Перейти до змісту

170—204 грн.за проезд на запрещающий сигнал светофора:)


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

Е-ЕХ ... Пригадався, чомусь, 2005-й рік, коли ДАЙі розганяли, а водії біля патрулів пригальмовували і у вікна дулі показували. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка пісняв штатах мін 3 полоси в одному напрямку, всі вмикають повороти, один одного пропускають, ніяких проблем. Шо тут говорити, в нас до такого нажаль дуже далеко.

Да, это уже дело культуры и воспитания, и вообще менталитета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорри за оффтоп, не судите строго.

Менталитет у нас простой: "Моя хата з краю, н1чого не знаю", шо означает: тебя на центальной площади манияк розпиливать будет, а в милицию никто даже не позвонит..... Извините но я повторюсь: мин 60% населения можно отнести к разряду тех, кого называют быдлом. Это мое субьективное мнение, хотя может я и не прав, но убеждаться в обратном приходилось крайне редко....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка пісняв штатах мін 3 полоси в одному напрямку, всі вмикають повороти, один одного пропускають, ніяких проблем. Шо тут говорити, в нас до такого нажаль дуже далеко.

Да, это уже дело культуры и воспитания, и вообще менталитета.

Ну на насаджування таких принципів в НИХ пішло не одне дисятиліття. А ми хочем зразу з "совка" в цивілізованність....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извините но я повторюсь: мин 60% населения можно отнести к разряду тех, кого называют быдлом.

оценка явно занижена...

плохая наследственность сказывается...

войны/революции/эмиграции

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорри за оффтоп, не судите строго.

Менталитет у нас простой: "Моя хата з краю, н1чого не знаю", шо означает: тебя на центальной площади манияк розпиливать будет, а в милицию никто даже не позвонит..... Извините но я повторюсь: мин 60% населения можно отнести к разряду тех, кого называют быдлом. Это мое субьективное мнение, хотя может я и не прав, но убеждаться в обратном приходилось крайне редко....

+1. За чітку і вірну характеристику - сподобалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб тобі в місті влетів ідіот в лоб, треба самому мати фамілію Гастелло. ;) Якщо самому не йти "в лоб" - буде удар в край бампера і розворот - результат максимум :)

Вот и пример в теме о ДТП:

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=187050

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...