Перейти до змісту

Бережіться! Історія одного пограбування


liuda_007

Рекомендовані повідомлення

Речі викрасти можна, але думки - аж ніяк.

 

Нова поліція стала трендом, темою для коментарів під фотографіями, але чомусь не ознаменувала очікуваного порядку та законослухняності. Безумовно, на дорогах поліція ловить усіляких Свєт та Дан, які паркуються в неприйнятих місцях. Спасибі їм і за те, що привітні та доброзичливі. Та й поліціянтам не позаздриш: шість пар у день, іспити та екстра-курс законодавчої бази не кожному вдасться вивчити в такі короткі терміни. 

 

"У день два-чотири пограбування", - каже мені слідчий, дописуючи довжелезний протокол. Мою квартиру пограбували на вихідних. 

 

Патрульні приїхали хвилин за 15 після виклику, походили по квартирі, намагалися нас розрадити. Коли приїхали експерти, то я почула:

 

"От ..!!!!... Нащо вони ходили по квартирі, там же відбитки ніг треба визначати". 

 

Хлопці приїхали молоді, вправні. Сфотографуватися з ними треба було, однак я про це навіть не думала. Зник мій ноутбук, ще два ноутбуки, планшет та електронні книги. Золото. Срібло. Гривня. Євро. Валюта. Вони навіть забрали косметичку сестри та нещасні 100 гривень з мого гаманця. 

 

Як їм вдалося винести усе, що відкладала сім'я протягом великого проміжку часу? Розбили вікно старою цеглиною, докинувши її до протилежної стіни. Тепер на ній не вистачає однієї фотографії у красивій рамці. Та й подряпини потрібно буде замалювати. Досі мене хвилює питання: як же патруль, котрий сторожить наше місто, не почув такого потужного звуку? А світло від ліхтариків? 

 

У нас, напевно, так заведено в країні - "Моя хата скраю".

 

Я не намагаюся жалітися вам, оголошення про те, що потрібна допомога в пошуці ноутбуків вже опубліковано (до речі, може ви скуповуєте ноутбуки та бачили наші? Зайдіть, будь ласка, у мій профіль). Я просто хочу попросити вас: будьте обачнішими. Не звикаймо жити окремо та закривати очі на все, що відбувається поза нашою затишною квартирою. Допомагайте вашим знайомим, друзям, сусідам. Спостерігайте за тим, що коїться за вікнами, можливо, так ви комусь допоможете. Для нас це вже не змінить нічого: потрібно самим знову заробляти, купувати нову техніку, ставити системи охорони та бути більш обережними. Але у вас ще є шанс уникнути грабіжників та неприємностей. Ви можете допомогти комусь, а хтось обов'язково допоможе вам. 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки патруль це не панацея і не особиста охорона, перестаньте вірити у казки, та й злодії, думаю, все добре прорахували. Співчуваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Європі крадії обкрадали дорогі ювелірні магазини в самому центрі і їх ненаходили...а тут ви хочете щоб чули як в вашу квартиру цеглину кинули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, liuda_007 сказано:

Зник мій ноутбук, ще два ноутбуки, планшет та електронні книги. Золото. Срібло. Гривня. Євро. Валюта. Вони навіть забрали косметичку сестри та нещасні 100 гривень з мого гаманця.

 

А Вам на думку не спадало, поставити квартиру на охорону?  Знаючи, що в квартирі стільки всього коштовного.

200 грн / місяць - не такі великі витрати. Часом в барі більше витрачається!

 

2) Парульні - патрулюють, і мають попереджати злочини на вулиці і на дорозі.  Вони реально, навіть пів року не працюють. Ще не обкаталося.  І перелік обов'язків буде поповнюватися. Типу вийняти зад з авто і пройтися по вулицям позаглядати по закуткам і т.д.

3) Чому не викликали міліцію одразу? Чи на 102 приїхали патрульні і зробили вигляд, що вони слідчі?

 

Розумію ваше горе, але більшість із написаного - маячня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Zheny@ сказано:

 

А Вам на думку не спадало, поставити квартиру на охорону?  Знаючи, що в квартирі стільки всього коштовного.

200 грн / місяць - не такі великі витрати. Часом в барі більше витрачається!

 

2) Парульні - патрулюють, і мають попереджати злочини на вулиці і на дорозі.  Вони реально, навіть пів року не працюють. Ще не обкаталося.  І перелік обов'язків буде поповнюватися. Типу вийняти зад з авто і пройтися по вулицям позаглядати по закуткам і т.д.

3) Чому не викликали міліцію одразу? Чи на 102 приїхали патрульні і зробили вигляд, що вони слідчі?

 

Розумію ваше горе, але більшість із написаного - маячня.

Охорону поставимо. Ми викликали міліцію одразу, спершу приїхали патрульні, за ними - слідчі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У понеділок під судом розбили склопакет в боковій дверці машини і поцупили спортивну сумку з одягом, буквально за пару хвилин, і ніхто нічого не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, liuda_007 сказано:

Охорону поставимо.

 

Ну звісно. Але це уже розмахування кулаками після бою.

29 хвилин тому, liuda_007 сказано:

спершу приїхали патрульні, за ними - слідчі. 

 

18 годин тому, liuda_007 сказано:

Коли приїхали експерти, то я почула:

 

"От ..!!!!... Нащо вони ходили по квартирі, там же відбитки ніг треба визначати". 

Це говорить лише про не скоординовані дії підрозділів міліції та поліції.

Або просто експерти вирішили випендритися.

 

Шукайте ваше добро десь по рівненських форумах. зазвичай така схема у злодіїв.  Можна помоніторити ОЛХ. Раптом! ?

У Луцьку їх ніхто не буде продавати. Або залишать собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, ISV сказано:

У понеділок під судом розбили склопакет в боковій дверці машини і поцупили спортивну сумку з одягом, буквально за пару хвилин, і ніхто нічого не бачив

 

Жах, що робиться. Тому й прошу людей бути уважнішим. А хто називає це маячнею - то й нехай. 

Вам бажаю, аби більше такого не повторювалося! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

Ну звісно. Але це уже розмахування кулаками після бою.

 

Це говорить лише про не скоординовані дії підрозділів міліції та поліції.

Або просто експерти вирішили випендритися.

 

Шукайте ваше добро десь по рівненських форумах. зазвичай така схема у злодіїв.  Можна помоніторити ОЛХ. Раптом! ?

У Луцьку їх ніхто не буде продавати. Або залишать собі.

Так, дякую, ми моніторимо дошки оголошень. Але щось мені підказує, що наші речі у ломбардах або в скупщиків техніки. Ці злодюги знали, що брати, тому, скоріше за все, вже збули товар у своїх подільників. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.02.2016 at 12:36, liuda_007 сказано:

А хто називає це маячнею - то й нехай. 

Маячня те, що вам цитували і казали. Особливо про ліхтарики
Ми не в Америці, щоб у нас на кожен сторонній шум / сварку сусідів чи ще щось - викликати  копів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...