Перейти до змісту

Порекомендуйте (мій перший) цифровий фотоапарат


meic

Рекомендовані повідомлення

Порекомендуйте фотоапара в ціновій категорії до 3500 грн. Ніколи цифрового фотоапарата не мав, а тепер вирішив купити і навіть не знаю на що звертати увагу, передивився кучу відеооглядів і з підходящого знайшов тільки  Nikon Coolpix S3700 але іі в нього є свої недостатки. Хто чим користується і що порекомендує. Хочеться звичайного апарата без лишніх викрутасів , щоб нажав кнопку і тобі готова якісна фотка без кучі настройок (ну хібащо перший раз і все).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Canon або Nikon ультразум. Недодзеркалка, яка є універсалом на 95% і при бажанні дасть можливість зрозуміти, якою має бути наступна камера.

Є як майже в межах озвученого бюджету, так і дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.03.2016 at 15:49, Yarchik сказано:

Canon або Nikon ультразум. Недодзеркалка, яка є універсалом на 95% і при бажанні дасть можливість зрозуміти, якою має бути наступна камера.

Є як майже в межах озвученого бюджету, так і дешевше.

Наскільки я розумію різниця між цими і мильнецею - зум, ну і відповідно тому вона більша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в цих суперзумах чудовий макрорежим. Ось приклади фотографій, зроблених на схожі, але старіші моделі Canon'а:

IMG_3065_.thumb.jpg.7c1e26b034210078b8a8IMG_0095.thumb.JPG.1bc78e1dc9a7f81cbd6beIMG_0807.thumb.JPG.c314f7777c546d6e85e11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"правда в том, чьто оні - ідіоти!" 

зєркалка, самая дішовая, ілі на сока дєнєх фатіт. ...а там гляді і всьо будєт ОК!

мав мильніцу, супєрзум, зєркалку...

ну, ось, чесно, жодного разу!! не було бажання повернутись до зума. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, wrkwrkwrk сказано:

чесно, жодного разу!! не було бажання повернутись до зума

альбо макро (супермакро) не знімав, альбо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, wrkwrkwrk сказано:

"правда в том, чьто оні - ідіоти!" 

зєркалка, самая дішовая, ілі на сока дєнєх фатіт. ...а там гляді і всьо будєт ОК!

Правда в тому, що якщо людина пише "Хочеться звичайного апарата без лишніх викрутасів, щоб нажав кнопку і тобі готова якісна фотка без кучі настройок" - то це вже 90% ймовірності, що людина не схоче дорости до дзеркалки, необхідності підбору об'єктивів, зовнішніх спалахів і т.д. Наприклад я купив свій перший фотоапарат суперзум. Добряче розібрався з усіма його можливостями аж до альтернативної прошивки CHDK включно. Коли стояло питання вибору наступного фотоапарату - вагався між дзеркалкою для новачка і новим суперзумом. Взяв, усе-таки, суперзум - бо на той час багато подорожував і перевага мати півкілограмовий універсал (заміть 3-5 кілограмів обладнання) була вагомою, а також змога хороше призумити окремі об'єкти для мене була дуже бажаною. Наприклад, ось ці милі лисички з крильцями літають досить і живуть досить високо, а так - кожну шерстинку видно:

 

587.thumb.jpg.01cd9bcc86c46ea7dbd0fd3602

 

Або так дивишся на білу плямку, яка десь далеко-далеко, і розумієш, що це - якийсь стовбчик посеред лісу:

 

048_tonemapped.thumb.jpg.d8fbbd516b70cd9

 

А потім приближуєш... хєрак! - а це Будда:

 

049_tonemapped.thumb.jpg.6ac57a0990ebf95

 

Скільки коштує аналогічний зум до дзеркалки? Правильно, 690 тисяч гривень. І важить майже 16 кілограмів. Ну, звісно - знімки з такого "телевика" будуть куди якісніші... от тільки я маю сумнів, що топікстартер має намір свої фото публікувати у продвинутих глянцевих журналах чи фотограферських фотостоках. А для борди, фейсбуку чи інших інтернетів - суперзума чи мильниці вистачає з головою, особливо якщо хоча б поверхнево освоїти HDR  і Photomatix Pro.

 

Щоправда, особисто я через роки півтора користування суперзумом зважився і зрозумів, що треба дзеркалку. На той час обирав між Nikon D600 i D800. А потім народилася дитина, стало якось не до подорожей, не до фотоапарата... і зараз розумію, що добре, що не потратився на дзеркалку. Адже 95% всіх фоток робляться на мобілку (благо, в Самсунгівських флагманів камери якісні), а як треба буде десь поїхати - дістану свій старенький Canon PowerShot SX40 HS.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось тому, виробники і ідіоти, бо роблять купу всякого і стоїш перед вибором: може то, а може то. раніше ФЕД або Зеніт. хочеш фотографувати? та ні вапрос, купив дальномірку або дзеркалку. 

а ось і макрік на дзеркалку, середнє фото через мікроскоп, зображена плівка з цибулі

O1DaWOyIoto.jpg

w_f661674f.jpg

z_a0d336ee.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не фотограф і це мене не цікавить щоб розбиратися. Я просто хочу щоб коли я буду відпочивати і потрібно буде сфоткати якийсь момент я достав фотоапарат і кляц 2 секунди і фото є, а не зачекайте-зачекайте я настрою яскравість, поставлю витримку, налаштую зум і т. д..

Підкажіть який фотоапарат мені для цього вибрати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, meic сказано:

я достав фотоапарат і кляц 2 секунди і фото є, а не зачекайте-зачекайте я настрою яскравість, поставлю витримку, налаштую зум і т. д..

на жаль, ще не придумали фотоапарат з кнопкою "шедевр" :(

для репортажного фото (побачив - захотів увіковічнити - вийняв фотоапарат - натиснув "спуск" в режимі "Авто") за стандартних умов підходить і ультразум, і найдешевша сучасна "мильниця", і дзеркальна камера, і "системна" камера - практично будь-яка модель з новіших. доволі адекватний режим "Авто" буде в них у всіх. різниця буде в швидкодії - дзеркальна камера буде готова зробити кадр через 0.2с, інші - за 2-3 секунди. інколи це буває важливо, але то вже треба дивитись по своїх потребах.

але жодна з них не зможе сама "налаштувати зум" - це вже точно доведеться робити самому :(

для фото 10х15 - в більшості стандартних ситуацій справиться сучасна сама дешева "мильниця"

якщо хочеться друкувати 20х30 - то краще взяти цифрозеркалку.

якщо фото переглядати тільки на моніторі 17-19" - то знову ж, мильниця справиться.

 

подобається s3700 - можна брати його. але він не підійде для друку фото формату АЗ. якщо такі плакати не потрібні - то чому б ні?

але будь-яка фотокамера хоче, щоб її можливості вивчали - тільки тоді вона зможе видати максимум зі своїх можливостей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під такі вимоги підходить будь-який фотоапарат. Навіть смартфон з хорошою камерою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.03.2016 at 14:06, meic сказано:

Ніколи цифрового фотоапарата не мав, а тепер вирішив купити

 

On 21.03.2016 at 14:06, meic сказано:

але іі в нього є свої недостатки

 

шота не в'яжеться.

Про недоліки можеш судити лтше ти сам! Те, що комусь недолік , іншому  - незамінна річ!

Купи самого простого фотіка з не цифровою оптикою. Як вище правду зауважив Ярчик - суперзум-а.  Можна не новий. Виключно для навчитися тримати в руках і фоткати.

ПІсля цього, ти врешті зрозумієш, що ти уже "дозрів" до дзеркалки.  А там лише ширина твоєї кишені буде вирішувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, FOX сказано:

смартфон з хорошою камерою

о! якраз смартфон з хорошою камерою і зум налаштує сам!

щоправда, якраз оптичного зума там і не буде...

та й на екрані треба буде тицьнути пальцем точку фокусування - і тут облом, не буде повної автоматизації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну зараз і без дзеркальні камери є хороші) Але там бюджети значно вищі. Фотографія доволі дороге хобі. Для початку треба вирішити для яких потреб вам це потрібно. Якщо просто дістати і щось сфотографувати, то як писали вище- будь-який телефон не старіший 5 років це зробить нормально. Якщо ж хочеться погратись з макро, зумом, блуром і тд. Чи хорошої якості, чи швидкої реакції, тоді  варто глянути щось серйозніше. Не має сенсу брати мильницю, оптимальний варіант це таки супер зум, ще не дзеркалка, але вже не іграшка. З моделей можу порадити, з того що пристойне це FujiFilm HS50 exr, або щось типу nicon l810-820. Якщо ж габарити суперзумів є перешкодою, тоді компакт, в ідеалі  Sony NEX-3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...