Перейти до змісту

Хто допоможе,треба відновити акумулятор,6В12А "гелевий"


Oli

Рекомендовані повідомлення

сабж...

давненько вже у мене стоїть, зарядку десь посіяв.

потрібно для дитячого авто, вже думав краще візьму від авто на 55-60Ампер

 

 

підніс би завтра біля 17:00

здається гелевий, хоча можливо і Pb  завтра гляну...

 

 

хто може допомогти? прокачати нормальною зарядкою чи ще щось...

 

 

 

типу такий

127.970.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допомагаю. в важких режимах роботи гелеві акуми часто підсихають. в такому разі трохи вернути їм ємності можна якщо шприцом акуратно ввести кілька кубиків дистильованої води в кожну камеру. (всього 6 камер в 12 вольтовій). для цього треба зірвати верхню кришку і зняти гумові ковпачки. залити воду так, щоб її не було з надлишком. шприцувати малими порціями повільно і берегти очі. Дати постояти кілька годин щоб просочився. Далі зарядити.

1 з 10 що у вас буде позитивний ефект.

 

якщо акум не висихав в роботі а слабо працює нічим його не відновите. ресурс все!

 

якщо в акума занижений вольтаж, наприклад 9-10 вольт, скоріш за все закоротила одна банка. акуму все! при заряді будете спостерігати сильний нагрів а то і фізичне руйнування.

 

загалом якщо якум уже ніяк не робить, чи навіть робить але паршиво ніякою зарядкою його не "прокачаєте". це не NiCd чи NIMH що можна частоко відновити ємність за кілька циклів. Тут ефекту пам'яті немає. Акуми теж не обслуговувані. Здох - значить в утилізацію (смітник не можна). Прийом на скупці здається був по 10 грн за кіло.

 

P.S. гелеві акумулятори це і є свинцово-кислотні, тільки електроліт тут типу гелевий, насправді він в такій пористій прослойці типу ватній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шансів, що вона оживе малувато, ці дешеві свинцеві акуми, мають дикий саморозряд і нехілу сульфатацію.

як варіант розкошелитись на новий (~300грн), а ще краще, на перспективу зробити, скажімо з літієвих 18650 банок - 2P6S батарею, вона точно переживе машинку)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Deemon сказал:

 з літієвих 18650 банок - 2P6S батарею, вона точно переживе машинку)

 

а тепер ще чим їх заряжати напиши і скіко дєнєг

і 2P6S - це тіпа 2 ряда по 6 штук - 24В?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DIY зарядка, як на фотці - $2.5

18650 брендові, нові від $2-3\шт, з ноутучних акумів - практично задарма...

Charger-for-4-Packs-PCB-Li-ion-Lithium-B

 


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Deemon сказал:

DIY зарядка, як на фотці - $2.5

18650 брендові, нові від $2-3\шт, з ноутучних акумів - практично задарма...

ну норм майже, для тих хто в тємє

у Oli нема зарядкі для Рб-акб, і взагалі самому робити, а тут спаяти акб на 18650...

короче, Oli як бач, жєланія нема ні в кого відновлювати АКб святою водою і зарядкою, бо всі знають, що 99% - буде труп, тому, або сам, по вище вказаній мєтоді, або новий на базарі/магазині

і БП для нового акб такітак купляти треба

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо піднесете неділя-понеділок до мене (район риббази, вогнем і мечем), то можу спробувати, а зарядка дрібним током 1а і дистилят, але якщо там нема хочаб просівших 10-11 вольт без навантаження, то шанси ~0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна спробувати поганяти заряд розряд, аби тіко не кипів, якщо всеодно недопоможе то посадити в 0 і спробувати потихеньку підняти, або переполюсовка, короч гемор без розумної зарядки і купи часу на екперименти

з колегами на роботі грались з акумами до шуріка, в кінцевому результаті з 2 -> 1 остальне хлам, заряжаю тільки толковою зарядкою це притому що bosh:_40:

P.S. в дома лежить 3 підопитних, думаєш я ними займаюсь :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.05.2016 at 02:17, Revolver сказал:

Якщо піднесете неділя-понеділок до мене (район риббази, вогнем і мечем), то можу спробувати, а зарядка дрібним током 1а і дистилят, але якщо там нема хочаб просівших 10-11 вольт без навантаження, то шанси ~0

 

В 21.05.2016 at 17:20, Oli сказал:

@Revolver там 6в

Revolver правду каже, це повною мірою стосується і 6 вольтових. Просто всі привикли до 12 вольтових. Якщо слова Revolverа перефразувати, то

Цитата

але якщо там нема хочаб просівших 5 вольт без навантаження, то шанси ~0

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В 22.05.2016 at 22:02, sss381 сказал:

 

Revolver правду каже, це повною мірою стосується і 6 вольтових. Просто всі привикли до 12 вольтових. Якщо слова Revolverа перефразувати, то

 

Можна спробувати відновити імпульсами.Є в мене така зарядка.Але не факт що поможе.Пишіть в приват,якщо що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...