Перейти до змісту

Космос


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Наше підприємство працює з 1972 року. Засноване за часів СРСР . Йому скоро 45. Воно троха старше за мене.

Воно мало змінилося за цей час:) Ті ж старі столи. Стільці. Вікна...  телефонні апарати...

 

працюють!  

P_20160707_094647.jpg

P_20160707_094721.jpg

Hide  

А сьогодні, в сусідньому кабінеті, колеги вирішили поприбирати десь по тумбочках.

 

Я не повірив, коли колега винесла настальгію!  Це був "Космос"!

Пачка цигарок з фільтром.  Вірніше половина пачки. 11 штук. Таке враження, що пачка відкрита кілька днів тому!

Більше скажу, у них навіть той самий запах залишився. Той самий! Він не змінився! за стільки років!  (Я ще коли курив у класі 8-му, то запам'ятав!)

Нажаль за часів СРСР, на товарну упаковку не наносил дату за допомогою принтерів / лазерів, як зараз.

Про даність свідчить надрукована на пачці ціна - 70 коп!

 

фото додаю! настальгіруєм!

 

Космос!  

P_20160707_094129.jpg

P_20160707_094142.jpg

P_20160707_094147.jpg

P_20160707_094200.jpg

P_20160707_094205.jpg

 

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Marshall сказано:

вже скупили?

ні. Не курили. Я не курю, а курящі не хочуть, може за стільки років вони і отрутою могли стати? Нікотин же.

А я не курящий.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мляяяя..... як я захотів закурити,капєц, а от цей Космос чомусь згадується тільки у м'яких пачках і за секунду згадав що смалив колись ще і такі як Родопі,Опал,Ту-154 і БТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя нікому не давай ціх цигарок

я сам випробую

бо як побачив то ностальгія зашкалила

цигарки як коньяк

чім більше витримка тім краще

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, westboiuu сказано:

Женя нікому не давай ціх цигарок

я сам випробую

В мене їх вже забрали :)

будуть за скло ставити - експонат :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

Нажаль за часів СРСР, на товарну упаковку не наносил дату за допомогою принтерів / лазерів, як зараз.

кажуть,

Quote

А ведь были самые дорогие из советских сигарет, на 70 копеек в середине 80-х день прожить можно было при желании. Назывались еще «Мажорский Космос», т.к. мелкие фарцовщики только их и потребляли.

 

плюс трошки в тему, чисто "для поностальгіровать":

Quote

ПОЛЬША ВООБЩЕ ДЕЛАЛА МНОГО СТРАННОГО, НО ВОТ СИГАРЕТЫ 'КАРО' С АЦЕТАТНЫМ ФИЛЬТРОМ БЫЛИ ВЕРХОМ ИДЕОЛОГИЧЕСКОГО САБОТАЖА. ПОЗДНЕЕ ИХ НАЧАЛИ ВЫПУСКАТЬ С 'ОБРЕЗАННЫМ ФИЛЬТРОМ', ЧТО ДАЛО ПОВОД ДЛЯ МНОГОЧИСЛЕННЫХ ШУТОК ПО ПОВОДУ ЗАХВАТА ПОЛЬШИ ИЗРАИЛЕМ. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...