Перейти до змісту

30 Березня. Пивний клуб "Майдан"


lotr

Рекомендовані повідомлення

сначала вход по 50 гривен, если не больше. должен же кто-то оплатить день рождения :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зря ти так думаш про вхід...

Вхід 20 грн без флеєра, з флаєром - 15!

Сама програма згодом! Нехай це буде інтригою! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зря ти так думаш про вхід...

Вхід 20 грн без флеєра, з флаєром - 15!

З яких пір в Майдані в ходу флаєри ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте здогадаюся:

супер-програма-- це новий хардкор

хардкор і ще раз хардкор від луцьких гуртів?:dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

или просто культурная программа с поздравлениями, подарками и гостями???

и праздничным тортом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте здогадаюся:

супер-програма-- це новий хардкор

хардкор і ще раз хардкор від луцьких гуртів?:dont:

В Луцьку є гурти, що грають хардкор? Маю на увазі хардкор в дусі Cro-Mags, Sick Of It All, Madball, Agnostic Front і тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен звас по чучуть правий! Буде справді новий "хардкор", цікава програма зі святковим тортом! ))

А от кількість гостей і подарунків то вже від вас залежить! )))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкурс на звання найвідданіший фанат

Ти хочеш носити почесне звання Найвідданішого фанату міста?

Тоді виконуй прості умови та вигравай! Часу у тебе обмаль - поспіши! :)

Умови участі знаходяться тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте здогадаюся:

супер-програма-- це новий хардкор

хардкор і ще раз хардкор від луцьких гуртів?:angry:

В Луцьку є гурти, що грають хардкор? Маю на увазі хардкор в дусі Cro-Mags, Sick Of It All, Madball, Agnostic Front і тп.

ні, будуть аналоги Корн(єй) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте здогадаюся:

супер-програма-- це новий хардкор

хардкор і ще раз хардкор від луцьких гуртів?;)

В Луцьку є гурти, що грають хардкор? Маю на увазі хардкор в дусі Cro-Mags, Sick Of It All, Madball, Agnostic Front і тп.

ні, будуть аналоги Корн(єй) :)

ну, так і я про теж :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку є гурти, що грають хардкор? Маю на увазі хардкор в дусі Cro-Mags, Sick Of It All, Madball, Agnostic Front і тп.

))) То - невиліковна хвороба новітніх меломанів: називати хард-кором все, що грається на гітарах з дісторшном, але при цьому не є дес-металом або яскраво вираженим панком. Для них і індастріел - хард-кор, і альтернативний рок - хард-кор, і емо, і %$ємо...

Саме хрєнове в цьому те, що самі музиканти на 100%впевнені, що вони - ярі хард-корщики, а самі при цьому в житті не чули жодної хард-корової групи.

А ще підсвідомо підсажують на свою хибну термінологію таких вельмишановних особистостей як, наприклад, Forever Autumn :D

І бароцца с етім беспалєзно. Воно в же в крові.

модератор: ще один мат - буду банити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ruhanka-Afisha.jpg

29 березня луцький фестиваль альтернативної музики відзначає свій другий День Народження. Однак святкування відбудеться 30 березня у пивному клубі „Майдан”, куди запрошуються усі любителі альтернативної музики. Організатори свята обіцяють купу позитивних емоцій і стверджують, що такого дійства в нашому місті ще не було. Акустичний концерт за участю луцьких гуртів подарує усім гарний романтичний настрій! Не проґавте День Народження улюбленого фестивалю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 D@ve:

Шановний, модератор, уклінно Вас благаю надати мені можливість ознайомитися зі списком слів, літер та символів, які Ви вважаєте матами. Це мені необхідно для того, щоб хоч якось фільтрувати свої нецензурні вислови.

Вибачте, будь ласка, але я не знав, що слово "хуемо" належить до ненормативної лексики. Можливо усі слова, які починаються на ху- , є матерними. У такому разі за слова "художник", "хутір", "хурма", "хусточка" я, мабуть, заслужив бан на вічно.

То баньте вже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хоч це і була акустична версія але всерівно гурти не давали скучати присутнім. Я був тількі на виступі трьох гуртів: Флайзі,Воді і Колд Міт Паті. Такшо про інших сказати нічого неможу. А ці гурти виступили прилічно. Особлио насміялися всі коли виступав рокабільний гурт Колд Міт Паті, хлопці вміють насмішити публіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...