий вхід. Міг би ще й пару системних блоків винести, чи ноутів.

Дякую! Ви мені дуже допомогли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу на два моменти:

- на другому ролику перед крадієм через ворота проїхав велосипедист. Вони могли на дорозі зустрітися...

- крадій пересувався по офісу, як в себе дома, крім відеокамер його бачили ваші колеги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...