Перейти до змісту

Допоможіть вибрати акумулятор


alexnik

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, в мене здох акумулятор, підкажіть будь-ласка, який вибрати акумулятор , та де краще купити?
забув додати що треба, щоб був обслуговуваний, щоб можна самому слідкувати за рівнем електроліту. При  потребі щоб можна було доливати дистильовану воду, або електроліт

Чи варто придивлятись до марки forse, exide. mutlu. ista хтось щось знає про них, або інші, може вже цими хтось користується. чи це вже не ті акуми, що були раніше!

Дайте будь-ласка інформацію, ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!

Потрібний 70-80Ah /700-800 пусковий ток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий вибір - Varta або Bosch (є в АТЛ на Рівненській). В усіх інших випадках - лотерея з якістю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чисто для себе цікаво, а нафіга обслуговуваний ?

 

При  потребі щоб можна було доливати дистильовану воду, або електроліт- тим же продовжуючи термін служби АКБ

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

чисто для себе цікаво, а нафіга обслуговуваний ?

 

При  потребі щоб можна було доливати дистильовану воду, або електроліт- тим же продовжуючи термін служби АКБ

 

 

нда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

чисто для себе цікаво, а нафіга обслуговуваний ?

 

При  потребі щоб можна було доливати дистильовану воду, або електроліт- тим же продовжуючи термін служби АКБ

 

 

нда

 

ну просвяти чого нда. Я просто не дуже шарю в цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну просвяти чого нда. Я просто не дуже шарю в цьому.

 

 

 

 

 

тому що зараз не *савєцкі часи* коли всі мудохались з тими акумуляторами, міряли щільність, лили дистильовану воду й таке інше. Купив  якісний акум, одьїздив 10 років не заглядаючи до нього, купив новий. Це те саме, що ламповий телевізор купувати, бо там самому лампи поміняти можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну просвяти чого нда. Я просто не дуже шарю в цьому.

тому що зараз не *савєцкі часи* коли всі мудохались з тими акумуляторами, міряли щільність, лили дистильовану воду й таке інше. Купив  якісний акум, одьїздив 10 років не заглядаючи до нього, купив новий. Це те саме, що ламповий телевізор купувати, бо там самому лампи поміняти можна
Ну 10 лет ты загнул ! Если всё хорошо , то годика 3-5 !

А вообще , может , человек аккумулятор-тамагочи купить хочет !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З бощів чі ще якогось брендів то всерівно лотерея чі він прослужить чі помре за першого морозу.Лотерея ще та сам купив westa катаюсь 5 рік все норма а попередній varta був усього 2 рокі і кірдик.У сусіда bosh ледь 3-й рік тягне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну 10 лет ты загнул ! Если всё хорошо , то годика 3-5 !

А вообще , может , человек аккумулятор-тамагочи купить хочет !

 

в смислі загнув ? В мене Бош прослужив 8 років й поїхав з машиною (в нормальному бодрому стані) до нового власника далі, жодних нарікань на роботу, авто стояло на стоянці, акум я не знімав (правда клєму відключав), раз за зиму (бо зимою я не їздив) я приходив на стоянку й заводив на пів години *покалатати* й все. То в чому прикол обслуговуємого акумулятора, особисто для мене, загадка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав пост автора теми в іншому розділі, один з користувачів форуму рекомендував акуми А-Мега. Продублюю свій пост ще тут.


А-Мега не рекомендую. Я купив у варіанті 60А/540 рівно рік тому і вже літом він в спеку не зміг мені завести машину. І в перший же мороз нещодавній вдень вже авто не зміг завести, сусід допоміг запустити від своєї машини і поїздив я півдня, а на наступний день вже знову не зміг завести. Тепер цей акумулятор А-Мега в мене повністю розрядився, Можливо, у тих, хто багато їздить вони добре працюють, а я Їжджу мало. Вочевидь, недостатньо заряджався, я незадоволений зовсім. Ці А-Мега в-цтва Донецької обл., не Дніпропетровська, шкода я це пізно побачив (не думав, що ще хтось робить акуми в Україні). В гарантії їх пише, що розряджений назад не приймають на повернення.


Попередній акум в мене був український Веста економ серії Інтер (дніпропетровського в-цтва) і ним був дуже задоволений, літом без проблем і зимою в -20 після кількаденного простою машину мені заводив без зайвих клопотів. Тепер хочу купити точно такий же, вони не дорогі і надійні як колеги-автомобілісти кажуть.


 


Можливо хто підкаже, де можна в Луцьку купити акум Веста економ серії Інтер? На сайті виробник продає за 950 грн. та з безплатною доставкою, написав їм питання чи актуальна ціна і безкоштовна доставка, чекаю відповіді від них. (http://www.westa.dp....nom/emkost-60ah)


Але, можливо, в Луцьку такий є купити з гарантійними документами і чеком за подібною ціною?


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 а на формулі ціни які,ніхто не цікавився(чує моя душа,що скоро ця тема і мені знадобиться) :D ???? багато знайомих там брали,отримували знижку при здачі старого.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


отримували знижку при здачі старого.... 

Так на всіх точках, які торгують акумуляторами. Влітку акум найвигідніше було здавати в акумуляторному центрі біля Нової Лінії. Як зараз - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Можливо хто підкаже, де можна в Луцьку купити акум Веста економ серії Інтер? На сайті виробник продає за 950 грн. та з безплатною доставкою, написав їм питання чи актуальна ціна і безкоштовна доставка, чекаю відповіді від них. (http://www.westa.dp....nom/emkost-60ah)

Але, можливо, в Луцьку такий є купити з гарантійними документами і чеком за подібною ціною?

 

 

Можливо, комусь буде цікаво. Дізнався відповідь на своє ж питання. Акумулятори економ серії Веста, такі як Uno (60/450), Istok (60/510) продаються в АТЛ на Рівненській за ціною 930 / 950 грн. відповідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

отримували знижку при здачі старого.... 

Так на всіх точках, які торгують акумуляторами. Влітку акум найвигідніше було здавати в акумуляторному центрі біля Нової Лінії. Як зараз - не знаю.

 

Сьогодні за 65-ку вони давали 150 грн, а найвигідніше здали в "акумуляторному центрі тюлькін флот" (також біля Нової Лінії), хто не зрозумів - то на скупці по 19 грн/кг. Ітого десь 250 грн вийшов  :0038: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав пост автора теми в іншому розділі, один з користувачів форуму рекомендував акуми А-Мега. Продублюю свій пост ще тут.

А-Мега не рекомендую. Я купив у варіанті 60А/540 рівно рік тому і вже літом він в спеку не зміг мені завести машину. І в перший же мороз нещодавній вдень вже авто не зміг завести, сусід допоміг запустити від своєї машини і поїздив я півдня, а на наступний день вже знову не зміг завести. Тепер цей акумулятор А-Мега в мене повністю розрядився, Можливо, у тих, хто багато їздить вони добре працюють, а я Їжджу мало. Вочевидь, недостатньо заряджався, я незадоволений зовсім. Ці А-Мега в-цтва Донецької обл., не Дніпропетровська, шкода я це пізно побачив (не думав, що ще хтось робить акуми в Україні). В гарантії їх пише, що розряджений назад не приймають на повернення.

Попередній акум в мене був український Веста економ серії Інтер (дніпропетровського в-цтва) і ним був дуже задоволений, літом без проблем і зимою в -20 після кількаденного простою машину мені заводив без зайвих клопотів. Тепер хочу купити точно такий же, вони не дорогі і надійні як колеги-автомобілісти кажуть.

Можливо хто підкаже, де можна в Луцьку купити акум Веста економ серії Інтер? На сайті виробник продає за 950 грн. та з безплатною доставкою, написав їм питання чи актуальна ціна і безкоштовна доставка, чекаю відповіді від них. (http://www.westa.dp....nom/emkost-60ah)

Але, можливо, в Луцьку такий є купити з гарантійними документами і чеком за подібною ціною?

Амега - Viking ...... Хвалить пока не буду, прошло только пол года --- пока нареканий нет, но есть гарантия на 5 лет ...... Вот если не выслужит хотя бы три. Я им мозг вынесу. И не надо мне говорить про неправильные режимы эксплуатации. Машина пассат б6 , и всегда ночью в гараже. Так что не проканает.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене польський AutoPart Plus два роки. Недавно (забув зняти клему) за 2 тижні розрядився до 2 вольт. Після зарядки знову в строю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав на стару машину Іста в Епіцентрі,здох через місяць.По гарантії забрали на перевірку,через місяць привезли назад з вердиктом- робочий.Поставив його через місяць він знову здох.Завіз знову по гарантії-повернули з вердиктом "робочий". Хотів повернути-відмовилися,бо ж робочий. Плюнув.Заніс майстру,той щось почаклував,то треба було раз на тиждень на зарядку ставити.ПОзбувся клопоту разом з машиною.До цього 6 років стояв Веста.

Колись(в 90-сті) на буса ставив Бош (без обслуговування,віддав 100!!!!!доларів)-оце була вєщь.Зараз не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Може хтось підкаже де у Луцьку можна акуми Westa Premium 60А  тиць купити буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@him колись були, дзвоніть

Ампер, автомагазин

м. Луцьк, вул. Офіцерська, 25а

(050) 563-75-30

On 04.01.2016 at 9:17 PM, ernie said:

Акумулятори економ серії Веста, такі як Uno (60/450), Istok (60/510) продаються в АТЛ на Рівненській

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Купувати потрібно тільки в авторизованих сервісних цетрах-там завжди є люди які порадять ,зроблять діагностику,і дадуть офіційнугарантію....такий центр є в Луцьку біля г-ту Нова лінія   назва магазину" Акумулятори "....я вже купую у них на автомобілі десь 2 роки і ніяких нарікань немає..ось телефон як що когось зацікавить....0956542817 або 0675248719..тако ж приймають старі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...