Перейти до змісту

Як вичислити фейк?


sobiratel

Рекомендовані повідомлення

Хтось може порадити, як взнати, хто заходить під 2 ніками в ФБ. Бо "сере" страшно і ніяк немає зноги натовкти пику, бо не знаю - хто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, sobiratel сказано:

Бо "сере" страшно і ніяк немає зноги натовкти пику

LOLіщє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорри, трохи неправильно пояснив. Чи можна порівняти 2 особи- чи з одного ІР адреса заходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, sobiratel сказал:

Бо "сере" страшно і ніяк немає зноги натовкти пику, бо не знаю - хто.

:lol::lol:

пробачте) не стримався))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sobiratel сказано:

Сорри, трохи неправильно пояснив. Чи можна порівняти 2 особи- чи з одного ІР адреса заходить.

хіба що в тебе родичі в ЦРУ працюють:0114:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я походу один не зрозумів питання? що значить "сере" і як так заходить під 2 ніками.. вони однакові чи що?.. поясніть в лічку... :mellow: на фейсбуці буваю, але дуууже рідко, тому не в темі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, sobiratel сказано:

Хтось може порадити, як взнати, хто заходить під 2 ніками в ФБ. Бо "сере" страшно і ніяк немає зноги натовкти пику, бо не знаю - хто.

 

 

 Це не борда. І вичислити особу - ніяк не можна. Навіть написавши листа адміністрації. Максимум - заблокують їхні акаунти. А вони створять нові.

Як варіант - створити нову сторінку. І відписати своїм друзям і підписникам про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Ridec7 сказано:

я походу один не зрозумів питання? що значить "сере" і як так заходить під 2 ніками.. вони однакові чи що?.. поясніть в лічку... :mellow: на фейсбуці буваю, але дуууже рідко, тому не в темі)

ЦЕ мабуть до ТС в ФБ заходить дві "різних" людини і пишуть щось що ТС не подобається і пишуть схоче чи однаково. От і ТС хоче знати чи це робить одна людина з одного компа тільки під двома акаунтами чи це все таки дві різних людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До ТС - @sobiratel , що ти, все ж таки, хочеш?

12 годин тому, sobiratel сказано:

..., як взнати, хто заходить під 2 ніками в ФБ.  Бо "сере" страшно і ніяк немає зноги натовкти пику, бо не знаю - хто.

Натовкти пику реальній людині? 

11 годин тому, sobiratel сказано:

 Чи можна порівняти 2 особи- чи з одного ІР адреса заходить.

чи, всього-навсього, переконатись, що тобі "серуть" не дві людини, а всього лиш одна? Сенс? Купа "гівна" то від того менша не стане...

 

А по суті -

1. ніхто тобі АйПі не скаже. Навіть якщо б і сказали, то айпі не завжди статичні, в більшості вони "рандомні" (в певних межах, звичайно).

2. реальну людину по АйПі ти не знайдеш, якщо вона сама тобі не захоче знайтись. Це лише в "шпіонських" фільмах можливе.

 

Єдине, що можна спробувати, це пошукати цих писак по інших соцмережах, може де знайдеш конкретніші дані... По фотках в цих аккаунтах, по висловах, по ніку, по цитатах і т.д.

 

Короче, не заморочуйся єрундой.

 

ПиСи: Згадався відомий Рапорт луцьких льотчиків :) , в якому командир дав підходящу оцінку і відповідь 

Цитувати
Показати прихований контент  

http://board.lutsk.ua/imgstore2/images/2016/04/04/D0A0D0B0D0BFD0BED180D182.jpg

Командиру ВЧ 15956 
п-ку Пушмину А. (?). 

от командира 1-й АЭ 
п/п-ка Григорьева В.И.


РАПОРТ 
о результатах служебного расследования


20-го августа 1987 года экипаж майора Гулимова Н(?). К. на самолёте АН-12 №83 выполнял полёт по маршруту Львов-Луцк-Дубно-Львов. При этом производилась перебазировка истребительной эскадрильи с аэродрома Луцк. 
Выполнив задание, по метеоусловиям Львова экипаж остался на ночевку на 
аэродроме Дубно. 
После ужина в летной столовой, экипажем в гостинице была выпита 
полученная от командира Луцкой эскадрильи пол-литровая (по утверждению 
экипажа) бутылка технического спирта. 
Ночью помощник командира корабля лейтенант Матвеев С.А. встал в туалет по 
малой нужде. Однако уставший после напряженного летного дня л-т Матвеев С.А. в темноте перепутал дверь в туалет с дверью во встроенный одежный шкаф, зашел в последний и помочился в летные сапоги м-ра Гулимова И.К. 
Майор Гулимов заметил проишедшее только утром, надев сапоги на ноги. 
В результате сложившейся психологической несовместимости прошу изменить 
состав штатного экипажа самолета АН-12 №83. 

Командир 1-й АЭ 
п/п-к Григорьев. 
22.08.1987


Вверху слева командир, которому и был адресован рапорт, написал не менее красочный ответ: 

Виталий Иванович! 
Не надо мне е**ть мозги! 
Буду я еще из-за всякой х**ни 
изменять установочный приказ по части! 
Объяви Матвееву выговор за несоблюдение 
субординации, а Гулимов пусть нассыт в сапоги Матвееву 
и успокоится! 
*подпись* 
п-к Пушмин

Hide  

Виталий Иванович! Не надо мне е**ть мозги! 
Буду я еще из-за всякой х**ни изменять установочный приказ по части! 
Объяви Матвееву выговор за несоблюдение субординации,

а Гулимов пусть нассыт в сапоги Матвееву и успокоится! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.04.2016 at 22:09, sobiratel сказал:

Сорри, трохи неправильно пояснив. Чи можна порівняти 2 особи- чи з одного ІР адреса заходить.

Тут більше флуду чим корисної інформації.

Самий простий варіант "фішингу" може спрацювати. 

Можна виложити простий скрипт на php який записуватиме дані (ip, браузер і т.д.) про всіх хто його відкриває, виложити його на хостинг, гарно оформити 2 варіанти посилання на нього і попросити когось, або самому створивши інші аккаунти відправити двом підозрюваним. Якщо дані посилання зацікавлять їх, то вони його відкриють. Потім переглянути результат. Якщо IP, User_agent співпадають - це та сама людина. 

PS: в любій, навіть самій захищеній системі, саме слабке місце це людина. Тому не треба взламувати фейсбук)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...