Перейти до змісту

Мы из будущего (2008)


sergey70

Рекомендовані повідомлення

Мы из будущего (2008)

Название: Мы из будущего

Страна: Россия

Год: 2008

Режиссёр: Андрей Малюков

Жанр: фантастика / боевик / приключения / военный

Мировая премьера: 21 февраля 2008

Премьера в Украине: 21 февраля 2008

Время: 110 мин

Кратко о сюжете:

Четверо молодых людей – черные следопыты – ведут раскопки в тех местах, где когда-то шли бои, чтобы потом продать найденные медали, ордена, документы и немецкое оружие. Но однажды вечером начинает происходить нечто странное... В найденных солдатских книжках, принадлежавших погибшим воинам Красной армии, вдруг обнаруживаются фотографии самих следопытов. Пытаясь прийти в себя, ребята отправляются купаться в озере и... попадают в 1942 год. В самый разгар тяжелых боев.

ftp://[email protected]/Video/Films/My.i....INTERMOVIE.avi

post-1565-1206126530.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

Ужо качаю! Опис дуже цікавий, сьогодні думаю ще гляну і відпишусь, хоча швидкість щось некудишня. :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вибачаюсь, виявляється hitachi вже викладав фільм http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=19138

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Хітачі кодування в Мпег-4 і без перекодування основні програвачі не читають. А фільм, по деяким відгукам, добрий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм суперовий, Обовязково дивіться. Дивилась більше одного разу. Якщо тягне передивитись, значить класний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Хітачі кодування в Мпег-4 і без перекодування основні програвачі не читають. А фільм, по деяким відгукам, добрий.

Измени окончание файла с .mp4 на .avi и будут читать "основні програвачі без перекодування".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только что досмотрел. начало подкачало - думал даже выключить, но потом.. да, просто обалденная военно-историческая реставрация :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну если начать во время этого фильма еще и думать (а не просто пить пиво с рыбкой), то можно найти тысячу и одну неувязку, как исторического, так и сюжетного плана. но общую картину это не портит - никто ж не обещал историческое кино :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце точно. Особливо сподобались останні кадри фільму - як перевернулась свідомість скін-хеда і він почав здирати своє татуювання а також його погляд на своїх "братів" уже в Москві.

Кіно обовязкове до перегляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, фільм знятий неочікуванно цікаво - не дивлячись на дивний початок в стилі молодіжного серіалу чи чогось такого.

А от закінчення, як на мене, трохи підкачало... Ну хоч би повоспітували скінхедів, чи щось зробили - а то подивились і все... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Єдиного українця в фільмі назвали - дуболомом... Ще раз пересвідчився, що нове російське кіно - даремне витрачання часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Доречі дізнався що є повна версія фільму - тривалість 163 хв. Нажаль на цей місяць трафік закінчився ще 2-го числа :0168:

Ось ссилка для тих хто має трафік і може поділитись фільмом:

http://www.tfile.ru/forum/viewtopic.php?p=1703180 - нажаль тре регитись :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився фільм...мушу зізнатись,що давно такого не бачив!!!Пропоную усім до перегляду...воно того варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильм просто суперовый, смотрела не один раз, и каждый раз глаз не оторвать, супер, я поражена. Неувязок было много, но я закрываю на них глаза, такой сюжет...эх...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неувязок было много, но я закрываю на них глаза, такой сюжет...эх...

Теж сподобався фільм. А "неувязки" швидше всього виникали через те, що дивилися обрізану версію фільму. VaLeRa дав ссилку на повну версію, яка майже на годину довша тієї, що дивився я. Скільки ж це треба було повирізати та ще й так, щоб зберезти цілісність сюжету...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...