Перейти до змісту

Учиться и еще раз учиться (видео)


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Студентка института кино и телевидения Лия Гельдман сняла ролик. 10 прохожих отвечают на улицах Петербурга на простые, казалось бы, вопросы...

http://fishki.net/comment.php?id=32948

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

честно говоря, не смешно ни разу. обычная подтасовка.. аналогичный ролик можно снять в любой стране если выбрать из толпы десяток людей "специфического" вида имитируя "различные слои населения" и грамотно смонтировать. именно за подобный тупой гон мне не нравится Задорнов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там була Бландинко - по моєму найбільше правильних відповідей дала. Тому Difoto нада подивитись це.

Але не знати що таке Хіросіма і Нагасакі це уже вообще позор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вірю, ніяких підтасовок. Зробіть аналогічне опитування у нас і результати будуть не набагато кращі, навіть, серед юзерів цього форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тот, который брал интервью сказал для примера страну из двух слов "Российская федерация", помоему их страна называется "Россия" или я тупой?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в чому їх бредовість ? В тому, що ти не знав на них відповіді :) Заурядні питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в чому їх бредовість ? В тому, що ти не знав на них відповіді :) Заурядні питання.

угу, ти такой умний... з гуглом під рукою

чи ти хочеш сказать, що памятав коли родився пушкін?

ідеш собі по вулиці думаєш свою думу і тут до тебе якесь сопливе з мікрахвоном... а хто такой Игорь-Северянин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в чому їх бредовість ? В тому, що ти не знав на них відповіді :) Заурядні питання.

угу, ти такой умний... з гуглом під рукою

чи ти хочеш сказать, що памятав коли родився пушкін?

Ти ТВ не дивися в 1999 р.? Да 200-лєтія са дня раждєнія аліксандра сіргєєвіча пушкіна осталась ... днєй. Таке фіг забудеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, ти так швидко свої пости не редагуй, а то ти за пару хвилин міняєш їх смисл ледь не на половину протилежний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ТВ вже дуже давно не дивлюсь..

ото тільки й показують, скіки якому трупу виповниться скоро...

Tum@n, ти так швидко свої пости не редагуй, а то ти за пару хвилин міняєш їх смисл ледь не на половину протилежний.

до попереднього посту я дописав

ідеш собі по вулиці думаєш свою думу і тут до тебе якесь сопливе з мікрахвоном... а хто такой Игорь-Северянин?

після цього так радикально змінилась думка? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай не будем перетворювати тред на трьоп, ти прекрасно знаєш, що я не про те мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай не будем перетворювати тред на трьоп, ти прекрасно знаєш, що я не про те мав на увазі.

клікай кновку бек пару раз і скріни в студію, а тріпатись безпідставно нема чого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай не будем перетворювати тред на трьоп, ти прекрасно знаєш, що я не про те мав на увазі.

клікай кновку бек пару раз і скріни в студію, а тріпатись безпідставно нема чого

В тебе так вийде з кнопкою Back після того, як ти побував ще в кількох інших темах?? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципе, больше 2 человек, не знающих ответы на эти вопросы - уже много. ИМХО

а то, что молодежь похлеще "тупых америкосов" - видно когда по улице идешь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тупые масквичи :)

А к астронавту и блюзмэну я бы прибавил еще одного: самого педального лося в мире :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А к астронавту и блюзмэну я бы прибавил еще одного: самого педального лося в мире :)

чем поставил бы в ступор даже автора сюжета :)

ну, и все-таки, лося простительно не знать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Весело вийшло! Класне опитування! Пам'ятаю як "Аверс" давав людям завдання на знання української мови і знімав біля ЦУМа людей :). Дехто знав, дехто ні. В наших людей добре мислення, а вот граматика в нас на середньому рівні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...