Перейти до змісту

Пидключення на вул. Гірська/Гірна


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім!

Чекаю пропозицій на підключення інтернету за даною адресою, або може хтось підказав би...

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Maniko said:

http://westnet.com.ua/coverage або укртелеком

Вестнет сказали, що будуть тільки в майбутньому там прокладати, коли - невідомо...

Укртелеком, наскільки знаю - поганенький, 2мб/с...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З укртелекомом краще не звязуватись. В мене в Милушині також тільки укртелеком (2 мбіта) і ще якісь фрештели. Сиджу на МТС 3G. Тариф Планшет. 1 гб трафіку в день за 70 грн в місяць. Купив дві сімкарти. 2 гб хватає для серфингу. Швидкість 8 мбіт. В луцьку може краще буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ще як варіант всякі безпровідні способи доступу в інет - satelite, cdma, 3g, wi-fi, wimax і тд.

І ще сайт пошуку провайдерів http://www.multitest.ua/uk/coordinates/internet-v-chastnyj-dom/?lat=50.7394121&lng=25.30083190000005&address_text=%D0%9B%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%2C+%D0%93%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%B2%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F%2C+12 видає що по тій вулиці можна підключитись до ВОМ, хоча в них на карті покриття не позначено даної вулиці http://www.vom.lutsk.ua/map

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On March 19, 2016 at 4:55 PM, Maniko said:

Ну ще як варіант всякі безпровідні способи доступу в інет - satelite, cdma, 3g, wi-fi, wimax і тд.

І ще сайт пошуку провайдерів http://www.multitest.ua/uk/coordinates/internet-v-chastnyj-dom/?lat=50.7394121&lng=25.30083190000005&address_text=%D0%9B%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%2C+%D0%93%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%B2%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F%2C+12 видає що по тій вулиці можна підключитись до ВОМ, хоча в них на карті покриття не позначено даної вулиці http://www.vom.lutsk.ua/map

 

Поки, що скрізь де телефонував - не можливо підключити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, akemi194 сказал:

 

Поки, що скрізь де телефонував - не можливо підключити. 

Доброго вечора. Очікуйте, скоро проведемо магістральні роботи і з часом підключимо Всіх бажаючих. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On March 21, 2016 at 8:01 PM, Westnet said:

Доброго вечора. Очікуйте, скоро проведемо магістральні роботи і з часом підключимо Всіх бажаючих. 

Доброго вечора! Надіюсь на вас) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.03.2016 at 13:42, Jungle сказано:

З укртелекомом краще не звязуватись. В мене в Милушині також тільки укртелеком (2 мбіта) і ще якісь фрештели. Сиджу на МТС 3G. Тариф Планшет. 1 гб трафіку в день за 70 грн в місяць. Купив дві сімкарти. 2 гб хватає для серфингу. Швидкість 8 мбіт. В луцьку може краще буде

В Милушині може й не варто з Телекомом зв'язуватись, а в мене в малих на Квітовій (поруч біля Гірної) стабільно 5 МБіт/с.

 

В Милушин лінія довгенька від Зміїнця чи від Маяків, хоча і в Маяках і в Зміїнці (здається) оптика заведена на АТС, тобто, АДСЛ повинні роздавати гарний... Ти пробував, чи просто так вирішив?

 

До речі, а що це за тариф МТСа в тебе? 3Ж Планшет 5 грн. за день, тобто 150 за місяць, як це в тебе 70?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить так, що і Укртелеком не підключить. Кажуть, що там кабель до будинку пошкоджений.

Поки, що навіть незнаю чи крім 3G є варіанти...Супутниковий інтернет - занадто дорого.

 

Хтось користувався Інтертелекомом 3G, 140грн в місяць (40гб трафік до 14,7 Мб/сек, потім до 128кб/сек)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@akemi194 в тебе є домашній телефон укртелекома чи ні, бо я щось не зрозумів?... Якщо є, то він мусить працювати, а значить, і інтернет мусять дати. А якщо нема, то тут вже дійсно проблема в кабелях... В такому разі пошукай сусіда якго-небудь, в якого є телефон, але який не користується ним для інтернету (старші люди, напр.), і запропонуй їм варіант, що вони дозволяють на їхню лінію вчіпити інтернет, а ти будеш за них сплачувати їм телефон, наприклад... Тоді прокинеш до себе від них ПРППМ, поставиш в них сплітера і будеш мати інет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74

Немає, в тому і проблема. Як варіант, думаю треба буде взнати. Дякую

Але, якщо є будь-які альтернативні варіанти, то буду вдячний (3G, ще провайдери і тд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які ж там ще можуть бути варіанти...

ВестНет (до речі, Гірна довга, де ти живеш?)

Сусідський ВайФай, якщо в сусіда якогось є інет... Якщо ВайФай не добиває, можна і кабельок прокинути... головне, щоб було від кого...

А 3Ж... Ну так всі оператори зара дають 3Ж... Але найцікавіше, як на мене, Інтертелеком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74

Гірна 2. 

Треба буде повзнавати нарахунок сусідів. В мене тяне щонайменше 15 точок, так, що однозначно в когось можна буде взнати.

Дивився також інтертелеком, пише, що швидкість до 14,7мб/сек, але питання яка насправді буде, і як зі стабільністю роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме реальне і найдешевше - шукай сусіда-донора. Домовишся з ним, візьмете наймаксимальніший тариф і будете ділити швидкість і абонплату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

шукай сусіда-донора

В розмові з сусідами краще краще не казати "шукаю донора" а то ще не те подумають і злякаються :) 

Можна попитати в сусідів хто яким провайдером користується, може там є dsl інет від домашнього телекому (датагруп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось вкурсі, якщо брати мобільний роутер 3G huawei ec 5321 (для інтертелекома) б/у, там реально в сервісному центрі поміняти дані і тд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...