Перейти до змісту

Зоопарки України


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Сабж потрібний для ознайомлення з різними зоопарками країни, де варто сходити, а які місця краще уникати, ну і для розпіарення цієї теми. Я спостерігаю, що пішло трохи вливання з ЄС бабла в цю тему і наші парки потроху набувають вигляду прийнятного для життя тварин. Короче розкажу що спонукало до створення теми. Їхав я з Трускавця, де заїжали набрати водичку, в сторону Львова. По трасі є таке село Меденичі, там така скромненька вивіска Зоопарк. Мав можливість купу раз туди заскочити, але не хотів собі псувати настрій ще одним концтабором, ще й сільським. Того разу вирішив все ж заскочити з малим. ну думаю зараз на кіз, свиней, курей погляну та й по конях. Заїжаю, а збоку волохаті яки з величезними рогами собі в просторих загонах болото місять. Думаю ніфіга собі, для чого їх тягти до свиней і курей?))) Але потім я втух! Білет 40грн. дорослий, 20грн. дитячий. Ще собі думаю задофіга як на курей))). І тут почалося. Зустрічає нас маленький вольєрчик з патагонськими папугами, а навпроти величезний доглянутий вольєр з білими тиграми, є й повний альбінос. Причому тигри здорові і вичищені так, ніби з рекламки зняті. Спокійні і воркотять тихо, ніжачись на сонці. Щоб постійно не писати - всі вольєри дуже просторні, доглянуті і всі звірі просто мега круто виглядають. А тепер: далі були гіганські вольєри з левами - левисько величезний з великою гривою і левиця, бігали й левенята; ще був вольєр з дуже світлим левом - здоровезним але молодим, потужним і практично білим, ніби з фентезі. Він був з такою ж левицею. Збоку тусували два відгодовані гімалайські ведмедика. Це звісно не кінг-конг ведмедисько з Луцька, але приємно. Були вольєли з ягуаром, двома видами леопардів, парами; з кугуаром, риссю, пумою, північними вовками і гіганською парою усурійських тигрів!!!  Десь до півтора метра в холці кабанюра. Я вже не кажу про орнітофауну: сов різних видів включаючи полярних, грифів, канюків, страусів різних видів, павлінів, цесарок і з чотири вольєри з різними журавлями і з пеліканами. Також було червоносраких павіанів, гамадрилів, капуцинів, макак, лемурів різних видів, сурікатів, дикобразів, єнотів, лугових собачок і ще повно всяких тваринок, капібар, носух, верблюд дромадер, ще щось патагонське, амазонське. Були й гіганські ари. Але реально шокануло мене не то всьо, хоча переліченого важко осягнути в такому малорекламованому сільському зоопарку що зробив якийсь фанатик-філантроп, використавши частину грошей і звірів з ЄС. Шоканула пара чорних з невеличкими леопардовими плямами пантер. Два самці в двох сусідніх вольєрах, дві ідеальні машини смерті. Мускулатура, грубина лап нереальна, походняк ну тупо вбивці. Таких розмірів і маси пантер я не бачив, вони мені здавались ну як пума, трохи більшими за рись, а тут реально королі Амазонки. Причому їх здуру недавно звели і молодший старшому чуть хвоста не відірвав-відкусив, так що більша пантерка була трохи покоцана. До них можна було наблизитись десь на 50см. Це реальні воїни, вуха не торчать, маленькі куці, як в бійців без правил, широченні скули і міцнючі щелепи, грубезні міцні лапи і граційність персидського кота. Цю силу відчували підсвідомо всі, малий не боявся нікого а біля цих вольєрів хотів свалити. Якась старша жіночка захоплено їх розглядала і не могла словами описати тої могутності. Їм шукають самку, поки не вдається. Ці дві панетри дотепер перед очами, я щасливий що зміг їх побачити, хоча там кожен вольєр просто дуже унікальний. Цілу дорогу їх могутність, досконалість перед очами. Оце той момент коли ти доторкаєшся до генія Природи, генія Творця.

Я був в Луцькому зоопарку, бачив жирафа в Рівненському, споглядав на тваринок в Ялтинському, але отой Меденицький вразив найбільше. Говорив чи ото з власником чи прорабом (непоймеш) - найкраща колекція котячих в Україні!!!

майте на увазі, рекомендую.

п.с. Траса Львів-Трускавець. Меденицький зоопарк Лімпопо. Вони ще щось будують, бо в території практично необмежені)

Їх сайт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сайт дитячий трохи і не передає й частину того що там можна глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зоопарках буваю дуже рідко, але дуже сподобався зоопарк в Миколаєві. Він є одним з найкращих в Україні і там реально є на що подивитись. Гуляв там 4 години і все одно не все побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, VojinSvitla сказано:

В зоопарках буваю дуже рідко, але дуже сподобався зоопарк в Миколаєві. Він є одним з найкращих в Україні і там реально є на що подивитись. Гуляв там 4 години і все одно не все побачив.

А я про нього навіть не чув) Що там сподобалось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 Я все одно краще не розкажу. Тиць і тиць. Все що там написано, чиста правда. Сподобалось що не побачив хворих, замучених тварин, це напевно саме головне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк шокує отим ведмедиськом, такого здорового кабана в природі зараз напевно не зустрінеш і йти до нас потрібно, бо ведмежий сегмент дуже на висоті. Я,  чесно, коли того ведмедя раніше бачив, відразу прикидував шляхи відступу з дитиною, якщо та зараза клітку завалить). За пару років підтягнеться і кошачний. В Рівному запам'ятав жирафа і дитинча павіана, яке залізло на клітку перед жіночою екскурсією і демонструвало свій пісюнчик нарадість дамам). В ялтинському - тропічні дерева, і шимпанзе з філософським поглядом, який сумно і зверхньо розглядав людиків за клійтою).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Рівне класний зоопарк,був там 2 рази,і від нас недалеко,все сподобалося,тоді коли я був було дуже чисто,прибрано,співробітники в формі,тварини доглянуті,і є на що подивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білий ведмідь в Миколаївському- це круто. Найбільший хижак серед савців що ходять сушею. Вага більше 700кг. і може дотягувати до тони. Для розуміння вага лева максимум до 250кг. а в середньому до 200кг. В той час тигр може спокійно важити більше 300кг. Ну і тигр справді сильніший короля звірів. Це описують дресувальники цих котячик.

Хоча після Луцького Грізлі білий ведмедик може і не вразити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 Заінтересовував ти мене тим ведмедем))))) Треба буде якось сходити, подивитись на того мішку.

В Миколаєві на жаль ведмедів не бачив, я був в кінці  листопада, нам сказали що вже впали в сплячку, не знаю чи  правда. А от бегемота бачив, потужна тварина, нічо не скажеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бегемотик звірюга ще та, хоч і живиться підводною рослинністю, але з крокодилами на раз бореться, може й човна з людьми несподівано перевернути і зафігашити випавших людей, коли йому здасться, що дитинчаті щось загрожує. Де є бегемоти, там точно крокодилів немає, але людям від того не легше по воду ходити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Всьо! капєц, поїду 100%!! в Лімпопо,ну і в Миколаїв колись.Я ж взагалі хворий на рахунок тих котячих, у цю суботу мучився не знав куди податися,то поперся в наш,на тигренят подивитися,але красавци вже повимахували за зиму,такі афігєнні бігали по території,а потім мені один чи то одна за вікном троха глазкі строїв(ла))) пару фоток додаю.

 PS:як би раніше почитав цю тему,то певно в цю суботу поїхав би,ну нічого за весну,літо туди думаю попаду.

 

Показати прихований контент  
 

Photo0018.jpg

Photo0024.jpg

Photo0028.jpg

Photo0029.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мабуть бенгальські тигри, вони симпатичні але дрібніші. Найбільші все ж усурійські - це реальні танки, бо життя в них таке, що якщо вже щось знайшов мусиш мати сили вбити.

В це Лімпопо є смисл їхати, якщо на декілька днів до Львова в турпоїздку зганяти. Десь 60км  від Львова по нормальній дорозі. Виходить набагато ближче ніж в Рівне з Луцька катнути. Ну і дорога до Львова зараз нормальна. До двох годин і вже там.

О знайшов фотку пантер, тільки вони зараз трохи підросли і вже не можуть бути разом, вб'ються.

16033156.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 25.03.2016 at 22:30, romaxa11 сказано:

 

п.с. Траса Львів-Трускавець. Меденицький зоопарк Лімпопо. Вони ще щось будують, бо в території практично необмежені)

Їх сайт

Ну шо Ромаха,нарешті я попав туди!!!не пройшло,а пройшло і більше року:)а я хотів:

 

On 28.03.2016 at 10:53, yura-patriot сказано:

 

Всьо! капєц, поїду 100%!! в Лімпопо

 

Замучений,але щасливий, я таки великий любитель котячих ну то я канєшно протащівся сьогодні  каапєєц:),з мене пляха!:D

 

Я думаю то директор:

IMG_2512.JPG

 

 

  А всі інші, то таке ) ось пару фото.

Спойлер

 

IMG_2456.JPG

IMG_2449.JPG

IMG_2428.JPG

IMG_2438.JPG

IMG_2463.JPG

IMG_2504.JPG

IMG_2503.JPG

IMG_2466.JPG

IMG_2470.JPG

IMG_2507.JPG

IMG_2515.JPG

IMG_2516.JPG

IMG_2523.JPG

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...