Перейти до змісту

Пропав Йорширський терєр


Денис Сапрун

Рекомендовані повідомлення

Пропала собака порода йоркширський терєр вчора в новорічну ніч злякалась салютів.відкликається на кличку:Елі.Прошу повернути за винагороду.Пропала в районі 26ої школи .Прошу дзвонити за телефоном +380957561406

post-30895-0-55403400-1451650191_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можете мене замінусувати, але от я не розумію .. в нас відмінили закон про те, що собаки повинні гуляти на повідку ? то одна собака втікла, то інша ... блін .. не відпускайте гуляти і все буде добре ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dj_design, а він є такий закон?

 

а нема ? 

 

" Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім  собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку)"

 

http://obolon.kievcity.gov.ua/content/osnovni-normatyvni-akty-ukrainy-shchodo-vidpovidalnosti-za-zhorstoke-povodzhennya-z-tvarynamy.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dj_design,  щось з того, що тобою написано, що порушив власник тварини?

 

а я десь написав що порушив ? я написав тільки те, що в громадських місцях собака повинна бути не повідку ... тоді не буде повідомлеть - "втікла", "пропала" і т.д.   

а "порушив" чи ні, це не до мене, а до правоохоронних органів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай, звісно, собаченя знайдеться. Але ТС, як школота, вбиває своєю безграмотністю і відсутністю пунктуації в реченнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dj_design зачепив важливе питання, але для його обговорення є відповідна тема - Яких собак треба вигулювати в наморднику?


" Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку)"
http://obolon.kievcity.gov.ua/content/osnovni-normatyvni-akty-ukrainy-shchodo-vidpovidalnosti-za-zhorstoke-povodzhennya-z-tvarynamy.html

Так от йоркширський тер'єр якраз і є однією з тих порід, які можна вигулювати без намордника і повідка.

Тим більше, власниця так робить не постійно. Фото тому підтвердження.

 

P.S. ТС дійсно школота.

 

P.P.S. Є інформація, що близько четвертої години ночі 1 січня собачку бачили в районі "Золотого дракона".

Прохання поширити інформацію про пропажу собачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...