Перейти до змісту

о измениях в подходе к разделу


Zevs_Isver

опросс  

44 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Нащот калбека (була така фішка колись що під одним логіном могло сидіти куча народу і пів луцька її юзали)

:)

недонастроили сервис

Фіча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Зевс ти ламер :)

Пояснюю.

Враховуючи що зевс клієнт фотакома і має великі рейтинги в p2p сітках і форумах.

тому новинки він получає набагато швидше ніж хто з нас.

Зараз виходить так

Зевс качає фільми, новинки, під заказ, так щось інтересне. В прекрасній якості.

Викладує їх на ЛМ.

Народ розгрібає. (бездвоздмездно)

Відповідно такий альтруізм довго протягнути не може.

Ну і відповідно в нього виникла гарна ідея, не викладувати це все на лм а роздавати від себе перед цим провівши опитування, провівши переговори з ФК щоб трафік який ви будете в нього скачуватись не рахувався на фотакомі а був як міський або дружні мережі.

А платити за контент виключно Зевсу який буде вести каталог і все таке.

Тут нема ініціативи ФОТАКОМУ.

ФОТАКОМ ПРОДАЄ ІНТЕРНЕТ А НЕ ФІЛЬМИ МУЗИКУ І ФСЯКУ ФІГНЮ :)

Візор замітьте за користування своїм медіа контентом бере абонплату.

На цю абонплату можна тримати людину яка буде цим займатись.

Що може і нам ввести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс ти ламер :)

Пояснюю.

Враховуючи що зевс клієнт фотакома і має великі рейтинги в p2p сітках і форумах.

тому новинки він получає набагато швидше ніж хто з нас.

Зараз виходить так

Зевс качає фільми, новинки, під заказ, так щось інтересне. В прекрасній якості.

Викладує їх на ЛМ.

Народ розгрібає. (бездвоздмездно)

Відповідно такий альтруізм довго протягнути не може.

Ну і відповідно в нього виникла гарна ідея, не викладувати це все на лм а роздавати від себе перед цим провівши опитування, провівши переговори з ФК щоб трафік який ви будете в нього скачуватись не рахувався на фотакомі а був як міський або дружні мережі.

А платити за контент виключно Зевсу який буде вести каталог і все таке.

Тут нема ініціативи ФОТАКОМУ.

ФОТАКОМ ПРОДАЄ ІНТЕРНЕТ А НЕ ФІЛЬМИ МУЗИКУ І ФСЯКУ ФІГНЮ :)

Візор замітьте за користування своїм медіа контентом бере абонплату.

На цю абонплату можна тримати людину яка буде цим займатись.

Що може і нам ввести?

Бред.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дето рівно рік тому ми вже підіймали цю мову :)

Зішлись на тому що нічого не робиться бо ніхто не платить а доплачувать народ не хоче :)

Є пропозиція ведення преміум акаунтів, тобто оплативші мають доступ до контенту за 2-4тиждня раніше решти. Таким чином і юзерам не обідно що їх перевили в другий ранг і недали доступу (адже вони всеодно отримають потім інфу) і є за що доплатити. А на виручені гроші просто буде на що раз в місяць сходить на пиво не більше (через попраня любого копірайту нашим народом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть VIPvideo :)

но его не все видят, то что чего не видиш - того нехочется...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VIP відео покі халява. А тут можна робить анонс зразу всім (Для преміум юзерів зявився фільмец, решті сосать лапу ще місяць :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце правильна мова - і найголовніше побільше реклами - шоб всім хотілось пошвидше(і більше платити буде народу) .І так само з іграми ,коли вийшла нова гра - то я думаю краще пару гривень заплатити за трафік - чим 50 за диск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну скажем невеликий мінус.... Лікується він рівними руками і нормальною головою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот такой вот опроссссс

частично навеян топиком, но мысль летала давно

высказываемся....

Готов покупать качественные видео фильмы на СД или ДВД по 5 грн за штуку, скажем фильмов по 10-20 в месяц. Новинки текущей недели не позднее. Скажем еженедельная закупка в Там-Там'е вместе с продуктами. Готов предложить такой сервис за такие деньги ??? Учел что брать деньги за нелицензионное это несколько опасно ? Тада вперед.

Реально отношения бартера - Зевс народу фильмы - народ ему благодарность это как мне кажется единственный жизнеспособный вариант. И тот скоро умрет. Когда Зевсу покажется мало благодарности. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот такой вот опроссссс

частично навеян топиком, но мысль летала давно

высказываемся....

Готов покупать качественные видео фильмы на СД или ДВД по 5 грн за штуку, скажем фильмов по 10-20 в месяц. Новинки текущей недели не позднее. Скажем еженедельная закупка в Там-Там'е вместе с продуктами. Готов предложить такой сервис за такие деньги ??? Учел что брать деньги за нелицензионное это несколько опасно ? Тада вперед.

Реально отношения бартера - Зевс народу фильмы - народ ему благодарность это как мне кажется единственный жизнеспособный вариант. И тот скоро умрет. Когда Зевсу покажется мало благодарности. :unsure:

10-20 фильмов в месяц не выходит.... так что стоит смотреть

я непродаю лицензионное\не_лицензионное - это просто ссылки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, тут щось плутається. :)

Передусім, заздалегідь прошу утриматися від наїздів типу «шо ж ти, падла, неліцензію пропагандиш»? Я (як і більшість тут присутніх) відкидаю всі морально-етично-правові аспекти питання «ліцензія — не ліцензія». Маємо, те що маємо: піратські дії, ріпані фільми, і їх відповідно копійчану вартість.

Моя думка така:

1. Zevs_Isver (далі за текстом — Зевс) може отримувати від громади гроші за новинки. Хай Зевс відкриває свій сервак, скидає на нього фільми, продає логіни/паролі до нього, рахує трафік і т.д. Я готовий йому башляти 10-20 грн., якщо він мені запише на ДВД 4-6 фільмів з розряду новинок з нормальною якістю.

Так само, нехай він домовляється з адмінами Фотакома (або вони з ним) про те, щоб фільми з його ресурса переходили в загальнодоступну зону, скажімо, через місяць після їх появи. Інакше тоді на Фотакомі новинок не буде, і толку з «Луцьких мереж» в плані відео буде мало.

2. Не слід прив’язувати ці дії Зевса до Фотакома, і тим більше, до ресурсів «Луцьких мереж». Оскільки тоді кожен може сказати: «А, якщо Зевсу башляють — то хай і мені заплатять». Тут Новен правий. Мова про те, щоб щось перепадало Фотакому, чи щоб фільми викладалися з-поміж Фотакомовського контенту, але з vip-лінками, не повинна стояти. Який тоді інтерес фотакомовським адмінам наповнювати свій контент, коли можна Зевсове відео дивитися на халяву, народу нічого не давати, а Зевс за це пивом може вгостити? Питання тільки стоїть, чи довго народ викормиться відеоресурсами «Луцьких мереж». Вважаю, що фільми від Зевса (сіречь «новинки») повинні через деякий час ставати надбанням громадськості серед ресурсів «Луцьких мереж», якщо «Луцькі мережі» претендують на файлообмінну систему.

3. Ресурси «Луцьких мереж», як файлообмінної системи. В тому стані, в якому вони зараз є — це, як на мене, бідовий стан. Можливо, тому, що ресурси безплатні. В мене в конторі колеги серйозно наїжджають, що треба на Візор переходити, бо у Візора є «СвітЛан» з охрененним відеоконтентом. Таким чином, народ згоден платити 30 грн. абонплати за можливість доступу до відеофільмів.

Я теж готовий платити Фотакому гроші за доступ до нормальної колекції фільмів, з нормальними описами, нормальною швидкістю зкачування, без глюків типу «часть 1 есть, часть 2 отсутствует» (це на прикладі «Полета над гнездом кукушки», там така лажа). Хоча вважаю, що безплатний контент також повинен бути, але урізаний (новинки не викладаються, швидкість зкачування – ну, скажімо, 5 кілобайт за секунду, юзер може скачувати не більше 1 фільма в тиждень і т.д.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю що на візорі контент кращий:)ггг і щодо новинок я сумніваюсь візоровських..

от що опис страждає то дійсно.. мала фотка і куча лєвої інфи не викликає бажання знову туди дивитись...

але над цим Кіпо хтів подумати..якщо серйозно то двіжок ДБ тра міняти .. вище я писав вже про це..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю що на візорі контент кращий:)ггг і щодо новинок я сумніваюсь візоровських..

Сам не знаю, казати не буду. Знаю тільки, що мій колега пішов до свого знайомого, після чого закатав собі 9+4+4 гіг фільмів з "Візора", прийшов у дикому захваті від відеоконтента, і від АйПіТіВі (телевізора). Фотокомовський відеоконтент мій колега добре знає. Тобто, порівнювати було з чим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня друг на Визоре.

Насчет видео... Какие новинки? Это ЗДЕСЬ новинки! А то что там - в основном старье. Да, фильмов там больше, не спорю. Но новинок среди них почти нету...

Он просто был у меня, а я у него. :)))

Так что делайте выводы, господа :)

P.S. А свой IPTV пусть Визор засунет себе, пардон, в жопу. :) Я и Аверс-то редко смотрю, при желании мог бы купить классную спутниковую систему, если бы ТВ часто смотрел, так что своим IPTV Визор меня никак не заманит :) Тем более, насколько я знаю, его невозможно записывать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько я понимаю львиную долю фильмов заливают юзеры, а некоторые тов. (которые, походу, нам не тов.) хотят на этом зарабатывать???

Что за фигня??

Раздел видео являлся бесплатным и это служило дополнительным привлечением пользователей, а теперь получается что клиентов набрали и можно искать дополнительные пути зарабатывания денег?

Когда-то я задавал вопрос на счёт инетвидео и инетрадио - мне обесчали что будет работать и бесплатно.

НЕХОРОШО ПОСТУПАЕТЕ УВАЖАЕМЫЕ

З.Ы. В опросе на счёт платы опцию "1 грн." выбрали БОЛЬШЕНСТВО так как небыло варианта "платить не буду" или "нифигасе вы придумали"!

З.З.Ы. Кто-то хочет кого-то кинуть :) Хотелось бы узнать кто эти "первые" и не попасть в число "вторых"!

З.З.З.Ы. Геймовый сервак умер даже толком не родившись. Давайте разгоним остальных.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зовсім не розумію як питання додаткової оплати можна обговорювати.

За що платити.

Фотаком надавав кучу обіцянок, і цих не може виконати. Наприклад радіо, телебачення, і хоча це не настільки актуально та все ж обіцянки потрібно виконувати.

Я просто не розумію, якщо прийдеться окремо платити за музику, фільми, ігри, то навіщо ці "Луцькі мережі" взагалі. За трафік плати за фільми плати, ще що придумають.

І взагалі якщо Фотаком буде думати як взяти гроші, і нічого цікавого і нового не пропонувати, то не хороше майбутнє чекає на нього. КОНКУРЕНТИ НЕ СПЛЯТЬ.

Якщо подумати, коли людину не цікавлять фільми, музика, ігри, який понт йому в мережах, ну хібащо швидкіший вихід в інтернет. Хоча Візор і тут випередив Фотаком, у них за 50грн.- 800мб трафіка в інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько я понимаю львиную долю фильмов заливают юзеры, а некоторые тов. (которые, походу, нам не тов.) хотят на этом зарабатывать???

я бы немного переиначил фразу: " львиную долю непотребного дерьма заливают юзеры "

в спорах о провайдерах кроется та еще загадка! ... "как получить худший сервис за те же деньги?" ... :)

выход намечается один: создается файлообменник, на котором юзеры сами выкладывают свои шедевры (без премодерирования ) и дают другим юзерам линки...правда, раз в неделю все это придется подтирать админам, ибо винты не резиновые!...

в свою очередь Зевс оставляет раздел VIPvideo (кстати, все, кто грозно сотрясают воздух криками, просто не видят его потому как неVIPы :)) и дает линки (возможно за деньги) тому , кого сочтет нужным...(остальным тоже можна, но с МП3 звуком и размером 150х100, также можна подмешать смех из зала :))

и овцы сыты, и волки при деле! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько я понимаю львиную долю фильмов заливают юзеры, а некоторые тов. (которые, походу, нам не тов.) хотят на этом зарабатывать???

Что за фигня??

ну ты ты конечно прав, ибо я тоже юзер(и никаким дргуим макаром к ФК не отнушусь.... пока...)

а 90% "новинок" от меня... как бы нескромно это не казалось... :)

<skip>

З.Ы. В опросе на счёт платы опцию "1 грн." выбрали БОЛЬШЕНСТВО так как небыло варианта "платить не буду" или "нифигасе вы придумали"!

З.З.Ы. Кто-то хочет кого-то кинуть :angry: Хотелось бы узнать кто эти "первые" и не попасть в число "вторых"!

З.З.З.Ы. Геймовый сервак умер даже толком не родившись. Давайте разгоним остальных.

З.Ы. "платить не буду" говорили в первом вопросе опроса

З.З.З.Ы. а теперь угадай почему умер :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча Візор і тут випередив Фотаком, у них за 50грн.- 800мб трафіка в інтернет.

Вот с этим не могу не согласиться :angry:

Действительно, если предположить, что мне не нужны какие-либо мультимедиа-ресурсы, тогда я со спокойной душой подключаюсь к Визору... Ибо трафика больше - вот в чем истина.

Только не говорите что я жлоб (или бедный). А впрочем мне по барабану...

Но конечно же если модераторы не спят, то они этот мой пост (как и пост, который я цитировал) быстренько затрут... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.З.З.Ы. Геймовый сервак умер даже толком не родившись. Давайте разгоним остальных.

Де умер ??? Сервак ложили в реанімакцію на деякий час.

Роботи йдуть але дуже повільно через причини про які я вже говорив тут.

На інтузіазмі можна виживати але жить нажаль не виходить :angry:

ЗІ Нащот візора: Новинки там зявляються приблизно через 1-3місяці після того як тут про них всі забувають. Бази з описами там взагалі нема. Працює нормально лише одна купа брухту куди всі викідають і кому що нада люди стягують. Ту купу ніхто не сортує і не передивлюється (фільми які туди попадають в базу не переносяться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...