Перейти до змісту

потрібен ремонт "китайського" телефону


Рекомендовані повідомлення

півтора року користуюсь телефончиком з Китаю фірми THL і ось на днях померла кнопка розблокування, в принципі телефон в робочому стані "розумні" китайські інженери дали телефону можливість розблокування стукотом по екрану,але це не завжди зручно, ходив з ним на базар там не в змозі підібрати кнопку,можливо тут є хтось хто б зміг виправити цей конфуз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото кнопки можете зробити?

ще не бачив таких кнопок, яких не можна підібрати.

хіба що там шлейф, з "вбудованою кнопкою" - але і це рішається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріш за все не захотіли братись..) з старих самсунгів можна підібрати щось... або з розборки стареньких китайців... там точно є.. наприклад копії айфонів крч було б бажання) 

  flex-key-power-thl-4400.jpg 

фото з тирнету.. сам не роблю зараз) покинув ту марну справу)) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Ridec7 сказано:

скоріш за все не захотіли братись..) з старих самсунгів можна підібрати щось... або з розборки стареньких китайців... там точно є.. наприклад копії айфонів крч було б бажання) 

  flex-key-power-thl-4400.jpg 

фото з тирнету.. сам не роблю зараз) покинув ту марну справу)) :)

Тут не бажання треба, а купу донорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто займається, у того є) я вже рік не займаюсь, але схожі кнопки валяються...)  є ще як мінімум один варіант, як зробити, але вчити пів ринку "майстрів" немаю бажання) ТС зайди у "Мікросервіс" на Варшавському ринку,  або якщо не знаєш де це, то на форумі є нік Joker, відпишись йому, мені здається в них має бути щось схоже) та й зробити там теж можуть) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Ridec7 сказано:

хто займається, у того є) я вже рік не займаюсь, але схожі кнопки валяються...)  є ще як мінімум один варіант, як зробити, але вчити пів ринку "майстрів" немаю бажання) ТС зайди у "Мікросервіс" на Варшавському ринку,  або якщо не знаєш де це, то на форумі є нік Joker, відпишись йому, мені здається в них має бути щось схоже) та й зробити там теж можуть) :)

добре,дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...