Перейти до змісту

Як розпочати Стартап


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 295
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Є таке "муж на час". Ну типа для кран поремонтувати.  "Интим не предлагать", часом пишуть, "а то могу и не отказаться" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, fenmix said:

Я гадаю, що в Україні розпочинати ІТ стартап немає сенсу, хіба що для іноземного ринку. Поки що у нас слабо розвинений ІТ сектор послуг, на відмінну від інших країн. А от іновації та стартапи в сфері покращення людського життя, комфорту в умовах складної ситуації в країні - саме те що потрібно. Це не те, що звучить цинічно, але потрібно думати що може бути корисним для простих людей: від впровадження абониментів на публічний транспорт (треба щоб була лояльна до цього влада і перевізники), створення локального дешевого аналогу Uber до продажу створення та продажу дешевої побутової техніки, малого транспорту тощо.

 

От якби хтось зайнявся б малими електрокарами, то вони б могли скласти конкуренцію навіть іномаркам по ціновій категорії та зручності. А ось до речі приклад успішно реалізованого стартапу на заході (який вже в процесі запуску в виробництво), який би й в нас наразі міг би стати поширеним -http://www.yirego.com/#!drumi/edckf

 

Плануєш брати участь в наступних виборах ?

Слабенький спіч, наші на таке не клюнуть бо немає двох речей:

перше і найголовніше – відсутність "Слава Україні"... це про₴об

друге – не сказано як добре буже житися кожному українцю через місяць

 

А по тексту, для простих людей можуть бути корисними совість та розум. І тут стартап не допоможе. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу наголосити, що дана тема - це тема економіки майбутнього, що дуже швидко вся буде будуватись на старт-апах. Які мають тільки одну глибинну суть - корисність суспільству.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стартап... корисність суспільству...

що ти куриш, друже ?

стартап за визначенням має на меті лише швидкий надприбуток

а корисність суспільству якось інакше називається

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, стартап відображає суть сучасної економіки і тенденції в бізнесі. Швидка обробка ідеї, швидкий аналіз потреб, швидке залучення грошей. Це не за стартапами майбутнє, це економіка пришвидшуєця :) Ну і нетреба забувати скільки таких почали з "старт" а до "ап" так і не дійшли, їх в сотні раз більше.

А користь суспільству, це соціалістичне кредо :)

От переконати усіх, що те, що тобі приносить шалений прибуток, дуже корисно для суспільства - оце вищий пілотаж.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій проект онлайн-меню для закладів харчування з навороченою системою доставки, бонусною системою і багатьма іншими я б сказав унікальними фішками можете вважати стартапом. На сьогоднішній день офіційно запущено меню для піцерії Соло, вже повністю готове, але офіційно ще не запущено меню для ДядяПіци і ми продовжуємо розвивати цю штуку, очікуємо нових цікавих клієнтів найближчим часом, а ідей є ще на кілька років розробки, аби було бабло. Початкова ідея з'явилась роки три тому і вона була значно менш смілива і наворочена, ніж те, що вже зараз ми маємо. А реальну роботу почали приблизно півтора роки тому.

 

Багато знайомих, до речі, переконували, що мені не варто братись за цей проект, бо без відповідного досвіду до робочої версії я його не доведу і нічого доброго з того взагалі не вийде. Дехто з них і в цьому топіку теж є  :) 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли то я тобі таке казав ? :)

і не стартап то зовсім, не відповідає ознакам

хоча згоден що не тра було братися :) масштабується дуже паскудно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.08.2016 at 19:46, Соромітник сказано:

коли то я тобі таке казав ? :)

 

Було... ;)

 

On 01.08.2016 at 19:46, Соромітник сказано:

масштабується дуже паскудно

Ну, не всі такі перфекціоністи... ну і ніхто тобі не забороняє зробити краще :)

 

Ну і частково згідний, що я, може, і не потягнув би цю задачу, якби мені не повезло з людьми, які мені допомогли з реалізацією задуманого: @adebt і @SoulBurn, можу сміливо їх рекомендувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ДядяPizza офіційно вже працює, скоро очікуємо наповнення і старту меню Oldskull, а в майбутньому -- ще різних і цікавих закладів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, Plum said:

Ну, не всі такі перфекціоністи... ну і ніхто тобі не забороняє зробити краще :)

:) хотів з'язвити і то не вийшло. Я писав про масштабування моделі бізнесу так як ми в темі про стартапи. Ну але добре що ти згоден нарахунок якості дизайну :)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас повний порядок що з масштабуванням моделі бізнесу (давай, покажи нам твої особисті успішні стартапи, початі з нуля без організованої шефом фірми, які добре масштабуються і погадай на кавовій гущі про мою модель масштабування, з якою ти абсолютно не знайомий), що з дизайном в тому вигляді, в якому це все задумувалось. Якщо з останнім і є десь "шороховатості", то можеш зайти в розділ "Про програму" і подивитись на номер версії, від 1.0 вона ще дуже далека і задач в нас заплановано ще дуже багато як по функціоналу, так і по дизайну і по зручності для користувачів.

 

Блін, доведеться тепер закривати це все, так і не довівши хоча б до 1.0, бо ж так погано все масштабується... Ужас просто...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Plum ще після концертів Потапа не відпустило ? як дєвочка, чесне слово... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в тебе, бачу, концерти Потапа в голові. Чи і сам Потап, бо він гавно. А я просто не розумію людей, які постійно все і всх поливають лайном. У всіх топіках. Скрізь. ПОСТІЙНО і ВСІХ. Щось хорошого я від тебе чув хіба що типу "Наші верстальщикі самі круті" і "Мій шеф кручє всіх в типографіці". А, і ще "дизайн Apple крутий". І все. Всі інші не такі, роблять не те і не так, всі криворукі, сайти гавно, сервіси гавно, люди гавно, ніхто нічого не може. Без конструктивної критики, без "тут може краще б от так зробити", а просто -- "все гавно". А я, між іншим, душу вкладаю в те, що роблю, а до тебе першого за допомогою звертався, коли починав свій проект. Не за безкоштовною. І що ти сказав? "Ти нічого не зробиш, не берись". А, і ще ти сказав "Якщо взнаю, що хтось з наших верстальщиків працює на тебе -- буду їх пи..дити". Це вся була допомога від тебе. Зато як тупо поливати гавном те що вже зроблено іншими -- то ти перший і, до речі, єдиний.

 

Це не я як дєвочка, а ти як Вовочка з анекдота в коричневому карнавальному костюмі. Самостверджуєшся за рахунок поливанням гавном інших? І як? Допомагає? Буває хоч щось, що тобі в цьому житті подобається?

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показати b Magnify-clip.png Иван Ванко раскрывает суть IRL Править ShortUrl Внутренняя ссылка Готов часами обсуждать недостатки операционных систем, не имея ни малейшего представления об их внутреннем устройстве и причине возникновения вышеуказанных недостатков; Всегда стремится установить все доступные в этих ваших Интернетах программы, связанные и не связанные с его работой, а затем с возмущением совершает действия, описанные в пункте 1; Никогда не соблюдает правил структурного и объектного программирования из-за недостатка времени, возникающего по причине выполнения действий, описанных в пункте 2; Вследствие выполнения действий, описанных в пункте 3, постоянно вступает в стычки с руководством и коллегами[2]; Несмотря на постоянную нехватку времени, вызванную выполнением пунктов 1-4, постоянно смотрит говносериалы; По слухам, распространяемым самим быдлокодером, в его коде всё-таки есть один комментарий, но он относится к участку кода, который уже удалён; Верит в то, что можно найти работу, где можно ещё больше ничего не делать и лучше зарабатывать. В доказательство демонстрирует всем вакансию с какого-нибудь хедхантерского сайта, абсолютно не соответствующую его компетенциям и навыкам; Всегда планирует завтра написать Мегапрогу; При принятии решений в области IT руководствуется не здравым смыслом, а тем, является ли тот или иной метод, программа, подход, тру или не тру. Дело в том, что эти понятия, заимствованные из математической логики, переплетаются в мозгу говнокодера с представлениями о логичности решений; Считает, что все вокруг тупые уроды, так как не знают некоторых вещей (конечно же, охренительно серьёзных и профессиональных), которые знает он, или потому, что пытаются объяснить ему то (конечно же, никому не нужное), чего он не знает — как типичная для дебилов склонность ассоциировать себя с кем/чем-то: «я представитель некой профессии, значит я есмЪ Царь и БохЪ». Быдлокодер считает себя Программистом, а остальных, чуть менее, чем всех, — быдлокодерами. Иногда он читает умные книжки по кодингу, преисполняется по отношению к ним священным экстазом (правда, его код от этого лучше не становится) и потом пеняет другим за то, что их код написан не так, как в этой книжке. Схватки быдлокодеров по весне представляют собой интересное зрелище. При использовании open source компонента, забивает на тип лицензии, под которой они распространяются и легким движением руки удаляет копирайты. В особо запущенных случаях: заменяет на свои. Зачастую, вместо самосовершенствования навыков кодинга, занят какими-то срачами в интернете, пытаясь представить себя как гуру в технике, политике, лингвистике или истории. Не приемлет изменений со стороны в свой говнокод, если этот баг вылазит только на других компах, «у меня работает, а у вас руки из жопы, кривые настройки, плохой комп, неправильная ОС». прихований контент  

 

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Plum said:

Це в тебе, бачу, концерти Потапа в голові. Чи і сам Потап, бо він гавно. А я просто не розумію людей, які постійно все і всх поливають лайном. У всіх топіках. Скрізь. ПОСТІЙНО і ВСІХ. Щось хорошого я від тебе чув хіба що типу "Наші верстальщикі самі круті" і "Мій шеф кручє всіх в типографіці". А, і ще "дизайн Apple крутий". І все. Всі інші не такі, роблять не те і не так, всі криворукі, сайти гавно, сервіси гавно, люди гавно, ніхто нічого не може. Без конструктивної критики, без "тут може краще б от так зробити", а просто -- "все гавно". А я, між іншим, душу вкладаю в те, що роблю, а до тебе першого за допомогою звертався, коли починав свій проект. Не за безкоштовною. І що ти сказав? "Ти нічого не зробиш, не берись". А, і ще ти сказав "Якщо взнаю, що хтось з наших верстальщиків працює на тебе -- буду їх пи..дити". Це вся була допомога від тебе. Зато як тупо поливати гавном те що вже зроблено іншими -- то ти перший і, до речі, єдиний.

 

Це не я як дєвочка, а ти як Вовочка з анекдота в коричневому карнавальному костюмі. Самостверджуєшся за рахунок поливанням гавном інших? І як? Допомагає? Буває хоч щось, що тобі в цьому житті подобається?

Твою справу людям в приклад ставив а не ганив... і Андрія порадив, яким ти зараз щасливий, замість того неука що ти сам обрав спершу

Спілкувалися ж після того, ніяких проблем ніби не намічалося у відносинах

спеціально переписку глянув :) 1го червня ти щось питався по темах... все нормуль

 

а тепер отаке видаєш...всетаки це явно із-за Потапа тебе так пучить
бо до того двіжа ми ніби друзями були, та я і до цього поста думав що ми друзі бо фіг з тим Потапом... постібалися і нормуль

...ніфігово на людей "патріотизм" впливає

ну та ладно, переживу... хоча цирк знатний, ще такого мені ніколи не траплялося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Потапа я забув давним-давно, і не особо вже й пам'ятаю твою точку зору в тій ситуації, це ти чогось про нього пам'ятаєш досі. І я думав, що ми друзі. Але ти не уявляєш, як ти своїм вічним лайнополиванням задіваєш людей за живе. Це далеко не лише моя думка, я навпаки дуже довго і багато захищав тебе перед багатьма іншими людьми, хоча дуже багато наслухався. Для мене Restoruns -- найдорожчий мені проект зі всіх, що я робив в своєму житті, туди вкладено місяці безсонних ночей, величезну кількість натхнення і ресурсів, я два роки ним живу, а ти при кожній найменшій нагоді тупо виливаєш на нього відро відбірних помиїв. Вперше чую про "в приклад", бо від тебе навіть банального "може бути" ніколи не прозвучало, суцільний негатив з самого початку роботи над проектом. І хай там сто раз буде "дизайн гавно" і "проблеми з масштабуванням", але це моє особисте гавно і мої особисті проблеми, і воно мені дороге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та все, видихай

добре що ти те все видав

бо отак спілкуєшся з людиною роками і навіть не здогадуєшся за кого вона тебе насправді має

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 8/1/2016 at 0:10 PM, Plum said:

Мій проект онлайн-меню для закладів харчування з навороченою системою доставки, бонусною системою і багатьма іншими я б сказав унікальними фішками можете вважати стартапом. На сьогоднішній день офіційно запущено меню для піцерії Соло, вже повністю готове, але офіційно ще не запущено меню для ДядяПіци і ми продовжуємо розвивати цю штуку, очікуємо нових цікавих клієнтів найближчим часом, а ідей є ще на кілька років розробки, аби було бабло. Початкова ідея з'явилась роки три тому і вона була значно менш смілива і наворочена, ніж те, що вже зараз ми маємо. А реальну роботу почали приблизно півтора роки тому.

Гарна ідея і цікава реалізація. Основний упор на мобільних користувачів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Eney сказано:

Гарна ідея і цікава реалізація. Основний упор на мобільних користувачів?

 

Так. Смартфонів і планшетів на руках в людей вже значно більше, ніж настільних комп'ютерів або ноутбуків.

Зрештою, користуватись можна і на 27" екрані, але виглядати це буде не так цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Plum said:

 

Так. Смартфонів і планшетів на руках в людей вже значно більше, ніж настільних комп'ютерів або ноутбуків.

Зрештою, користуватись можна і на 27" екрані, але виглядати це буде не так цікаво :)

згідний, але трохи виглядає дискрімінацією :) в час коли всі веб фреймворки пропагують універсальність для любих користувачів. хоча це теж залежить. головне щоб людям було зручно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 8/1/2016 at 7:46 PM, Соромітник said:

і не стартап то зовсім, не відповідає ознакам

цікаво, чому цей проект не є стартапом? на перший вигляд все відповідає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В майбутньому ми плануємо відмовитись від веб-версії на користь мобільних додатків (ще поки не вирішили, чи це буде Phonegap, чи native code). Тому відразу робимо інтерфейс таким чином, щоб користувача потім мінімально переучувати.

 

Але універсальності ми намагаємось дотримуватись, де це доцільно. Наприклад, кількість стовпців основного меню залежить від пристрою, на якому переглядають, а також розташування деяких блоків на сторінці страви і т.д.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...