Перейти до змісту

о измениях в подходе к разделу


Zevs_Isver

опросс  

44 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

З.Ы. "платить не буду" говорили в первом вопросе опроса

З.З.З.Ы. а теперь угадай почему умер :angry:

Оффициальная версия будет звучать что-то типа "из-за недостатка финансирования", что возможно отчасти и есть правдой, но есть необходимое финансирование и желаемое...

Для создания нормального игрового портала нужны деньги, реклама и специалисты, но в любом случае я считаю неприемлимым менять условия о фидиотеке, так как она была одним из завлекательных моментов для привлечения конечного пользователя. ИМХО

Можна, кстати, и проследить как изменилась посещаемость Каунтеровского сервака Фотокома после "скандала" с предоставлением услуг компьютерному клубу "НЕО"... Думаю что связь будут видна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь
[выход намечается один: создается файлообменник, на котором юзеры сами выкладывают свои шедевры (без премодерирования ) и дают другим юзерам линки...правда, раз в неделю все это придется подтирать админам, ибо винты не резиновые!...

в свою очередь Зевс оставляет раздел VIPvideo (кстати, все, кто грозно сотрясают воздух криками, просто не видят его потому как неVIPы :angry:) и дает линки (возможно за деньги) тому , кого сочтет нужным...(остальным тоже можна, но с МП3 звуком и размером 150х100, также можна подмешать смех из зала :()

Такое положение вещей я честно говоря и ожидал, независимо от результатов голосования так как для некоторых юзеров ЛМ внутренний трафик (после лимита) уже является платным. Недостаточно обеспеченные юзеры попёрли на этот тарифный план, что и послужило (отчасти) подтверждением теории о возможности снятия дополнительной платы, а тут ещё и инет упал в цене, да и юзеров прибавилось в результате рекламы довольных ранее потребителей.

ВИП :) Это собрались "Петя, Вася и Вова" которые знают друг друга в реале и имеют концы на Фотокоме (или работают там) и сделали себя VIP-ами, дабы было видно кто есть кто!!! Вы ещё плату за акаунты входа на форум возьмите аля платиновый или золотой (обязательно подпишите под аватарой) что бы порисоваться тек какие вы уважаемые сами собой.

З.Ы. Мне в общем пофиг ваш видеораздел, но обидно за конечных пользователей которых на протяжении всей жизни дурили и продолжают дурить (что они даже привыкли к этому), а кто-то за их счёт хочет разжиться или заработать (фраза "пока к Фотокому отношения не имею натолкнула на раздумья").

Кстати на счёт предоставление услуг инета должен отметить что так хвалёное некоторыми крикунами (среди которых в своё время был и я) качество упало... и наверно не только у меня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гг :) просто хтів сказати.. що менше тра думати про таке..

особливих переваг то немає .. віп не віп..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и я с ФК связи имею...потомуша юзер я их...клиент такскть...

и все остальные тоже...:)

а ВИПом может стать любой, кто принимает активное участие в жизни раздела и вообще борды...

2Mr.Ves ты вообще чегонить в инкаминг интересного заливал???

и в конце концов: какое право кто-либо вообще имеет упрекать Зевса в том, что "этому дала, этому дала, а мне не дала...:)"

еще раз повторюсь для особо непонятливых и закрываем эти обсуждения:

ЗЕВС ТАКОЙ ЖЕ КЛИЕНТ ФОТАКОМА, КАК И ВСЕ ОСТАЛЬНЫЕ !

И ТОЛЬКО ЕГО ИНИЦИАТИВОЙ МОЖЕТ БЫТЬ ВЫКЛАДКА ТОГО ИЛИ ИНОГО МАТЕРИАЛА НА ЛМ!

а чем больше толпа будет кричать "Даешь линк" тем больше хочется сказать им то, чего они заслуживают!!!

всьо! алисс ист гемахт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Mr.Ves ты вообще чегонить в инкаминг интересного заливал???

и в конце концов: какое право кто-либо вообще имеет упрекать Зевса в том, что "этому дала, этому дала, а мне не дала...:)"

еще раз повторюсь для особо непонятливых и закрываем эти обсуждения:

ЗЕВС ТАКОЙ ЖЕ КЛИЕНТ ФОТАКОМА, КАК И ВСЕ ОСТАЛЬНЫЕ !

И ТОЛЬКО ЕГО ИНИЦИАТИВОЙ МОЖЕТ БЫТЬ ВЫКЛАДКА ТОГО ИЛИ ИНОГО МАТЕРИАЛА НА ЛМ!

а чем больше толпа будет кричать "Даешь линк" тем больше хочется сказать им то, чего они заслуживают!!!

всьо! алисс ист гемахт!

Улыбнуло

В инкаминг заливал но то что выкладку пришлось ждать больше 7 дней убило. Намного проще записать на болванку и отдать человеку лично. Из-за такой оперативности теряется актуальность...

На счёт заслуг перед ФК то она у меня только одна - я их юзер, а в договоре написано что предоставляется доступ к ряду ресурсов. Вот и всё.

Голосование было организовано с какой-то целью и наверно для того кто его организовывал имеет значение результат, во всяком случае я на это надеюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це ізза того що цим ніхто не займається по суті..

тобто немає людини якаб відповідала за викладку.. тому і затримується..

і ще раз тому - - - я створював цей топік.. http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=2080

який по суті теж був закритий:friday:гг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО діфото правий на 100%

люди, ви зрозумійте одне, що зевс - КЛІЄНТ!!! і все що він робить, то це тільки його власна добра воля - ЦЕ НЕ ВХОДИТЬ В ЙОГО ОБОВ"ЯЗКИ!!! Якби не він, то ми отримували б всі ці фільми з великою затримкою (якби взагалі отримували б)...

На фотакомі, я так зрозумів, людини, яка мала б займатися тільки цим нема, грошей на купівлю новинок керівництво ФК 100% не виділяє, в адмінів своєї роботи вище голови... Чого ви бузите? Вам пропонують заплатити гривню-другу (навіть 5 чи 10) за новий класний фільм з гарною якістю (за який ви віддасте 40-50 при купівлі з нормальною якістю на ДВД), і гроші ці підуть зевсу (в якого немає перед вами обов"язків), а не ФК... я не думаю шо такі гроші це є велика проблема, а для зевса це буде ще й додатковою мотивацією...

все вище викладене ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо? Є на серваку фотакомовському папка ВІП, до якої мають доступ адміни і приближені до адмінів, і вони між собою цей ресурс юзають, а перед користувачами фотакому ще й понтуються - віп-не віп?

Я віпом бути не хочу. Але доступ до нормальних фільмів хочу мати. Чому це моє бажання не може вжитися з позицією фотакома, як надавача послуг? Все одно не вийде відмазатися, мовляв, Зевс НАМ дає фільми, а МИ вже як схочемо - то викладаємо, а як ні - то ні. Все одно це робитиметься на технічних ресурсах фотакома, як провайдера, а не на персональних компютерах адмінів.

Я визнаю пальму першості Зевса в пошуці новинок. Ріспект йому глибокий і за його поінформованість, і за його альтруїзм. Готовий платити йому гроші. Готовий ставити пиво. Але йому. А не за те, що хтось мені дасть логін до папки, в яку він покладе фільм. Якщо та папка знаходиться на фотакомовському серваку - то це повинен бути ресурс Луцьких мереж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от адміни якраз таки і не ВІПи....вони просто друзі Зевса....

і наше велииииике щастя, шо він дружить не з Візором & etc...

а хочеш доступ до фільмів?...прочитай правила будь-якого торрента... і про відношення до лічєрів і т.д.

якшо будуть даватись гроші-то тільки Зевсу...(ФК за рекламу навіть доплачувати буде йому, можливо :friday:).

але шось він закинув цю тему... аж недобре якось... остались тільки ті, хто кричить, шо "це здирництво" і ті, хто відстоює правдивий конструктив у данному питанні...конкретно це зводиться просто до відповідей у "захист" Зевса (парадокс... шось дав народу, а потім тебе повинні захищати...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, "правдивый конструктив": лично я СОГЛАСЕН платить за фильмы-новинки. Только красиво все организуйте, плиз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все рівно, щоб ЗЕВС отримав якійсь кошти за фільми, треба робити сервак (наприклад ФТП)

плату брати (найлегше) СІМ-картками

але і плата за фільм має бути "демократична"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЕВС, ты где???

тема сдвинулась!!! ривальуция пабидила!

УРРАААААААААААААААААААА!!!!

решили: зевс ставит свой ФТП(по идее скрытый от мира ), договаривается с фотакомом о траффике , и решает вопрос "пополнения" счета..... при этом прода...хм.. раздаются лицам (или мордам), имеющим свой аккаунт, линки на видеоконтент..(это к вопросу о лицензировании..)

задаем вапросы, гаспада!!!

вопрос намбэр уан: исходя из прелестных отзывов о разделе "Видео" , кто даст гарантию, что со временем ВИП аккаунтовцы не скажу: " Зевс, ты блин зря бабки берьош! Давай ченить новае залей, да!?... ато фильм в штатах три дня как крутят, а тута нема!!"

ну это так... аннотация к поэме"о человеческой благодарности"

, прошу не обращать внимания..наболело...

задавайте вопросы по теме, друзьиа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всегда здесь, читаю и думаю, мне нравится (думать...)

начался конструктив - и это радует

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, на скільки я зрозумів ти маєш доступ до фотакомівського розділу "Відео" - маєш, то й дивися те що там лежить, а те що Зєвс комусь раніше віддає те, що він знайшов і виклав, то це його власна справа... рано чи пізно цей фільм дивляться всі, то які проблеми і претензії? Зрозумійте одне, вам ніхто нічого не винен (крім Фотакому звичайно), так шо робіть висновки, панове.

Тепер тільки Зевсу треба продумати і організувати сам механізм по даунлоаду фільмів і їх оплати... ось і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Претензій до Зевса я і не висував. Мої претензії - до Фотакома, і до Луцьких мереж.

Скажи, ти вважатимеш за нормальне, якщо:

1. Зевс зачачує в папку Ot_Zevsa_Novie_Filmy_Dla_Super_Puper_VIPov_Loham_Ne_Vhodit на Фотакомовський сервак фільм.

2. Фільм дивляться всі, хто має туди доступ (в першу чергу ті, хто розпоряджається тим доступом - правильно, адміни, працівники Фотакому).

3. Решта клієнтів Фотакому фільм не бачать.

Це нормально? Звичайно, мені заперечать - Зевс кому хоче, тому і дає. Але ж віддає він фільми ПОВТОРЮЮ - не на персональні (домашні) компи адмінів, а на ФОТАКОМОВСЬКИЙ сервак.

А як тоді обіцянка Фотакома про безкоштовний доступ до локальних ресурсів "домашньої мережі", в тому числі фільмів? (Це взято з http://www.fotakom.lutsk.ua/homenet/homenet.html).

Виходить так, що працівники Фотакому, зловживаючи своїм становищем, матимуть можливість дивитися нове відео (хоча це - я переконаний, аж ніяк не входить в коло їх посадових обов'язків), а клієнти Фотакому, які теж хочуть скористатися відеоконтентом, який є на Фотакомовському обладнанні, сосатимуть лапу, або платитимуть гроші.

Я хочу, щоб ти зрозумів: мої претензії (та й і всіх інших) не до Зевса, а до провайдера. Навіть не до нього, а до його персоналу, який самовільно готовий надати обладнання товариства з обмеженою відповідальністю "Фотаком" іншим особам для заробляння грошей. І в цей же час вертіти на одному місці клієнтів Фотакому - тих, хто платить гроші компанії, яка виплачує зарплату працівникам (в т.ч. адмінам).

Закругляюсь і повторююсь. Хай Зевс бере гроші. Але нєхрєн прив'язувати цей бізнес до Фотакому, тому що Фотаком має свої зобов'язання перед клієнтами (щодо наповнення відоеконтенту в т.ч.), а Зевс - свої (перед своїми клієнтами). Ми всі дуже обурюємося, коли приходимо в державний орган (наприклад, в лікарню), і нам видають рецепт, і наказують купити ліки тільки в тому кіоску, а не в іншому. Так само виглядає і позиція Фотакома: ми, канєшна, бум сматрєть новає відєо, а ви, пацани, башляйте бабло і нам, і ще комусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:):):)

Товчете воду в ступі.

Для тих хто не вїхав один з варіантів розвитку подій:

В прайсі провайдера є така річ як оренда сервера, при цьому орендатор (в даному випадку Зевс) сам вирішує що в якому виді і кому і за які заслуги. Так що тут все чисто і прозоро а не

самовільно готовий надати обладнання товариства з обмеженою відповідальністю "Фотаком" іншим особам для заробляння грошей.

Всі сервіси працюватимуть як і раніше просто пан Зевс перестане заливати відео в общяг. Все що буде залито рештою народу як і зараз будуть викладатись для загалу.

Тут ніде шукать лазєйкі не варто, а тим більше капати на совість. Просто виясняється потенційний ринок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пля... это наверное последний мой пост здесь..

сдаюсь....

2Yarchik у меня уже вежливости не хватает: либо ты читать не умеешь, либо....пи-пипи-пипииипипии-пипии..ипипипииипиипиии(цензура)

вопрос всем пользователям ДМ: найдите мне пункт в договоре или любых доках, где ФК обязал себя наполнять контент..любой: будь то аудио-видео или софт!

а Зевс - свої (перед своїми клієнтами)

а эта фраза что значит?... кто есть клиенты Зевса???.

2Алл: читайте свои договора и не е%?:те головы админам !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі сервіси працюватимуть як і раніше просто пан Зевс перестане заливати відео в общяг.

Все правильно, тем более что Зевсу инет, как я подозреваю, тоже не манна небесная и с неба халявный инет ему не падает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В прайсі провайдера є така річ як оренда сервера

Мда?.. :) Не знайшов я цього в прайсі Фотакому. Тому глянув на Візор. Там найдешевше це вартує 270 грн в місяць. Сума невеличка, але чи назбирається стільки, якщо продавати фільми в середовищі ЛМ?

, при цьому орендатор (в даному випадку Зевс) сам вирішує що в якому виді і кому і за які заслуги. Так що тут все чисто і прозоро

Хотілося б почути думку Зевса відносно платної оренди сервака.

Просто виясняється потенційний ринок.

Можливо, я ідеаліст, але вважаю, що доцільніше було б, якби Фотаком башляв Зевсу (і йому подібним, хто має доступ до новинок), за їхню інформацію. Паралельно хай би провайдер наповнив контент Луцьких мереж, і зробив би його повністю чи частково платним (безплатно - 28 кілобіт/сек, платно - не менше 10 мегабіт/сек). Тоді б ті, хто хоче зручний і швидкий сервіс - платили б гроші, і решта юзерів не звіріли б, бо мали б яку не яку - а халяву.

Все правильно, тем более что Зевсу инет, как я подозреваю, тоже не манна небесная и с неба халявный инет ему не падает.

Да, Зевс компенсовує для ЛПЗ весь використаний трафік... :)

Прошу вибачення, якщо я в своїй іронії помиляюся.

2Yarchik у меня уже вежливости не хватает: либо ты читать не умеешь, либо....пи-пипи-пипииипипии-пипии..ипипипииипиипиии(цензура)

Зачем так нервничать?

вопрос всем пользователям ДМ: найдите мне пункт в договоре или любых доках, где ФК обязал себя наполнять контент..любой: будь то аудио-видео или софт!

http://www.fotakom.lutsk.ua/homenet/homenet.html

Цитирую:

Безкоштовний доступ до локальних ресурсів "домашньої мережі" (фільмів, музики, ігрових серверів, чатів, форумів, відеоконференцій та ін.);

Можливість переглядати телевізійні канали, слухати радіо, здійснювати телефонні дзвінки.

Хочешь сказать, что это - в перспективе? Я могу тебе объяснить разницу между перспективой, и рекламой (недобросовестной).

а эта фраза что значит?... кто есть клиенты Зевса???.

Те, кому он собирается продавать фильмы. Например, я готов им стать. И претензии тогда у меня будут к Зевсу, а Фотаком здесь не при чем.

2Алл: читайте свои договора и не е%?:те головы админам !!!

Я думал, здесь обсуждение, а не головое%ка. А читать договора я умею. И так само умею знакомиться с предложениями контрагента до того, как заключаю договор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой ребята,

вы договоритесь то того что ФК даст всем по башке и будете организовано ходить экранки в Промине смотреть

о, Проминь, так это получаестя и они в убытке из за меня, вай-вай

p.s. ну что хотел - я выяснил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
ой ребята,

вы договоритесь то того что ФК даст всем по башке и будете организовано ходить экранки в Промине смотреть

о, Проминь, так это получаестя и они в убытке из за меня, вай-вай

p.s. ну что хотел - я выяснил

Зевс я в Шоке.

Видно что тут некоторые с Юр образованием :)

Я коментировать не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...