Перейти до змісту

Вакансія інженера з охорони праці


valuzk

Рекомендовані повідомлення

ПрАТ СП "Теріхем-Луцьк" шукає інженера з охорони праці
 

Основні вимоги:

-          вища освіта (бажано технічна)

-          вік до 40 років

-          стать значення не має

-          розмовний рівень англійської мови

-          комунікабельність,  ініціативність, організаторські та лідерські здібності

-          здатність приймати самостійно рішення

-          охайність

Рекомендовано (але не обовязково):

-          досвід роботи інженером з охорони праці

-          знання законодавчих вимог щодо охорони праці

-          базові знання вимог OHSAS 18001

-          досвід роботи на виробничому підприємстві

-          знання словацької або польської мови

 

з/п  6000 грн.

 

Резюме українською та англійською надсилати на ел. пошту [email protected]

Конт. телефон +38 050 378 54 29 Оксана 
 
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З фактичним а не на бомажці розмовним рівнем англійської а до неї ще й словацька та польська - це тисяч 6 доларів в міс треба платити якщо такого знайдете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.04.2016 at 14:46, Alex S сказал:

З фактичним а не на бомажці розмовним рівнем англійської а до неї ще й словацька та польська - це тисяч 6 доларів в міс треба платити якщо такого знайдете.

Чому не 12000 зразу? Я й не знав що у нас в країні заробітна плата філолога починається з таких сум. І в оголошенні саме вказано не "вільне володіння", а розмовний рівень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмовний рівень і розуміє собою рівень близький до рівня носія мови, вільного володіння без практики життя в англомовній країні років з 10, так-так 10, бути не може.Як людина яка працює в англомовних середовищах та країнах досить довго, та час від часу здаю мову на рівень по багатьох стандартах, точно Вам про це кажу. І маю массу прикладів ,коли на фінальному етапі отримання громадянства, при щоденному практимумі мови ,людина не здає екзамену з англійської. Якраз спікінг та райтинг,  устний тест та писмо , є самими складними гілками в вивченні англіцкої.Розмовний рівень....Це так для інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Розмовний рівень і розуміє собою рівень близький до рівня носія мови, вільного володіння без практики життя в англомовній країні років з 10, так-так 10, бути не може.Як людина яка працює в англомовних середовищах та країнах досить довго, та час від часу здаю мову на рівень по багатьох стандартах, точно Вам про це кажу. І маю массу прикладів ,коли на фінальному етапі отримання громадянства, при щоденному практимумі мови ,людина не здає екзамену з англійської. Якраз спікінг та райтинг,  устний тест та писмо , є самими складними гілками в вивченні англіцкої.Розмовний рівень....Це так для інформації.

Думаю для цієї вакансії знання англійської на рівні Upper-Intermediate буде достататньою (хоча можу помилятися). Та перед тим як радити роботодацю встановлювати той чи інший рівень заробітної  плати, все таки раджу зателефонувати та уточнити всі необхідні вимоги. Вакансія звучить - інженер з охорони праці. Підприємство знаходиться в Луцьку. (Це я про рівень англійської в англомовних середовищах).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Alex S said:

Розмовний рівень і розуміє собою рівень близький до рівня носія мови, вільного володіння без практики життя в англомовній країні років з 10, так-так 10, бути не може.Як людина яка працює в англомовних середовищах та країнах досить довго, та час від часу здаю мову на рівень по багатьох стандартах, точно Вам про це кажу. І маю массу прикладів ,коли на фінальному етапі отримання громадянства, при щоденному практимумі мови ,людина не здає екзамену з англійської. Якраз спікінг та райтинг,  устний тест та писмо , є самими складними гілками в вивченні англіцкої.Розмовний рівень....Це так для інформації.


Є такі люди, при яких не можна говорити фрази типу "Я знаю англійську". Вони одразу будуть доказувати що так не можна говорити, і ти не знаєш, "тому що навіть хто вчить її десятиліттями не знають її. Бо мову знати неможливо, це постійний процесс вдосконалення" - у і все в цьому роді. І навіть якщо для всіх очевидно, що коли говориться таке то це  не передбачає ідеальне знання а в більшості просто полодіння мовою, читання (з словником), висловлення своїх думок на мові, часто не зовсім корректних з точки зору граматики. 

Таких людей ще часто "коробить" коли хтось говорить з сильним акцетом, особливо з рос\укр акцентом. 
Зі сторони це виглядає доволі смішно, як на мене) 

Про 6К прочитав то зразу згадав як мені людина говорила що цитую: "програмісти в Україні по 5 штук доларів заробляють, так в газеті писало"


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Alex S said:

Розмовний рівень і розуміє собою рівень близький до рівня носія мови

зазвичай під розмовним (особливо в оголошеннях), мають на увазі можливість вільно спілкуватись на загальну тематику, і рівень цей навіть близько не стоїть до но носія мови.

 

3 hours ago, Alex S said:

вільного володіння без практики життя в англомовній країні років з 10, так-так 10, бути не може.

ого, от цікаво як то я працював в іноземній фірмі три роки помічником директора, пройшов усі тести англійською, 3 співбесіди з американськими босами, і вільно з ними працював, і це всього-на-всього після 2 років маяків і ще 4 в інязі не на мовному факультеті, напевно, дуже напружувався, тому і не вільно розмовляв.)

Якщо так усе сприймати, то вільно говорити рідною мовою без помилок, русизмів, з правильними словоформами, літературно і з інтонацією, можуть тільки заслужені вчителя укр мови (Ромашка) і то не всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Silva сказано:


Є такі люди, при яких не можна говорити фрази типу "Я знаю англійську". Вони одразу будуть доказувати що так не можна говорити, і ти не знаєш, "тому що навіть хто вчить її десятиліттями не знають її. Бо мову знати неможливо, це постійний процесс вдосконалення" - у і все в цьому роді. І навіть якщо для всіх очевидно, що коли говориться таке то це  не передбачає ідеальне знання а в більшості просто полодіння мовою, читання (з словником), висловлення своїх думок на мові, часто не зовсім корректних з точки зору граматики. 

Таких людей ще часто "коробить" коли хтось говорить з сильним акцетом, особливо з рос\укр акцентом. 
Зі сторони це виглядає доволі смішно, як на мене) 

Про 6К прочитав то зразу згадав як мені людина говорила що цитую: "програмісти в Україні по 5 штук доларів заробляють, так в газеті писало"


 

Та пошуткував я про ті штуки...Мав на увазі що якщо це спеціаліст по якомусь серйозному фахові та з толковим рівнем англійського то він себе вже давно знайшов чи знайде швидко .Як правило за кордоном.Розмовний англійський та словацька з польською мовами трохи розсмішили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...