Перейти до змісту

ТЕРМІНОВО шукаю спеціаліста по чомусь газовому


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Не знаю, як правильно сформулювати прохання в назві теми.

Проблема в наступному:

Є грубка з газовим обладнанням.

Ми переїхали в цю хату взимку. Все вже було ввімкнене - проблем не було.

Стало тепліше - перекрили газ. Зараз похолодало - хотіла запалити знову - не виходить (вчора вночі мало хату не взірвали). Прийшов власник, подивився, попробував, сказав - чомусь немає тяги. Дав телефон до мужика, який ставив цю біду. Той пообіцяв, що приїде до 8ї вечора, потім до 9ї, зараз вже ледь говорить і сказав, що вже пізно.

ДОПОМОЖІТЬ!!! До кого звернутись, щоб глянули ЩО не так?

Обладнання  

DSC04683.JPG DSC04684.JPG

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуйте перевірити тягу. Праворуч від таблички "Проверить тягу" є віконечко, потрібно піднести сірник (гас не включати). Якщо полум"я сірника буде затягувати всередину, то з тягою все нормально. Тоді потрібно шукати причину в газовій автомаьтці. Якщо проблема в тязі (полум"я не буде рухатись), тоді може бути дві причини: якісь проблеми в грубці (сажа аба перекритий димооборот) або проблеми з димоходом. Якщо проблема в сажі, то над дверками груби є дві чистки для кожного каналу, які потрібно добре почистити. Якщо проблеми з димооборотом груби чи димоходом, тоді потрібно спеціаліста. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, mykola сказано:

Оксана, як справи? Проблему вже вирішили?

Дякую. Добре.

Телефонували ще раз тому, знову (вже вдень) ледь зміг сказати, що зайнятий.

Той, який по газовому обладнанню, на похоронах - сказав з понеділка.

В приват порадили зателефонувати на 104, сказати про присутній запах газу, а далі, на місці вговорювати за винагороду на те, що треба. Подзвонили - приїхали, подивились "по запаху", а по тому що цікавило - сказали "не в нашій компетенції" і відмовили.

На свій страх та ризик на Nний раз запалили. ТЕПЛО)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...