Перейти до змісту

Маршуткі по 2 грн ???


mrZED

Рекомендовані повідомлення

По Волинському ТБ почув, шо планують зробити проїзд в маршрутних транспортних засобах 2грн. (гранична вартість). Тобто найближчим часом проїзд стане 1.5 грн, а до літа - 2грн :) , причому контролювати подальші підвищекння протягом року міська рада не буде мати можливості. ;)

Невже лучани готові платити 2 грн. за проїзд вже зараз ??? - НІ ! :0126:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 252
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Никуда не денутся. Будут. Как бы ни кричали - всё равно будут. Или начнут ходить пешком. Каждый раз при повышении цен были подобне возмущения - и что? На сколько их хватало? Максимум на неделю, а после все покорно платили заявленную сумму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда. Підвищили багато де. Як то кажуть а ми чим гірші?

А як буде така ціна ну куди дінесся. В університет їздити треба. Як варіант - пересісти на тролейбус. Мені по 50 коп. туди і 50 назад. Так шо куплю проїзний. Але маршруткою користуватися деколи буду.

ЗІ. І приміські маршрути також?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так то воно так, АЛЕ: на 100% ціну ше НІКОЛИ не підвищували! Пам"ятаю з 50 коп. на 60, потім на 70-80, потім до 1 гривні. Тобто бачимо, що зростання були в межах 10-20коп. (максимум на 20%).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький муніципалітет має важелі впливу на вартість проїзду в маршрутних таксі, тому принаймні найближчим часом вартість проїзду в маршрутках не подорожчає. Таку впевненість висловив на прес-конференції 20 листопада міський голова Богдан Шиба, – інформує кореспондент «Волинської правди».

Як аргумент, міський голова навів той факт, що конкурс на перевезення маршрутами №9 та №15 виграло Луцьке підприємство електротранспорту, тож міська громада має змогу контролювати формування тарифів на пасажирські перевезення. «Тролейбусне управління придбало нові автобусі, й тому виграло конкурс. Те, що ці маршрути – у тролейбусного управління, це і є важелі впливу», – вважає Богдан Шиба.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну краще вже 2 грн, ніж 1 грн 80 коп. :)

а то з тими копійками...

хотя канешно краще залишити 1 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тралікі рулять ;)

якшо підвищать - прийдеться платити, на машину все одно не назбираю.

і вся стипендія, що мають підняти піде на проїзд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну краще вже 2 грн, ніж 1 грн 80 коп. :)

а то з тими копійками...

нє, ну, логіка 3.14здєц жєлєзная, луччє за інет платити 200 грн., чим 170, а то з тими мєлкіми купюрами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як все закономірно. Стипендію підвищать - нічого не зміниться бо у 2 рази більше грошей піде на проїзд (приблизно настільки і підищили стипендію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще як аргумент кажуть, що інфляція і все таке.. Але ж за останіх два роки рівень інфляції не перевищив 35%. І ще в наших перевізників є такий факт як підбір пасажирів лиша на зупинках, шо також є їм в користь, зменшуючи витрати на пальне.

"Підвищують скрізь" - звичайно так, але невже ми не хочемо бути кращими за Донецьк, Кіровоград, Харків і т.п., бути менш мономольно залежними від перевізників?? Можливо хтось забув, що Луцьк - найменший обласний центр України після Чернівців!? І все ж незважаючи на це ціни в нас мають бути "українськими", такі як в Києві, Донецьку, Дніпрі, Одесі, Львові.. Якщо ми рівняємось на них цим, то чому ж ми так делекі від ЇХ економічного розвитку і рівня благоустрою ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як все закономірно. Стипендію підвищать - нічого не зміниться бо у 2 рази більше грошей піде на проїзд (приблизно настільки і підищили стипендію)

А зарплату хто "підвищить" у 2 рази ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну краще вже 2 грн, ніж 1 грн 80 коп. :)

а то з тими копійками...

нє, ну, логіка 3.14здєц жєлєзная, луччє за інет платити 200 грн., чим 170, а то з тими мєлкіми купюрами...

ну якшо для тебе 30 грн "мєлкі купюри", то тобі добре живеться.

і взагалі. тобі дуже хочеться возитися з тими копійками? 2 грн дав, тобі здачу 20 коп через всю маршрутку дають. половину розгубили ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;)

Як все закономірно. Стипендію підвищать - нічого не зміниться бо у 2 рази більше грошей піде на проїзд (приблизно настільки і підищили стипендію)
Як все закономірно. Стипендію підвищать - нічого не зміниться бо у 2 рази більше грошей піде на проїзд (приблизно настільки і підищили стипендію)

А зарплату хто "підвищить" у 2 рази ?

:) Ну підвищили нам степендію, а хто її ПІДВИЩЕНУ бачив то??? Крім тріпології нічого немає і невідомо взагалі чи нам ше колись це підвищення дадуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 грн дав, тобі здачу 20 коп через всю маршрутку дають. половину розгубили

Так як половину розгубили то нічо. Але коли буде ціеа нормальна то й проблем не буде. Пасажир уже буде знати скіль треба відкласти на проїзд і в такому випадку відраховуватиме на вулиці а не а автобусі коли зайде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то чому ж ми так делекі від ЇХ економічного розвитку і рівня благоустрою ???
в 200Х року Луцьк було визнано містом з найкращим благоустроєм в нашій державі.

але ціни за газ, воду для жителів в нас насправді вищі ніж в багатьох обласних центрах України.

помню, як скрізь місяць кричали що в Київі підняли ціни на комунальні послуги.. а те що в Луцьку вони ще до того були більшими, то пох.

так що після страйків перевізників в Києві, імхо, - підняття цін в Луцьку неминуче

ну якшо для тебе 30 грн "мєлкі купюри", то тобі добре живеться.
якшо в когось є купюри по 30 грн, то це точно ознака хорошого життя -_-
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну краще вже 2 грн, ніж 1 грн 80 коп. -_-

а то з тими копійками...

нє, ну, логіка 3.14здєц жєлєзная, луччє за інет платити 200 грн., чим 170, а то з тими мєлкіми купюрами...

ну якшо для тебе 30 грн "мєлкі купюри", то тобі добре живеться.

і взагалі. тобі дуже хочеться возитися з тими копійками? 2 грн дав, тобі здачу 20 коп через всю маршрутку дають. половину розгубили :).

Чо сарказма ніфіга не уловив ? Діскатєкі так фігово вліяють на моск ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, шановні форумчани, не знаю як ви, але я платити 2грн. за проїзд по Луцьку зараз платити аж ніяк не готовий..

Забагато, як ні як..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як все закономірно. Стипендію підвищать - нічого не зміниться бо у 2 рази більше грошей піде на проїзд (приблизно настільки і підищили стипендію)

так что когда в следующий раз будут повышать стипендию - думайте об одном : всёравно что-то подоражает!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ти просто мене не поняв.

повторю: МЕНІ краще було б 2 грн за проїзд, ніж 1.80 грн.

ТОМУ ЩО не хочу возитися з тими копійками.

А причому тут дискотеки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так что когда в следующий раз будут повышать стипендию

Цікаво коли ще таке відбудеться. Бо ой і нечасто таке буває у нашій державі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені краще щоб ціна була чимнайменша а з копійками я уже лад наведу. Тільки в розумних межах а то буде вартість проїзду 1.97грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ти просто мене не поняв.

повторю: МЕНІ краще було б 2 грн за проїзд, ніж 1.80 грн.

ТОМУ ЩО не хочу возитися з тими копійками.

Ти мене теж не поняв. Для мене: ~20 робочих днів у місяць, 4 поїздки в день по 2 грн. (замість 1.80 грн.) = додатково 16 грн. в місяць (це без врахування вихідних). Маєш зайві ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені краще щоб ціна була чимнайменша а з копійками я уже лад наведу. Тільки в розумних межах а то буде вартість проїзду 1.97грн.
проїзд 1,91грн, а для пенсіонерів 1.89

ну і тоді всі бабушкі на маршрутках почнуть їздити, щоб отримати знижку в 2 копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому це питання знову піднялось? Вчора по одному із каналів згадали наше місто, як одне з тих, де найдешевший проїзд! Маршрутчики моментально зреагували!

Як наслідок - сюжети на місцевому ТВ про можливе підвищення і паніка в народу!

Але, якщо в Києві, з тамтешніми відстанями маршрутів не дозволяють до 2 гривень підвищувати вартість, то тим більше абсурдним виглядатиме такий стрибок цін у карликовому Луцьку!!! -_-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...