Перейти до змісту

Чем вывести грибок


rusel33

Рекомендовані повідомлення

Чем вывести, "убить"  грибок? 

Значит в доме стареньком,  в местах с плохим теплообменом и проветриванием образовался грибок, кое-где перешёл на мебель из ДСП,  вещи, разные предметы в шкафу. 

 Чем можно вывести? По ссылке лампы разные,  которые,  по заверениям интернет  магазина с этим справятся. 

 А на практике? Может кто уже решил данную проблему. 

 

http://www.medtechnika.com.ua/infrared-lamps-quartz-lamps-salt-lamps/bactosfera/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

    Так в том то и дело, что обогрев есть, проветривание так себе, еще думаю влажность надо уменьшать прибором для собирания воды из воздуха :)) продаются уже такие.  

А "белизна", хлор содержащая - прошлый век, как по мне....и вонь.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змий грибок хімією і спробуй поставити в тих місцях такі штуки http://www.nl.ua/ru/hoztovary/vannaya/vlagopoglotiteli/20506595.html

Дешево і зручно - поставив і тільки воду зливай. Ну і таблєткі міняти треба. Знаю, що людям допомагало. В мене в шафі-купе в неопалювальний період такий поглинач збирає десь літр вологи за пару тижнів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб убити грибок візьміть SAVO    перевірив особисто, біліє за декілька секунд, повністю зникає за декілька хвилин... з шпалер ідеально знімає грибок.

смердить хлоркою сильно, але результат того вартий

savo-proti-plesniam-500-ml.jpg

 

 

ну і звісно ставте вологопоглинач, там yurgen  вище описав.

 

лампи не беріть бо повицвітають шпалери, а дсп стане світлим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно вище написали, грибок та "плэсэнь" назавжди можна вивести лише усуненням умов їх існування, а це висока вологість і точка роси в холодному приміщенні в місці виявлення грибка, тобто нагріти, висушити і підтримувати в такому стані ..) а на рахунок змиття,  уже створеного, то краще хлорки не бачив)  SAVO в принципі та сама хлорка..) кожному своє) в мене на лоджії  6 метрів була проблема.. чистою хлоркою через пульвілізатор обробив стіну потім підлогу вимив з розчином хлорки і за пів години-годину чистота.. благо лоджія легко провітрюється) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки заказал себе такую лампу, посмотрю на результат, сделаю фото ДО и ПОСЛЕ, для лучшего эффекта будет использована SAVO 

http://www.medtechnika.com.ua/infrared-lamps-quartz-lamps-salt-lamps/ultraviolet-germicidal-lamp/lampa-bs-obb-15pp-o-osram.html#tabs|Product:Info

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 26.01.2016 at 12:46, yurgen сказано:

Змий грибок хімією і спробуй поставити в тих місцях такі штуки http://www.nl.ua/ru/hoztovary/vannaya/vlagopoglotiteli/20506595.html

Дешево і зручно - поставив і тільки воду зливай. Ну і таблєткі міняти треба. Знаю, що людям допомагало. В мене в шафі-купе в неопалювальний період такий поглинач збирає десь літр вологи за пару тижнів

Хєрня то все -в мене такий і пох...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди на ВІТСЕРВІС та купи у них німецький засіб протигрибковий. Брав собі - допомогло за 1 раз. Назву не згадаю, там вони тобі порадять і ціни в них -30% від базару. 

Пиши в пп, дам тел хлопців та розповім як добратись, якщо гугл не поможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не читав тему взагалі.

Якщо виник грибок, то треба визначити та видалити:

1. Причну виникнення

2. Сам грибок

Інашке, всі дії призведуть до тимчасового рішення та отруєння людей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.01.2016 at 09:08, rusel33 сказал:

Все-таки заказал себе такую лампу, посмотрю на результат, сделаю фото ДО и ПОСЛЕ, для лучшего эффекта будет использована SAVO 

http://www.medtechnika.com.ua/infrared-lamps-quartz-lamps-salt-lamps/ultraviolet-germicidal-lamp/lampa-bs-obb-15pp-o-osram.html#tabs|Product:Info

 

 

Кварц непогано справляється з спорами грибка, щоб на одяг і меблі не летіло, але причини він не усуває. Ще мінуси - озон і жорстке випромінювання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Не зовсім якби Ваш варіант, але .... В кімнаті (останній поверх, кутова кімната, зверху в кутку колись був грибок - квартиранти грілись паром із ванни :lol:), але це стіна була - то випалював паяльною лампою, пока не почала бетонна панель лущитись, потріскувати, штукатурку в цьому місці теж зчичав до цегли, тобто добряче прогрівав всю площу де був грибок, пізніше як охолонуло, обробив 2 рази добряче звичайною (вже не памятаю назву) антигрибковою грунтовкою, на слідуючий день прогрунтував 2 рази ще звичайною грунтовкою, пока (вже років з 8-10) дякувати Богу сухо. Ще правда пізніше добавив батареї опалення на іншу стіну (думка була й взагалі закільцювати трубою опалення всю стіну якби штробою, знизу і над стелею, але допомогло й так ...) Бажаю знайти правильний вихід із ситуації і удачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.04.2017 at 10:51, Zerotul сказано:

АП. Есть в Луцке какие то конторы, которые занимаются топиком?

нажаль. Принаймні я точно не бачив. Цим займаються, фактично, будівельники.

Схема приблизно така:

на місці ураження збити всю штукатурку (і навіть більше).

Пропалити паяльною лампою (або іншим чимось гарячим) місце ураження, щоб вбити спори і корені.

Обробити протигрибковими препаратами.

Заштукатурити по новому.

 

В процесі "лікування" шукати причину виникнення: підтікає труба в стіні чи в підвалі. Мокріє стіна через зміщену точку роси і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...