Перейти до змісту

Як вибрати ноутбук?


Рекомендовані повідомлення

Рекомендую два варианта: Dell или HP (хьюлит паккард), ну или MCI на крайняк. Брэнды известные, какахи не делают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в свою чергу рекомендую ASUS. По впіввідношенню ціна/якість -- один з найкращих варіантів. А якщо хочеться щось "гламурне" і не шкода пару лишніх баксів, то щось зі старших моделей HP Pavilion

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Acer - теж доволі непогана фірма, як би там про них не відзивалися..

Із всіх проданих мною (штук 20 ) - 1 був у ремонті - випав із багажника автомобіля на швидкості 140 Км/год.

то йому лише корпус заклеїли та відшліфували. (не замінено жодного пристрою.)

із моделей..

(потім додам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне спочатку треба визначитися з форм-фактором, бо ноути бувають двох видів - "переносний" - для дому -носити з кімнати в кімнату і "ультралегкий" - тягати з собою постійно. В 1-му головне екран (бажано 16:9, глянець), в другому - батарея. Є і проміжні між ними варіанти напр. Acer Aspire 57XX - теж доволі "жіноча" машинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в свою чергу рекомендую ASUS. По впіввідношенню ціна/якість -- один з найкращих варіантів. А якщо хочеться щось "гламурне" і не шкода пару лишніх баксів, то щось зі старших моделей HP Pavilion

На моїй пам'яті за 2 останніх місяці вже 2 асуси були в ремонті (міняли материнку) :huh:

На рахунок НР за останні півроку в двох ноутбуках були браковані зарядки (просто тормозив ноут так що неможливо було працювати), після їх заміни все стало на місця.

От такі то зараз ноутбуки ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мну самсунг - нічого проти нього немаю, ноут виконую всі свої функції на пать,

батарея держить свої законні 2-2,5 години, таскаю його з собою по 12 годин на добу - і нічого, живий, і він і я.

щоправда хотілося б трохи кращі колонки :)

так що я за SAMSUNG :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддержу Samsung - у меня модель среднего ценового диапазона ($1270) вот уже почти 2 года. За это время при работе 10-15 часов в сутки зарекомендовал себя как весьма надежный аппарат. Ничего не скрипит, на дисплее точки не выгорают, батарея, понятное дело, за столько времени подустала уже, но держит 2 часа, а то и больше (правда, с включенным Wi-Fi поменьше, разумеется :blink:)

Предусмотрен абсолютно бесшумный режим (достигается снижением частоты процессора и соответственно, общей производительности системы, но при этом экономится и энергопотребление).

Очень удобное расположение всех интерфейсных разъемов - как для меня делали :D - я реально удивляюсь, что бы я делал, скажем, с выходом аудио на передней панели, как у многих нынешних ноутов... 2 USB сзади, 2 USB с правой стороны, DVD-RW+LiteScribe тоже справа, слот для карт памяти спереди чуть левее под тачпедом и т.д. В общем, все чертовски эргономично и удобно.

Дизайн - так вообще как по мне супер даже по сравнению с многими нынешними моделями - цвет серебристый, местами с черной окантовкой, тонкая рамка вокруг дисплея, да и сам корпус тонкий. Один существенный минус для меня - кнопка fn находится на месте левого ctrl, то есть там, где должен быть собственно ctrl ;) - хотя такое "умное" решение наблюдал и на некоторых ноутах других фирм-производителей.

Но в общем целом ноутбуком я доволен. Не знаю, какие ноуты Samsung выпускает сейчас, но думаю, что вряд ли хуже. Подчеркну - разговор идет о ноутбуках средней и высшей ценовой категории. Насчет "бюджетников" от Samsung не скажу, не в курсе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо бютжетник, то Acer. Тільки кілька разів все варто передивитись і шукати модель з найменшою кількістю камнів в огороді. А так, то я за Dell і ASUS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо говорити по фірмах-виробниках то можу сказати слідуюче:

1. на роботі от уже роки 2,5-3 використовуєм ноут Samsung P28. юзаэться в просто екстремальних умовах. про те шо корпус затертий і екран поцарапаний говорити нічого, а от то шо розболтались usb і кришка(екран) дуже швидко то це треба згадати. так шо самсунг робить досить непогані ноути якшо врахувати те шо вищезгаданий ноут неодноразово падав з різних висот.

2. дома маю Asus a3h. а принципі нормальна робоча конячка. єдине шо в ньому просто харить то це припоганий dvd привод, а це досить сильно вплинуло на враження.

3. недавно придбав ноут Acer 7720z як замыну десктопу. дуже подобаэтьься якысть матриці. все решта тоже на висоті.

4. приходилось юзати Dell inspirion 6400.... всі вище описані ноути проти нього нервно курять в стороні. хоча ы ціни на них тоже вищі

так шо якшо по фірмах то власний рейтінг був би таким Dell, Acer, Samsung, Asus

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...