Перейти до змісту

не грузиться вінда


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Розпочались "фокуси" з віндою.Вісне на екрані надпис "Віндовс" і все.Шляхом танців з бубнами виявилось,що якщо від'єднати всі вінти,крім того,на якому стоїть ОС,тоді завантажується без проблем.Як тільки приєдную хоч один вінт,почанає глючити. В чому може бути проблема? Програмна чи заліза?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Як перевірити БЖ?

2. Як достеменно взнати,що накривається вінт?І який вінт мається на увазі? Той де вінда?

3. як перевірити шлейфи? Їх в мене 4.

4. БІОС,що саме глянути,перевірити?

5. Вінти  WD sata 64MB(green)-2шт і ОС стоїть на WDC WD1600 ATA,мамка- Gigabyte p67a-d3-b3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Система стоїть на 160-ці?

Скоріше за все, проблема в одному з вінтів. Вінда при завантаженні до нього звертається, він не відповідає адекватно, система чекає на відповідь, висить.

А якщо зайти в біос при всіх підключених вінтах, тормозів нема на цьому етапі? Там всі вінти видно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.01.2016 09:59, Zheny@ сказал:

Залізо, швидше за все.

 

 

Шо саме? Мамка?Чи вінт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мамка.

Або БЖ :)

Треба тестувати. телепатично вияснити несправність - вкрай важко.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

мамка.

Або БЖ :)

Треба тестувати. телепатично вияснити несправність - вкрай важко.

 

Як(чим ) протестувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо важко вияснити, якщо людина не відповідає на запитання.

Вінти тестуються, наприклад, вікторією. Мамка і більшість інших компонентів тестується найпростіше методом підміни на стовідсотково робочий аналог.

Вікторія — то така програма. Детальніше як користуватись краще нагугли, бо довго писати, багато моментів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я вроді на всі питання відповів.Біос відразу хотів перевірити,але якраз вінда з дисками пішла.Вже пару днів без збоїв(тьху-тьху). Але хотілося б перевірити БЖ і материнку,щоб знати в якому вони стані,але немаю ні БЖ ні маиеринки 100% робочих.

Вікторією я перевіряв вже диски,навіть в окремій темі викладав результати.Але достеменно так і не вияснив чи в них справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zaHARE сказано:

Але хотілося б перевірити БЖ і материнку,щоб знати в якому вони стані,але немаю ні БЖ ні маиеринки 100% робочих.

На Борді є купа людей які можуть / вміють перевірити на працездатність ваші компоненти.

Саме це малося на увазі. Бо давати поради з приводу таких речей, це як  - стюардесса в кіно посадила 200-тонний літак без будь-яких навичок у польотах, керуючись лише підказками по телефону!

Без образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

На Борді є купа людей які можуть / вміють перевірити на працездатність ваші компоненти.

Саме це малося на увазі. Бо давати поради з приводу таких речей, це як  - стюардесса в кіно посадила 200-тонний літак без будь-яких навичок у польотах, керуючись лише підказками по телефону!

Без образ.

Так я саме на те натякав,чи хто б міг би пргнати мій комп і виявити прблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, zaHARE сказано:

Так я саме на те натякав,чи хто б міг би пргнати мій комп і виявити прблему.

маю 2 вихідних.

Якщо є час - привозь. телефоном поділюся в приват.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже трохи часу пройшло з того моменту коли ви їх перевіряли вікторією. Зробіть нові тести і скріни сюда. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так.

Перша підозра на системний вінт. WD-шка 160 Гб.

Має 68 Бед-ів.  (фото будуть) . тестувалося майже правильно (бо не на PC-3000), victoria for DOS.

 

БЖ усього лиш 360Вт, для 160Гб+2Тб+1Тб+DVD+мамка+відеокарта і процик і3.  Мало. Ще не розкручував і не перевіряв на наявність здутих конденсаторів.

2-терабайтник має 1 бед. То не показник. Всі інші блоки поки в нормі (вінт тестується).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дуже вдячний Zheny@,згідно його рекомендацій проведено апгрейд БЖ на вдвічі потужніший. Всі фокуси пропали.Другим етапом планую замінити вінт на якому стоїть ОС на SSD-шку.Третім етапом два вінта 1Тб і 2Тб замінити на один 4ТБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

може в когось є Віндовс 7 Home на диску? потрібно загрузочний диск, злетіла вінда в селі на компі. Або можливо підкажіть де завантажити, але щоб не требувала ключа? буду вдячний!!! дужжеее трееее:0006:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...