Перейти до змісту

20.04 - кулінарка, обговорення Велодня-2016!


Рекомендовані повідомлення

Я захворів, переноситься на суботу!!!

 

Прошу всіх активістів у середу, 20 квітня зібратись для обговорення деталей проведення Велодня-2016.

Попередньо на 18:00 на лугу біля Стиря.

Ну і звісно щось замутимо їсти-пити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, вже пора людям об'явити, що Велодень буде 21-го. 

Агов! Люди, вам надо Велодень? Мені -нє. Вам надо, робіть хоть щось. Хоч приїжайте, коли вас запрошують на обговорення. Я приїхала, бо мій друг попросив покулінарити вам. І всі попередні велодні допомогала, бо друзі просили. Мені особисто це нецікаво ніяким боком. Знаю, що багато хто хоче, просить, то робіть, будь ласка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.04.2016 at 15:23, odna сказано:

людям об'явити, що Велодень буде 21-го

а зчим це має бути звязано?

Цитувати

«Велодень» — неофициальный праздник, который отмечают велосипедисты Украины, Белоруссии иРоссии в конце мая. Дата Велодня определяется по назначению, обычно это суббота в последние выходные мая. Велодень организуется велосипедистами и не несет политической или коммерческой окраски.

фраза із вікі,,,

а ось календар 1446212718_ofcyn-vihdn-ta-svyatkov-dn-v-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dtox сказано:

а зчим це має бути звязано?

фраза із вікі,,,

а ось календар 1446212718_ofcyn-vihdn-ta-svyatkov-dn-v-

 

 

з тим, що 28 травня в школах у 11-класників випускні вечори!шкільні новини 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, emelka сказано:

 

 

з тим, що 28 травня в школах у 11-класників випускні вечори!шкільні новини 

 

Цитувати

11-ті класи Субота, 28 травня 2016 (орієнтовно – 20:00)

http://school52.kiev.ua/edu/semesters/#hcq=tornFJp

ті хто бере участь неоднаразово знає що основна маса людей збирається заради пробігу, після приїзду в центр люди розїджаються хто куди, хто кататися по місту хто десь на "шашличок" в центрі людей залишається "жменька",,,  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім дзвінків, на останні вихідні багато чого напхано завжди. І кожен рік починається один і той срач. Я взагалі не розумію, що то за свята - шкільні дзвоники. Якийсь совковий пережиток. Але більшість натиснула добре і орги здалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, lilechka сказано:

Чим можна допомогти у проведенні Велодня?

 

Організуйте його і проведіть. Діфото буде вам дуже вдячний, мені щось кажеця. Йому тільки ще велодня не хватало до комплекту. Ваш президент авл десь щез, то може ви зробите? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, odna сказано:

 

Організуйте його і проведіть. Діфото буде вам дуже вдячний, мені щось кажеця. Йому тільки ще велодня не хватало до комплекту

Нам всім лише Велодня не хватає...

У кожного свої справи і обов"язки

 

Організацією і проведенням можливо й займуся. Але не цього разу, вибачайте

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дата вже визначена організаторами. Кому не виходить - вирішуйте справи щоб вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dtox сказано:

В мене в знайомого 21 невиходить  давайте 22?

Я вже не розумію, це приколи такі пішли? Ото присилає мені завтра якесь "Модерн-Експо" листа: "Тра-ля-ля, дякуємо за запрошення, від нашої організації заплановано 350-400 велосипедистів" А я їм такий: " А нє, рєбята, там в одного чувака не виходить, давайте на 22 перенесем, ок?" і вони так: "Ну звичайно давайте перенесем!!! "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, difoto сказано:

Я вже не розумію, це приколи такі пішли? 

Просто велодень це міжнародне "неофіційне" свято яке проводилось в всіх містах в один день і наприклад ще в листопаді ми знали що  на остані вихідні травня буде грандіозна покатушка, починаєм залучати все більше родичів та знайомих, а тут "адавайте" 21 проведем бо в мене старший син "жениться" зібрався, він канечно на велодень йти не зібрався але я,,, Ось після жонглювань датами починається неорганізованість свята мала кількість учасників та різні нюанси,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dtox сказано:

"неофіційне" свято яке проводилось в всіх містах в один день

Неправда. Харків, для прикладу, робив завжди у переостанню суботу травня. Всьо. Цю тему закрили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...